Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Вітання з днем народження

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ КВІТНЯ!

Другого весняного місяця цього року святкують свої іменини шановані у нашій об’єднаній територіальній громаді люди:

ОСИПЕНКО Оксана Іванівна    08.04.1990    Головний спеціаліст фінансового відділу;
НЕМИРОВСЬКА Віта Володимирівна    08.04.1984    Бухгалтер відділу освіти;
ТІМКОВ Сергій Анатолійович    10.04.1970    Депутат селищної ради, приватний підприємець;
СТАШУК Світлана Григорівна    11.04.1970    Секретар Яланецької сільської ради;
БОГАЙЧУК Оксана Михайлівна    12.04.1976    Депутат селищної ради, вихователь Раківського ДНЗ;
ЗАСУНЬКО Надія Іванівна            15.04.1957      Діловод с. Нетребівка;
ДЄДОВА Світлана Яківна            18.04.1960      Обліковець земельних ресурсів;

АВЕРЧЕНКОВА Євгенія Володимирівна    19.04.1986    Начальник відділу загально-організаційного забезпечення (декретна відпустка).

Від імені селищного голови, апарату селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо здоров’я міцного, щастя, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!