Вітання з днем народження

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ !

Красивої  весняної  пори, щедрої та багатої на гарні свята,  відзначають свої дні народження шановані в нашій територіальній громаді люди:
ШПИКУЛЯК Майя Миколаївна, директор НВК «Томашпільська школа - гімназія», депутат селищної ради (1.05), ПАЦЮК Ніна Степанівна, староста Раківського старостинського округу, член виконкому Томашпільської селищної ради (02.05),  ПРОКОПОВА Інна Володимирівна, інспектор Стінянського старостинського округу (03.05), ОДАЙНИК Інна Олексіївна, головний спеціаліст відділу ДРАЦС(06.)%), КОЛІСНИК Валентина Андріївна, завідувачка Калинківським сільським клубом (06.05), НАКОРИК Надія Олександрівна, директор Великорусавського ЗДО «Пролісок» (07.05), ГРІНЕНКО Олександр Олексійович, депутат селищної ради, завідувач хірургічного відділення Томашпільської лікарні (08.05), ПОТУТОРОВСЬКА Оксана Василівна, секретар селищної ради, член виконкому, депутат  селищної ради  (13.05), НІКОЛІШЕНА Валентина Валеріївна, завідувачка Паланським сільським клубом (14.05),  ГУСАР Микола Іванович, депутат селищної ради (14.05),  БАБИН Олег Анатолійович, діловод Липівського старостинського округу (18.05), ПОБЕРЕЖНЮК Ніна Василівна, заступник начальника відділу бухгалтерського обліку – головного бухгалтера (20.05), ТЕРЛЕЦЬКИЙ Микола Іванович, депутат селищної ради (22.05),  ПРОКОПОВИЧ Наталія Василівна, інспектор земельних ресурсів, інспектор Великорусавського старостинського округу (22.05), НІМЕРЧУК Іван Васильович, заступник селищного голови з гуманітарних питань, член виконкому селищної ради ( 21.05), ВИХОВАНЕЦЬ Ольга Григорівна, директор Вилянського сільського будинку культури (22.05), ТІХОМІРОВА Галина Михайлівна, головний спеціаліст селищного відділу цивільного захисту (22.05), ПШЕНИЧНА Наталя Олександрівна, директор КП «Томашпільводоканал» (24.05), САВЧУК Людмила Іванівна, інспектор земельних ресурсів Нетребівського старостинського округу (29.05), Щетніцька Тетяна Володимирівна, інспектор військового обліку селищної ради (29.05),  ХОЛЯВА Анатолій Васильович, директор Томашпільської музичної школи (31.05).

Від імені селищного голови, апарату селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо здоров’я міцного, щастя, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!