Конкурси 2018 року

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування» ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на  зайняття вакантної посади спеціаліста-юрисконсульта відділу юридичного та кадрового забезпечення Томашпільської селищної ради.

Основні вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
Документи  приймаються  протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: Вінницька область, смт Томашпіль, пл.Т.Шевченка, буд.1.
Про перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади можна дізнатися на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  http://tomashpil.rada.org.ua  або у спеціаліста з кадрової роботи, тел. (04348)2-25-63.

___________________________03.08.2018 року________________________________

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування»
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
на  зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу культури та туризму, спорту і молоді  Томашпільської селищної ради.

Основні вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та(або) державній службі на посаді спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
Документи  приймаються  протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: Вінницька область, смт Томашпіль, пл.Т.Шевченка, буд.1.
Про перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади можна дізнатися на офіційному сайті Томашпільської селищної ради за посиланням -  http://tomashpil.rada.org.ua  або у спеціаліста з кадрової роботи, тел. (04348)2-25-63.

__________________27.04.2018 року____________________________________________

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
на заміщення вакантної посади заступника начальника фінансового відділу Томашпільської селищної ради

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікування оголошення.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

Наявність громадянства України.

Наявність вищої освіти фінансово-економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр.

Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності відповідно до національних стандартів (положень), а також інших нормативно – правових актів щодо ведення бухгалтерського обліку , в тому числі з використанням уніфікованої автоматизованої системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Здійснення контролю за плануванням та виконанням  селищного бюджету.

Вільне володіння державною мовою.

Навики виконання роботи за фахом на державній службі або в органі місцевого самоврядування на керівній посаді   з  досвідом роботи не менше 1-ого року,  або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 3 років.

Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.