Вітання з днем народження

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ ЛИПНЯ !

Гоголь Юлія Вадимівна, директор будинку культури с. Вапнярки Паланського старостинського округу (02.07), Загірняк Лідія Василівна, депутат селищної ради, фельдшер ФАПу  с. Калинка (02.07),  Базюк Людмила Вікторівна, завідувачка Стінянського будинку культури та філії Томашпільської публічної бібліотеки с. Стіна (06.07), Горупашенко Оксана Борисівна, депутат селищної ради (06.07),  Чобан Галина Анатоліївна, завідувачка філії Томашпільської публічної бібліотеки с. Паланка (08.07), Колодій Марія Василівна, директор Нетребівського сільського будинку культури (10.07),  Дєдов Петро Віталійович, головний спеціаліст-юрисконсульт відділу юридичного та кадрового забезпечення селищної ради (12.07),  Шклярук Інна Анатоліївна, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради (13.07), Ляхович Марія Григорівна, інспектор з питань реєстрації фізичних осіб та питань діловодства, звітності та контролю (13.07), Недомовний Олександр Євгенійович, головний спеціаліст відділу соціального захисту селищної ради (14.07), Вонсач Олена Іванівна, староста Рожнятівського старостинського округу, член виконкому селищної ради (17.07),    Гунько Роман Васильович,   директор Стінянської ЗОШ І – ІІІ ступенів (19.07), Марчак Тетяна Борисівна, завідувачка філії Томашпільської публічної бібліотеки смт. Томашпіль (19.07), Ярош Оксана Іванівна, начальник служби у справах дітей селищної ради (19.07), Кушнір Павло Віталійович, начальник відділу соціально-економічного розвитку, ЖКГ та земельних відносин селищної ради (20. 07),    Коваль Наталя Іванівна, інспектор земельних ресурсів Горишківського старостинського округу (22.07), Киричук Наталка Миколаївна, завідувачка філії Томашпільської публічної бібліотеки с. Нетребівка (23.07), Олійник Валентина Федорівна, інспектор бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку та звітності селищної ради (27.07), Котуз Максим Петрович, директор Рожнятівського сільського будинку культури (27.07), Ніколайчук Марина Михайлівна, інспектор Пилипи –Борівського старостинського округу (31.07).

Від імені селищного голови, апарату селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо здоров’я міцного, щастя, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!