Аналіз регуляторного впливу проектів регуляторних актів

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ Проекту Рішення Томашпільської селищної ради “Про встановлення ставок земельного податку та ставок орендної плати на території Томашпільської  територіальної громади”

16:32 15.03.2021

Проект Рішення Томашпільської селищної ради «Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Томашпільської територіальної громади на 2022 рік»

10:51 15.03.2021

Аналіз регуляторного впливу Проект Рішення Томашпільської селищної ради “Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Томашпільської територіальної громади”

Проекту Рішення Томашпільської селищної ради “Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Томашпільської територіальної громади”

09:40 15.03.2021

Аналіз регуляторного впливу Проекту Рішення Томашпільської селищної ради “Про встановлення земельного податку на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік ”

11:45 30.03.2020

11:35 30.03.2020