Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Вітання з днем народження

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ ЛЮТОГО!

У лютому місяці цього року святкують свої іменини шановані у нашій об’єднаній територіальній громаді люди:

ДАРМОРОС Тетяна Петрівна                    01.02.    Касир зі збору податків, прибиральник, с.Ракова;
СЛОБОДЯНЮК Максим Миколайович      02.02.    Охоронник;
ТКАЧУК Ніна Костянтинівна                       02.02.    Директор Нетребівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
НЕМИРОВСЬКИЙ Вадим Миколайович    05.02.    Начальник Томашпільского комбінату комунальних підприємств;
НЕМИРОВСЬКИЙ Сергій Валерійович      06.02.    Депутат селищної ради,
голова КСП «Будсервіс»;
СТАВНІЙЧУК Оксана Василівна                08.02.    Завідуюча Раківським ЗДО;
ПАЦЮК Руслан Васильович                      09.02.    Машиніст (кочегар) котельні с. Ракова;
ВИГОДЯНСЬКИЙ  Олег Борисович           14.02.    Депутат селищної ради,
приватний підприємець;
ОЛІЙНИК Мирослава Андріївна                18.02.    Директор будинку дитячої творчості;
ПРИСЯЖНИЙ Володимир Михайлович    26.02.    Депутат селищної ради,
приватний підприємець;
ЩЕРБАТА Наталя Євгенівна                      26.02.    Заступник начальника фінансового відділу;
ЦІСАВИЙ Анатолій Андрійович                 26.02.    Машиніст (кочегар) котельні с. Горишківка.

Від імені селищного голови, апарату селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо здоров’я міцного, щастя, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!