Вітання з днем народження

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ !

Щедрої жовтневої пори свої дні народження відзначають шановані в нашій громаді  люди:
ЮЗВАК Тетяна Володимирівна, депутат селищної ради, помічник  народного депутата Верховної Ради України (01.10), БАБІЙ  Віра Микитівна, інспектор Гнатківського старостинського округу (01.10),  ПАВЛОВА Тетяна Дмитрівна, директор Антонівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (02.10),  ЗАГІРНЯК Ольга Андріївна, директор Пилипи – Борівського ЗДО «Берізка»  (02.10), КРЕЧКІВСЬКИЙ Анатолій Іванович, член виконкому селищної ради (05.10), БАЛГАН Олена Володимирівна, староста Антонівського старостинського округу, член виконкому селищної ради (06.10),  ОЛІЙНИК Галина Петрівна, директор Гнатківського ЗДО «Колосочок» (06.10),  СЛОБОДЯНЮК Ольга Миколаївна, інспектор земельних ресурсів Липівського старостинського округу (07.10), ХОЛЯВА Тетяна Василівна, директор Липівського ЗДО «Теремок» (08.10),   БАЙДА Альона Володимирівна, діловод Комаргородського  старостинського округу (09.10),  КРАКІВСЬКА Любов Борисівна, інспектор Пеньківського старостинського округу (09.10), ДУДНІК Людмила Анатоліївна, головний спеціаліст відділу соціального захисту селищної ради (09.10), САУЛЯК Євген Володимирович, головний спеціаліст відділу містобудування і архітектури селищної ради (12.10), БЕЗГАН Олена Іванівна, староста Жолоб’янського старостинського округу, член виконкому селищної ради (12.10), ПАВЛИШЕН Микола Миколайович, депутат селищної ради (10.10.), СКАЛЬСЬКА Вікторія Миколаївна, провідний спеціаліст- інспектор праці селищної ради (12.10, декрет), ЩУЧИК Світлана Михайлівна, інспектор Кислицького старостинського округу (16.10), КРИВОРУКА Юрій Анатолійович, староста Липівського старостинського округу, член виконкому селищної ради (18.10), ЧОЛОВСЬКИЙ Дмитро Іванович,  депутат селищної ради (20.10), ЗОЗУЛЯ Катерина Іванівна, художній керівник Антонівського будинку культури (20.10), САВЧУК Катерина Іванівна, завідувачка філії Томашпільської публічної бібліотеки    с. Яланець (21.10),  ЛУКІЯНЧИНА Яна Василівна, діловод Гнатківського старостинського округу (23.10), ЯКШИМБЕТОВА Галина Степанівна, директор Раківського будинку культури (25.10), ОСТРОВСЬКА Тетяна Віталіївна, головний спеціаліст відділу соціального захисту селищної ради  (30.10).

Від імені селищного голови, апарату селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо здоров’я міцного, щастя, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!