Вітання з днем народження

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ !

Барвистої  осінньої  пори, щедрої та багатої на гарні свята,  відзначають свої дні народження шановані в нашій територіальній громаді люди:

ЛІВІЦЬКА Лариса Василівна, депутат Томашпільської селищної ради (02.11), ДОРОСЬ Олександр Миколайович, депутат Томашпільської селищної ради (06.11), ПАЛІЙ Тетяна Петрівна, інспектор земельних ресурсів Рожнятівського старостинського округу (06.11), ГРУШЕВИЧ Михайло Броніславович, сторож (07.11), КАРПИН Інна Григорівна, головний спеціаліст відділу освіти, спорту, культури і туризму селищної ради (09.11), МАРТИНЮК Валентина Андріївна, директор Яланецького ЗДО «Пролісок» (10.11), СЛОБОДЯНЮК Галина Миколаївна, інспектор земельних ресурсів с. Липівка ( 07.11), ГАЛЯГА Галина Володимирівна, інспектор Липівського старостинського округу (10.11), ОЛІЙНИК Тетяна Дмитрівна,   староста Вилянського старостинського округу, член виконкому Томашпільської селищної ради (11.11), МАКСИМЕЦЬ Ліля Михайлівна, завідувачка філії Томашпільської публічної бібліотеки с. Комаргород (11.11), ПУСТОВІТ Жанна Сергіївна, спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку селищної ради (13.11), Черниш Жанна Володимирівна, інспектор земельних ресурсів Антонівського старостинського округу (13.11), ЧЕРНИШ Надія Григорівна, завідувачка філії Томашпільської публічної бібліотеки с. Рожнятівка (13.11),  ГАВРИЛЮК Сергій, Петрович, депутат Томашпільської селищної ради, фельдшер Олександрівського ФАПу (17.11), МИКОЛИШЕНА Катерина Володимирівна, завідувачка клубу, філії Томашпільської публічної бібліотеки с.Жолоби (17.11), ЛУКАШИШЕНА Валентина Іванівна, директор Комаргородського ЗДО «Дзвіночок»  (18.11), Вихованець Світлана Михайлівна, прибиральниця службових приміщень селищної ради (20.11), КОВАЛЬ Леонід Валерійович, діловод Горишківського старостинського округу (22.11), ЩЕРБАТЮК Віктор Васильович, депутат Томашпільської селищної ради, приватний підприємець (22.11),  СЛОБОДЯНЮК Людмила Михайлівна, діловод Антонівського старостинського округу (23.11), КРАКІВСЬКИЙ Олександр Вікторович, інспектор Пеньківського старостинського округу (24.11), П’ЯСТ Анатолій Михайлович, директор Липівського будинку культури (24.11), ГОРОБЕЦЬ Іван Васильович, директор Великорусавського ліцею (27.11),  МАЗУР Надія Григорівна, голова профкому  профспілки працівників освіти  Томашпільської територіальної громади (28.11), БУРДЕНЮК Оксана Вікторівна, головний спеціаліст з питань кадрової роботи і служби в ОМС Томашпільської селищної ради (30.11), БРИЖАТА Ірина Вікторівна, інспектор земельних ресурсів Стінянського старостинського округу (30.11).

Від імені селищного голови, апарату селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо здоров’я міцного, щастя, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!