A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Томашпільська селищна територіальна громада
Вінницька область

Питання до розгляду 6 сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

6 сесії селищної ради 8 скликання

 

23.04.2021 року                                                                             смт.Томашпіль

Про затвердження Стратегії розвитку Томашпільської селищної територіальної громади до 2030 року

 

 

 

 

 

 

 

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

5 сесії селищної ради 8 скликання

 

23.03.2021 року                                                                             смт.Томашпіль

 

1.    Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року №55 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2021  рік»
2.    Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради від 21.12.2020 року №56 «Про затвердження бюджету Томашпільської селищної територіальної громади на 2021 рік» (02512000000)                 ДОДАТКИ
3.    Про затвердження актів приймання-передачі.
4.    Про припинення юридичної особи - комунального підприємства «Русава» (код  ЄДРПОУ 34246324) шляхом ліквідації 
5.    Про припинення юридичної особи - Комунального підприємства «Гнатків» (код  ЄДРПОУ 33755164) шляхом ліквідації
6.    Про припинення юридичної особи - Комунального підприємства «Комаргородське» (код  ЄДРПОУ 34246256) шляхом ліквідації 
7.    Про припинення юридичної особи - Комунального підприємства «Олександрівка» (код  ЄДРПОУ 34246324) шляхом ліквідації 
8.    Про затвердження звіту про роботу виконавчого комітету селищної ради за 2020 рік.
9.    Про затвердження звітів керівників комунальних установ, закладів охорони здоров’я, освіти, культури, які фінансуються з бюджету територіальної громади про роботу в 2020 році
10.    Про підсумки спортивно-масової роботи у Томашпільській територіальній громаді у 2020 році та завдання на 2021 рік
11.    Про організацію та проведення двомісячника з благоустрою та озеленення на території селищної ради у 2021 році.
12.    Про затвердження плану роботи Томашпільської селищної ради на ІІ квартал 2021 року
13.    Про внесення змін до рішення 1 сесії селищної ради 8 скликання від 04.12.2020 року №9 «Про затвердження структури та загальної численності апарату Томашпільської селищної ради та її виконавчих органів
14.    Про участь в конкурсі Вінницької обласної ради «Комфортні громади»
15.    Про затвердження Порядку та Граничних норм витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів
16.    Про надання дозволу на списання майна, що перебуває на балансі відділу освіти, спорту, культури і туризму.
17.    Про надання дозволу відділу освіти, спорту, культури і туризму на передачу індивідуально визначеного майна між закладами, що перебувають в його підпорядкуванні.
18.    Про внесення змін до Рішення 3 сесії селищної ради від 09.02.2017 р. №59 «Про затвердження Єдиної комплексної програми профілактики правопорушень та поліпшення техногенної і пожежної безпеки Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2021 роки»
19.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування Томашпільській районні державній лікарні ветеринарної медицини.
20.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  Хлапоніну Борису Олександровичу.
21.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
22.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Возні Валентині Павлівні.
23.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Барасій Івану Олеговичу.
24.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Барасій Діані Олегівні.
25.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Барасій Олегу Васильовичу.
26.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Барасій Ларисі Михайлівні.
27.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Мельник Ірині Олександрівні.
28.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Грищук Юрію Івановичу.
29.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Грищук Тетяні Сергіївні.
30.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Галінській Вікторії Олександрівні.
31.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Патяці Євгенії Іванівні.
32.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Патяці Юлії Вячеславівні.
33.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Стасюк Сергію Анатолійовичу.
34.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Стасюк Надії Вікторівні.
35.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Варлигіній Анастасії Федорівні.
36.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кривій Вікторії Федорівні.
37.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Василишиній Валентині Павлівні. 
38.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Василишиній Альоні Віталіївні.
39.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Василишиному Володимир Віталійовичу.
40.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Швачій Оксані Миколаївні.
41.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Швачію Віктору Миколайовичу.
42.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Швачій  Галині Іванівні.
43.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Погребняк Єлизаветі Юріївні.
44.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Погребняк  Тетяні Григорівні.
45.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Погребняку  Марку Юрійовичу.
46.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Погребняку  Андрію Юрійовичу.
47.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Замерзлюк Ганні Василівні.
48.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сироті Олені Володимирівні.
49.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Максименку Ігорю Анатолійовичу.
50.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сироті Анастасії Вікторівні.
51.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Кубаю Василю Васильовичу.
52.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Коваль Анні Леонідівні.
53.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Коваль Анастасії Леонідівні.
54.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Дуднік Людмилі Анатоліївні.
55.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Поліщуку Анатолію Олександровичу.
56.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Берегельському Олександру Юрійовичу.
57.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Гусаку Віталію Васильовичу
58.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Луцишену Вадиму Віталійовичу.
59.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Никитюку Ярославу Анатолійовичу.
60.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Никитюку Руслану Анатолійовичу.
61.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Слободянику Сергію Валерійовичу.
62.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Горбачову Ігорю Ігоровичу.
63.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Юрію Леоніду Михайловичу.
64.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Бабію Владиславу Віталійовичу
65.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Бандишу Олегу Володимировичу.
66.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Киричуку Олександру Валерійовичу.
67.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Дмітрієву Олександру Івановичу.
68.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Медвідю Василю Петровичу.
69.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Морозу Михайлу Володимировичу.
135.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр.  Очеретному Федору Григоровичу.
136.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр.  Побірській Світлані Іванівні.
137.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Мелимусі Миколі Володимировичу.
138.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Колеснику Олександру Анатолійовичу.
139.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Черваку Саві Павловичу.
140.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Щербі Володимиру Васильовичу.
141.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Шаповал Анелі Олексіївні.
142.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Донцю Івану Павловичу.
143.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Рудику Володимиру Анатолійовичу.
144.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Косатому Валентину Васильовичу.
145.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність гр.  Стебельській Лідії Ларіонівній,  Дрозд  Наталії Святославівні,  Дрозду Івану Івановичу.
146.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Луцькому Анатолію Феогеновичу.
147.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр.  Ревізор Людмилі Павлівні.
148.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Константиновій Марії Петрівні.
149.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Константиновій  Марії Петрівні
150.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Зализюку Олександру Петровичу.
151.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Підлісному Анатолію Івановичу.
152.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Лесько Наталії Володимирівні.
153.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Гончарук Марії Іванівні.
154.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Бабиній Надії Іванівні.
155.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Бабину Дмитру Володимировичу.
156.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність гр.  Мацько Наталії Павлівні.
157.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зозуль Марії Михайлівні.
158.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Швець Людмилі Костянтинівні.
159.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Чоботар Світлані Миколаївні.
160.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр.  Горохові Ларисі Олександрівні.
161.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр.  Багайчук Людмилі Антонівні.
162.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Боднару Миколі Івановичу.
163.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Юрій Зінаїді Христофорівні.
164.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Чорній Наталі Іванівні.
165.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Гриценко Олені Віталіївні.
166.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Просяник Ганні Яківні.
167.    Про надання безоплатно у власність земельної ділянки гр.  Борсуковському Сергію Олександровичу.
168.    Про надання безоплатно у власність земельної ділянки гр.  Височанському Віктору Анатолійовичу.
169.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Томашпільводоканал».
170.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Томашпільводоканал».
171.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Томашпільводоканал».
172.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Томашпільводоканал».
173.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Томашпільводоканал».
174.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Томашпільводоканал».
175.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Томашпільводоканал».
176.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Томашпільводоканал».
177.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Томашпільводоканал».
178.    Про розгляд клопотання ТОВ «АК «Зелена долина» стосовно надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою надання їх в оренду. 
179.    Про розгляд клопотання ТОВ «АК «Зелена долина» стосовно надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою надання їх в оренду. 
180.    Про розгляд клопотання СТОВ «Липівка»  стосовно надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою надання їх в оренду. 
181.    Про розгляд клопотання ПрАТ «Зернопродукт МХП» стосовно надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою надання їх в оренду. 
182.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Милимусі Миколі Володимировичу.
183.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Моцному Миколі Петровичу.
184.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Сауляку Анатолію Павловичу.
185.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Крищук Альоні Петрівні.
186.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Шаповал Анелі Олексіївні.
187.    Про  розгляд заяви гр. Созанського Ігоря Анатолійовича щодо надання земельної ділянки в оренду.
188.    Про  розгляд заяви гр. Гаврилишеної Наталії Анатоліївни щодо надання земельної ділянки в оренду.
189.    Про вилучення земельної ділянки із користування у гр. Болган Надії Василівни.
190.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Сливняку Олександру Анатолійовичу.
191.    Про вилучення земельної ділянки із користування у гр. Ревізор Людмили Павлівни.
192.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ревізору Петру Григоровичу.
193.    Про вилучення земельної ділянки із користування у гр. Зарицького Олександра Вікторовича.
194.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевчук Віті Василівні.
195.    Про внесення змін до рішення Томашпільської селищної ради  №70 2 позачергової сесії першого пленарного засідання 8 скликання від 21.12.2020  року .
196.    Про внесення змін до рішення 59 сесії 6 скликання Горишківської сільської ради  від 2107.07.2015 року .
197.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Сидорову Іллі Вячеславовичу.
198.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Кушніру Олександру Анатолійовичу.
199.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у спільну сумісну власність гр. Салюку Сергію Олександровичу та гр. Салюк Галині Іванівні.
200.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Зайцю Володимиру Івановичу.
201.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Продану Олегу Васильовичу.
202.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Макогонюку Олегу Григоровичу.
203.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Пелиху Олександру Миколайовичу.
204.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Антонишеній Любові Касянівні
205.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Слободянюк Марії Семенівні.
206.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Подуфалову Петру Івановичу.
207.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Патраманській Тетяні Григорівні.
208.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сичуку Петру Сергійовичу.
209.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ткачуку Ігорю Петровичу.
210.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Сватку Миколі Лукʼяновичу.
211.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Адаменку Сергію Івановичу та Боднару Петру Анатолійовичу.
212.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Антонишеній Ользі Василівні Гунько Лідії Іванівні Ткачу Петру Флоровичу.
213.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Макогонюк Людмилі Володимирівні.
214.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Юрченко Оксані Сергіївні, Юрченко Олександру Володимировичу, Чорному Володимиру Віталійовичу.
215.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Галанець Лесі Віталіївні, Прокоповій Інні Володимирівні, Чопик Олені Олександрівні.
216.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Слободянюку Григорію Терентійовичу.
217.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Галковському Дмитру Івановичу.
218.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коршманюк Аллі Іванівні.
219.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Андріяш Надії Василівні.
220.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тернавській Олені Іванівні.
221.    Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки гр. Вигодянському Борису Пилиповичу.
222.    Про розгляд заяв щодо надання громадянам, що проживають на території Томашпільської ОТГ та України,  земельних ділянок   площею до 2,00 га на території Томашпільської селищної ради за межами населеного пункту для ведення особистого селянського господарства (згідно зі списком).

223. Про розгляд клопотання ПП «Фатіма-Агро»  стосовно надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою надання їх в оренду. 

224.  Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція мережі вуличного освітлення по існуючим ПЛ с.Гнатків Тульчинського району Вінницької області» 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Олійнику Євгену Генадійовичу.
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Бойко Тетяні Віталіївні.
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Василецькому Руслану Анатолійовичу.
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Сирдій Ганні Михайлівні
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Бабій Олені Василівні
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Ліщишину Миколі Миколайовичу
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Олійнику Генадію Миколайовичу
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Безпальку Олександру Михайловичу
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Щербацькому Валерію Володимировичу
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Мельнику Павлу Павловичу
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Грищук Еліні Юріївні
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Грищуку Андрію Юрійовичу
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Грищуку Сергію Юрійовичу
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Ющишиній Іванні Василівні
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Мельнику Івану Павловичу
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Мельник Ксенії Павлівні
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Мельник Тетяні Павлівні
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.  Мельник Миколі Павловичу

Про намір передачі тимчасово в оренду комунального майна за адресою:смт.Томашпіль, площа Тараса Шевченка 2 Головному управлінню пенсійного фонду України у Вінницькій області та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку другого типу.
Про надання дозволу КП «Томашпільводоканал» на відкриття додаткових класифікацій видів економічної діяльності.
Про створення сектору містобудування та архітектури Томашпільської селищної ради, затвердження Положення та вжиття заходів щодо його державної реєстрації


Про надання згоди на прийняття безоплатно до комунальної власності Томашпільської селищної ради окремого індивідуально визначеного майна, що використовувалось Томашпільською районною державною адміністрацією, що ліквідується
 

Різне.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

4 сесії селищної ради 8 скликання

 

26.02.2021 року                                                                             смт.Томашпіль

1. Про припинення комунального підприємства «Томашпільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Томашпільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Томашпільської селищної ради. 
2. Про припинення юридичної особи КУ «Інклюзивно-ресурсний центр-2» Томашпільської селищної радишляхом ліквідації та передачу майна.
3. Про припинення комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» шляхом приєднання до комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг» Томашпільської селищної ради.
4. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Томашпільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Томашпільської селищної ради (нова редакція).

5. Різне.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

3 сесії селищної ради 8 скликання

 

 

23.02.2021 року                                                                             смт.Томашпіль

 

1.    Про зміну засновника, затвердження Статуту в новій редакції комунального підприємства «Русава»
2.    Про зміну засновника, затвердження Статуту в новій редакції комунального підприємства «Гнатків»
3.    Про зміну засновника, затвердження Статуту в новій редакції комунального підприємства «Комаргородське»
4.    Про зміну засновника, затвердження Статуту в новій редакції комунального підприємства «Липівка»
5.    Про зміну засновника, затвердження Статуту в новій редакції комунального підприємства «Олександрівка»
6.    Про перейменування вулиці в с.Пеньківка
7.    Про затвердження Програми військово-патріотичного виховання, військово-професійного орієнтування молоді, рекламування та пропаганди військової служби в Збройних Силах України на території Томашпільської територіальної громади на 2021-2022 роки
8. Про зміну назви Комунальної установи «Томашпільський селищний будинок культури» Томашпільської селищної ради Вінницької області на Комунальна установа «Центр культури і дозвілля» Томашпільської селищної ради Вінницької області, затвердження Статуту та структури в новій редакції
9.    Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Томашпільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Томашпільської селищної ради (нова редакція)
10.    Про затвердження в новій редакції Положення та структури комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Томашпільської селищної ради
11.    Про внесення змін до рішення 1 сесії селищної ради 8 скликання від 04.12.2020 року №9 «Про затвердження структури та загальної численності апарату Томашпільської селищної ради та її виконавчих органів»
12.    Про делегування повноважень селищному голові під час проведення зборів засновників ТОВ «Томашпільський райсільгоспкомунгосп»
13.    Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року №55 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2021  рік»
14.    Про  затвердження  звіту  про  виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 2020 рік       ДОДАТОК
15.    Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради від 21.12.2020 року №56 «Про затвердження бюджету Томашпільської селищної територіальної громади на 2021 рік» (02512000000)                  ДОДАТКИ
16.    Про закріплення округів за депутатами Томашпільської селищної ради 8 скликання.
17.    Про надання депутатам Томашпільської селищної ради повноважень щодо складання актів обстежень та характеристик.
18. Про уповноваження посадових осіб Томашпільської селищної ради на вчинення нотаріальних дій, реєстрації актів цивільного стану
19.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Маланському Миколі Дорофійовичу
20.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Кулині Надії Яківні
21.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Дубчак Зінаїді Миколаївні
22.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Приймаку Петру Степановичу
23.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Приймаку Петру Степановичу
24.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Ярош Оксані Іванівні.
25.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Сауляк Наталії Андріївні.
26.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Сусловій Ользі Михайлівні
27.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Фещенко Миколі Миколайовичу
28.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Акименко Галині Вікторівні
29.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Олійник Мирославі Андріївні
30.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Мельнику Миколі Миколайовичу
31.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Яцію Олегу Пантелеймоновичу
32.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Явтуховській Євгенії Яківні
33.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Слободянюку Григорію Терентійовичу
34.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Рибаку Дмитру Анатолійовичу
35.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Коршманюк Аллі Іванівні
36.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Дудник Ганні Федорівні
37.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Мельник Марії Олексіївні
38.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Петриковій Наталії Петрівні
39.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Кашубі Катерині Федорівні
40.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Осипенко Зої Купріянівні
41.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Юзваку Василю Кириловичу
42.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Слободянюк Аллі Михайлівні
43.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Красилюку Івану Григоровичу
44.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Вдовичаку Дмитру Савовичу
45.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Подуфалову Петру Івановичу
46.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Климишеній Парасці Степанівні
47.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Свирид Фрасині Яківні
48.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Дудник Ганні Степанівні
49.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Слободянюк  Марії Семенівні
50.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Хаблу Дмитру Юхтимовичу
51.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Никитюк Зінаїді Іванівні
52.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Сироті Антоніні Іванівні
53.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Цимбалюк Галині Юськовні
54.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.Крученюку Анатолі Броніславовичу
55.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр.. Болган Надії Петрівні
56.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тріскач Олені Сергіївні
57.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Смоляк Людмилі Григорівні
58.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Смоляку Ігорю Івановичу
59.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Маруневич Євдокії Іванівні
60.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Лимару Сергію Вікторовичу
61.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Свентух Ользі Володимирівні
62.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Яцинюк Галині Петрівні
63.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабиній Альоні Юріївні
64.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Делікатній Юлії Дмитрівні
65.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Земко Тетяні Дмитрівні
66.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Лозінському Віталію Васильовичу
67.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сідак Валентині Іванівні
68.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Маланському Юрію Віталійовичу
69.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гуменній Валентині Андріївні
70.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рабозей Андрію Костянтиновичу
71.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Царевському Віталію Сергійовичу
72.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Вельганюк Людмилі Олексіївні
73.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Білій Людмилі Миколаївні
74.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Баранецькому Василю Михайловичу
75.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Польовому Віталію Михайловичу
76.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сіваєвій Тетяні Олексіївні
77.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Машевській Анжеліці Анатоліївні
78.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кроповецькому Івану Миколайовичу
79.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Галковській Ользі Василівні
80.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Галязі Леонтію Івановичу
81.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гуцол Тетяні Михайлівні
82.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шамраю Миколі Васильовичу
83.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Клепа Володимиру Івановичу
84.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Трибіді Володимиру Гавриловичу
85.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Фещенко Людмилі Андріївні
86.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дмитришену Олексію Миколайовичу
87.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Зінченку Олександру Віталійовичу
88.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Будяк Настасії Миколаївні
89.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Пентюку Петру Олексійовичу
90.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Антонишину Анатолію Миколайовичу
91.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Антонишиній Людмилі Петрівні
92.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Розборській Ірині Миколаївні
93.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Трандасір Ганні Іванівні
94.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Житарю Альоні Олександрівні
95.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Брижатому Євгену Васильовичу
96.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сідаку Олександру Петровичу
97.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Журавель Тетяні Василівні
98.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Житарю Галині Миколаївні
99.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Комісарчуку Сергію Віталійовичу
100.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Квасніковій Ніні Йосипівні
101.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Максимчук Ганні Тихонівні
102.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Супрун Іллі Миколайовичу
103.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.КосніцкомуАнатолію Миколайовичу
104.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гаврилишену Петру Петровичу
105.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гаврилишену  Павлу Петровичу
106.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Збрищака Володимира Михайловича
107.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мазуренко Олені Андріївні
108.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гаврилишеній Наталії Анатоліївні
109.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шевчуку Володимиру Григоровичу
110.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Галковській Олені Іванівні
111.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Коршманюку Денису Анатолійовичу
112.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Камінській Людмилі Андріївні
113.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Меєчко Людмилі Власівні
114.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Лукіянчуку Олександру Дмитровичу
115.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Галязі Миколі Леонтійовичу
116.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сауляк Ніні Леонідівні
117.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Крушельницькій Галині Семенівні
118.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Чумаку Василю Степановичу
119.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Олійник Аллі Валентинівні
120.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Штифурко Галині Петрівні
121.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Колибабі Ніні Олексіївні
122.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Підболячному Миколі Васильовичу
123.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бабій Надії Петрівні
124.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кошелєвій Оксані Яківні
125.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Щербатому Михайлу Павловичу
126.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Чумаку Віталію Володимировичу
127.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Смірновій Аллі Анатоліївні
128.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бородаю Василю Вікторовичу
129.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сауляк Олені Григорівні
130.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дарморос Тетяні Петрівні
131.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Лесько Світлані Авксентіївні
132.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гуменюк Тетяні В’ячеславівні 
133.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Григоруку Віктору Івановичу
134.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ціхомській Наталії Михайлівні
135.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кулині Надії Яківні
136.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Закордонному Сергію Олександровичу
137.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Чоловському Михайлу Петровичу
138.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Максімовій Оксані Миколаївні
139.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Вилянській Галині Михайлівні
140.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гаврилишеній Людмилі Петрівні
141.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Руденко Надії Дмитрівні
142.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Калась Оксані Леонідівні
143.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Вергелісу Андрію Романовичу
144.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Приймак Катерині Павлівні
145.    Про затвердження проєкту землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь на земельних ділянках, що перебувають  в оренді ФГ «ТЕРРА ВВВ»
146.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, яка перебуває в оренді гр. Сколодчука Миколи Васильовича
147.    Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Вістяку Богдану Олександровичу
148.    Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Милимусі Олександру Григоровичу
149.    Про вилучення земельної ділянки із користування у гр.. Климчак Тетяни Михайлівни
150.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр.Петризі Петру Петровичу
151.    Про вилучення земельної  ділянки  із користування у  гр. Фертюк Надії Іванівни
152.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр.. Копиченській Надії Павлівні
153.    Про вилучення земельної  ділянки  із користування у  гр. Бабиної Лілії Вікторівни
154.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Антонову Василю Олександровичу
155.    Про внесення змін до рішення 37 позачергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 24.10.2019 року № 1519
156.    Про внесення змін до рішення 48 позачергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 18.08.2020 року № 2134
157.    Про внесення змін до рішення 22 чергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 26.06.2018 року № 753
158.    Про внесення змін до рішення 2 позачергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 28.01.2021 року № 179
159.    Про внесення змін до рішення 2 позачергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 28.01.2021 року № 175
160.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр.. Мунтіян Наталії Павлівні
161.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Зозуль Галині Петрівні
162.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Вонсач Олені Іванівні
163.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Уляновській Галині Степанвіні
164.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Зеленій Євдокії Степанівні
165.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Цимбалу Миколі Володимировичу
166.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Чумак Євгенії Григорівні
167.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Соболь Надії Михайлівні
168.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Жуковій Оксані Михайлівні
169.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Загірняк Лідії Василівні
170.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Філатовій Олені Іванівні
171.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Демовій Людмилі Яківні
172.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Даніловій Феодосії Фірсанівні
173.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Філатову Сергію Тарасовичу
174.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Філатовій Галині Олексіївні
175.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Філатову Тарасу Леонтійовичу
176.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Тодосієнко Людмилі Аркадіївні
177.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Меєчко Валентині Василівні
178.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Ситнику Анатолію Васильовичу
179.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Сичук Галині Павлівні
180.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Загірняк Парасці Федороівні
181.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Заведія Віталію Васильовичу
182.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Томчишеній Євгенії Іванівні
183.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Щербі Ніні Федорівні
184.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Дармороз Наталії Анатоліївні
185.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Варлигіній Анастасії Федорівні
186.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Рибчинській Валентині Василівні
187.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Макаровій Агирпині Логіновні
188.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр.. Балдеску Олександру Вікторовичу
189.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр.. Зв’яздовському Олександру Вікторовичу
190.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр.. Кушніру Василю Івановичу
191.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр.. Бородатій Олені Аркадіївні
192.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр.. Гизі Наталії Андріївні
193.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр..Білоусу Анатолію  Васильовичу
194.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Лаврентюк Людмилі Андріївні
195.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду  гр.. Ковбасюку Руслану Миколайовичу
196.    Про надання в користування на умовах оренди земельну ділянку  гр.. Гороховій Галині Томашівні
197.    Про розгляд заяви гр.. Синиці Віталія Васильовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки
198.    Про розгляд заяви Федчишена Вячеслава Андрійовича щодо поділу земельної ділянки
199.    Про розгляд заяви Сташука Ігоря Панасовича про пролонгування договору оренди земльної ділянки
200.    Про розгляд заяви голови СФГ «Онікс» Кузьмінського Івана Омеляновича щодо розірвання договору оренди земельної ділянки.
201.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Кісь А.П.
202.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманському Віталію Васильовичу
203.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманській Анні Василівні
204.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманському Василю Олександровичу
205.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманській Наталії Олексіївні
206.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманському Олегу Васильовичу
207.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманському Івану Ігоровичу через Максименко Катерину Анатоліївну (яка діє в інтересах сина, як законний представник)
208.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманському Владиславу Ігоровичу через Патраманського Ігоря Івановича (який діє в інтересах сина як законний представник)
209.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Лукіянчиній Галині Григорівні
210.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Оніщуку Ігорю Віталійовичу
211.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Оніщук Марині Іванівні
212.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Дубінчаку  Юрію Вікторовичу
213.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Дубінчаку Василю Андрійовичу
214.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Джуринському Миколі Івановичу
215.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Джуринському Олександру Миколайовичу
216.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Джуринській Ганні Григорівні
217.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Петризі Ларисі Михайлівні
218.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Петризі Петру Анатолійовичу
219.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Мураховському Олександру Петровичу
220.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Максименко Катерині Анатоліївні
221.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Чорній Марії Іванівні
222.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Лукіянчику Михайлу Вікторовичу
223.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Джуринському Роману Миколайовичу
224.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Бойку Олександру Віталійовичу 
225.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Новаку Мартину Йосиповичу
226.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Новак Юлії Лойошівні
227.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманському Олександру Олександровичу
228.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманській Тетяні Григорівні
229.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманському Івану Олександровичу
230.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманській Ірині Олександрівні
231.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманському Івану Олександровичу
232.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманській Таїсії Вікторівні
233.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Морозову Артему Вікторовичу
234.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманському Роману Івановичу
235.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Слободянюк Жанні Андріївні
236.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр..Патраманському Ігору Івановичу
237.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.. Гольнік Сергію Павловичу
238.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр.. Гольнік Яні Вікторівні
239.    Про виділення в користування земельної ділянки для індивідуального городництва (садівництва) гр.. Ахтарову Дмитру Володимировичу
240.    Про розгляд заяви гр.. Борсук Катерини Дмитрівни щодо розірвання договору оренди землі
241.    Про розгляд заяви гр.. Гриб Віти Володимирівни щодо надання в оренду земельної ділянки
242.    Про розгляд заяви гр.. Вовчка Василя Вікторовича щодо надання земельної ділянки площею 2 га для ведення особистого селянського господарства
243.    Про розгляд заяви гр.. Вовчок Віталіни Вікторівни щодо надання земельної ділянки площею 2 га для ведення особистого селянського господарства
244.    Про розгляд заяви гр.. Вовчка Віктора Івановича щодо надання земельної ділянки площею 2 га для ведення особистого селянського господарства
245.    Про розгляд заяви гр.. Божанського Олександра Григоровича щодо надання земельної ділянки площею 2 га для ведення особистого селянського господарства
246.    Про розгляд заяви гр.. Божанського Олександра Олександровича щодо надання земельної ділянки площею 2 га для ведення особистого селянського господарства
247.    Про розгляд заяви гр.. Гукайло Богдана Богдановича щодо надання земельної ділянки площею 2 га для ведення особистого селянського господарства
248.    Про розгляд заяви гр.. Гукайло Вадима Богдановича щодо надання земельної ділянки площею 2 га для ведення особистого селянського господарства
249.    Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту с.Вила
250.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Вила

251.    Про розгляд заяв громадян, щодо надання їм земельних ділянок   площею до 2,00 га на території Томашпільської селищної ради за межами населеного пункту для ведення особистого селянського господарства (згідно зі списком):
•    Мордану Дмитру Юрійовичу, смт.Томашпіль, Робітнича,3;
•    Білик Наталії Миколаївні, смт.Томашпіль, І.Франка, 1-а/14;
•    Білику Владиславу Руслановичу, смт.Томашпіль, І.Фанка, 1-а/14;
•    Бандиш Діани Романівни, м.Вінниця, Д.Галицького,31;
•    Дідуру Володимиру Васильовичу, смт.Томашпіль, Калинова;
•    Дідуру Олегу Володимировичу, смт.Томашпіль, Калинова;
•    Дідур Світлані Миколаївні, смт.Томашпіль, Калинова;
•    Ющишеній Віталіні Вікторівні в інтересах малолітньої доньки Ющишеної Евеліни Анатоліївни, смт.Томашпіль, Чкалова,60;
•    Коломієць Тетяні Сергіївні, смт.Томашпіль, Суворова,9;
•    Щетницькій Вікторії Сергіївні, смт.Томашпіль, Томашпільська,9;
•    Поштару Василю Івановичу, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,26/27;
•    Заставнюк Олені Миколаївні, смт.Томашпіль, Робітничо-Селянська,35/1;
•    Заставнюку Тарасу Алентиновичу, смт.Томашпіль, Шевченка,3;
•    Немировському Вячеславу Михайловичу, смт.Томашпіль, Коцюбинського,56;
•    Немировському Юрію Михайловичу, смт.Томашпіль, Коцюбинського,56;
•    Немировському Олександру Михайловичу, смт.Томашпіль, Коцюбинського,56;
•    Малій Наталії Олександрівні, смт.Томашпіль, Леонтовича,31;
•    Пітіку Артуру Валерійовичу, смт.Томашпіль, Суворова,7;
•    Слободянюку Геннадію Віталійовичу, смт.Томашпіль, І.Франка,163;
•    Шкураку Євгену Юрійовичу, смт.Томашпіль, Першотравневий, 1/6;
•    Шкурак Оксані Станіславівні, смт.Томашпіль, Лермонтова, 43;
•    Шкурак Оксані Андріївні, смт.Томашпіль, Першотравнева,1/6;
•    Лукіянчуку Василю Івановичу, смт.Томашпіль, Богуна,2/9 (інвалід ІІ групи);
•    Кузь Людмили Миколаївни, смт.Томашпіль, І.Гаврилюка, 141/7;
•    Гольник Ірині Олексіївні в інтересах малолітньої дитини Рубльовської Єлизавети Олексіївни, смт.Томашпіль, пров.Соловїний, 7;
•    Одайник Інні Олексіївні в інтересах неповнолітнього сина Остапчука Богдана Ярославовича, смт.Томашпіль, пл..Тараса Шевченка,12;
•    Одайник Інні Олексіївні, с.Яришівка, Котовського,10;
•    Одайнику Олексію Івановичу, с.Яришівка, Котовського,10;
•    Гольник Ірині Олексіївні, смт.Томашпіль, пров.Солов’їний,7;
•    Чабана Святослава Михайловича, смт.Томашпіль, І.Франка, 135;
•    Ярошенка Василя Васильовича, смт.Томашпіль, Набережна, 44;
•    Ярошенко Надії Миколаївні, смт.Томашпіль, Нагірна,5;
•    Кожевніковій Наталі Сергіївні, м.Київ, проспект Повітрофлотський, 6;
•    Грабчак Світлані Валеріївні, смт.Томашпіль, І.Франка, 91-а;
•    Суліган Оксані Іванівні, смт.Томашпіль, Чкалова,1;
•    Лаврову Богдану Степановичу, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,26/1;
•    Лаврову Степану Миколайовичу, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги, 26/1;
•    Мокраку Олександру Анатолійовичу в інтересах неповнолітньої доньки Мокрак Олександри Олександрівни, смт. Томашпіль, Миру,24;
•    Мокраку Олександру Анатолійовичу, смт.Томашпіль, Миру,24;
•    Бєляковій Ірині Василівні, смт.Томашпіль, Криворучка, 3/21;
•    Лавровій Владиславі Степанівні, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги, 26/1;
•    Лавровій Людмилі Володимирівні, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги, 26/1;
•    Багіровій Анастасії Байогланівні, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги, 26/7;
•    Багірову Тимуру Бейоглановичу, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги, 26/7;
•    Кулині Марині Володимирівні, смт.Томашпіль, І.Франка,5;
•    Добровольській Ользі Віталіївні, м.Вінниця, Космонавтів,67/109;
•    Рудик Ользі Іванівні, смт.Томашпіль, Молодіжна,7;
•    Рудик Юлії Петрівні, смт.Томашпіль, Молодіжна,11/2;
•    Мельник Марині Валеріївні, смт.Томашпіль, Молодіжна, 11/2;
•    Мазур Тамарі Пантелеймонівні, смт.Томашпіль, Коцюбинського,25;
•    Мазура Федора Григоровича, смт.Томашпіль, Коцюбинського,25;
•    Мазура Сергія Федоровича, смт.Томашпіль, Леонтовича, 13;
•    Балюконіс Тетяні Миколаївні в інтересах неповнолітньої дитини Назаренко Єви Максимівни, смт.Томашпіль, Робітнича,29;
•    Балюконіс Тетяні Миколаївні в інтересах неповнолітньої дитини Балюконіса Олександра Донатасовича, смт.Томашпіль, Робітнича,29;
•    Довгань Надії Степанівні, смт. Томашпіль, Робітнича,29;
•    Клімочко Миколі Миколайовичу, смт.Томашпіль, Сонячна,10;
•    Вознюк Вікторії Віталіївні, смт.Томашпіль, Молодіжна,5/1;
•    Торговській Тетяні Степанівні, смт.Томашпіль, І.Гаврилюка,110;
•    Мазуру Сергію Сергійовичу, смт.Томашпіль, Леонтовича,13;
•    Мазур Лілії Георгіївні, смт.Томашпіль, Томашпільська,9;
•    Мазур Тетяні Григорівні, смт.Томашпіль, Томашпільська,9;
•    Решетнік Наталії Олександрівні, смт.Томашпіль, Леонтовича,66;
•    Решетніку Сергію Олександровичу, смт.Томашпіль, Леонтовича,66;
•    Благій ВолодимируВасильовичу, смт.Томашпіль, Лесі українки, 5-а;
•    Решетніку Олегу Олександровичу, смт.Томашпіль, Квіткова,23;
•    Кочурку Андрію Вікторовичу, смт.Томашпіль, Молодіжна,13/8;
•    Кочурку Андрію Вікторовичу в інтересах неповнолітньої дитини Кочурко Діани Андріївни, смт.Томашпіль, Молодіжна,13/8;
•    Кочурку Віктору Андрійовичу, смт.Томашпіль, Молодіжна,13/8;
•    Кочурко Зінаїді Семенівні, смт.Томашпіль, Молодіжна,13/8;
•    Кушнір Валентині Василівні, смт.Томашпіль, Білянська, 13;
•    Козаку Дмитру Тарасовичу, смт. Томашпіль, 40-річчя Перемоги;
•    Вигодянській Валентині Василівні, смт.Томашпіль, пров.Першотравневий, 10;
•    Висоцькй Ірині Миколаївні, смт.Томашпіль, Черняхівського,4/5;
•    Бондаренко Валентині Олександрівні, смт.Томашпіль, Набережна,1;
•    Шмерхльову Миколі Яковичу, смт.Томашпіль, Молодіжна,3/5;
•    Шклярук Лідії Володимирівні, смт.Томашпіль, Молодіжна,5/8;
•    Ніякій Оксані Михайлівні, смт.Томашпіль, Виноградна,29;
•    Румянцевій Інні Григорівні, смт.Томашпіль, Молодіжна,3/2;
•    Шпикуляк Людмилі Анатоліївні, смт.Томашпіль, І.Богуна, 2/4;
•    Колісник Любові Андріївні, смт.Томашпіль, І.Гаврилюка, 5/7;
•    Ковальчуку Валерію Вікторовичу, смт.Томашпіль, Криворучка,48;
•    Ковальчук Тетяні Петрівні, смт.Томашпіль, Криворучка,48;
•    Барт Наталії Іванівні, смт.Томашпіль, Коцюбинського,9;
•    Явороському Євгену Борисовичу, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,26/5;
•    Яворовській Віті Євгенівні, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,26/5;
•    Марусяк Галині Іванівні, смт.Томашпіль, І.Гаврилюка,68;
•    Павлюк Наталії Іванівні, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,22/25;
•    Вишневій Оксані Володимирівні, смт.Томашпіль, Молодіжна, 13/6;
•    Коханко Валентині Онуфріївні, смт.Томашпіль, Грушевського,2/12;
•    Дмитришеній Надії Володимирівні, смт.Томашпіль, Молодіжна,30;
•    Шестопальку Олексію Михайловичу, смт.Томашпіль, Криворучка,3/10;
•    Шестопалько Мар’яні Володимирівні, смт.Томашпіль, Криворучка,3/10;
•    Жовтан Олені Володимирівні, смт.Томашпіль, пл.Т.Шевченка,8/5;
•    Жовтан Олені Володимирівні в інтересах неповнолітнього сина Жовтана Назарія Олександровича,смт.Томашпіль, пл..Т.Шевченка,8/5;
•    Жовтан Олені Володимирівні в інтересах неповнолітньої доньки Жовтан Ілони Олександрівни,смт.Томашпіль, пл..Т.Шевченка,8/5;
•    Грутці Ігорю Олександровичу, смт.Томашпіль, Вишнева,7;
•    Грутці Олександру Петровичу, смт.Томашпіль, Вишнева,7;
•    Дикій Альоні Анатоліївні, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,22-а/11;
•    Трач Олені Семенівні, смт.Томашпіль, Суворова,26;
•    Матохіну Віталію Володимировичу, смт.Томашпіль, І.Гаврилюка,5/6;
•    Матохіну Денису Віталійовичу, смт.Томашпіль, І.Гаврилюка,5/6;
•    Матохіній Людмилі Володимирівні, смт.Томашпіль, І.Гаврилюка,5/6;
•    Кукурудзі Анатолію Володимировичу, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,22/1;
•    Козак Тетяні Анатоліївні, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,43;
•    Кукурудзі Богдану Анатолійовичу, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги, 22/1;
•    Щетніцькій Валентині Григорівні, смт.Томашпіль, Коцюбинського14-а;
•    Дробчаку Віталію Васильовичу, смт.Томашпіль, Лермонтова,6;
•    Рафальському Олександру Вікторовичу, смт.Томашпіль, 
•    Лермонтова,4-а;
•    Дружиніній Ларисі Василівні, смт.Томашпіль, Коцюбинського,30;
•    Випаріні Валерію Леонідовичу, смт.Томашпіль, А.Малишка,15;
•    Випаріні Людмилі Василівні в інтересах неповнолітньої дитини Випаріни Владислава Валерійовича, смт.Томашпіль, А.Малишка,15;
•    Випаріні Людмилі Василівні в інтересах неповнолітньої дитини Випаріни Іллі Валерійовича, смт.Томашпіль, А.Малишка, 15;
•    Лесько Надії Юріївні, смт.Томашпіль, Черняхівського, 4/8;
•    Туркову Олександру Олексійовичу, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,24/15;
•    Туркову Олегу Олександровичу, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,24/15;
•    Волошеній Ірині Олександрівні, смт.Томашпіль, Заводська,9;
•    Кукурудзі Наталі Василівні, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,22/1;
•    Крайновій Ірині Михайлівні, смт.Томашпіль, Молодіжна,9/2;
•    Пшеничній Нелі Миколаївні, смт.Томашпіль, Солов’їна,15-а;
•    Полтавській Людмилі Андріївні, смт.Томашпіль, Грушевського,17/7;
•    Козак Галині Василівні, смт.Томашпіль, пров.Солов’їний,17;
•    Шереметі Марії Василівні, смт.Томашпіль, Криворучка,70/16;
•    Калінчук Ларисі Володимирівні, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,26/2;
•    Лесько Олесі Сергіївні, смт.Томашпіль, І.Гаврилюка,116;
•    Небеснюк Олені Тимофіївні, смт. Томашпіль, Виноградна,43;
•    Суліган Ользі Григорівні, смт.Томашпіль, Чкалова,1;
•    Лесько Тетяні Сергіївні, смт.Томашпіль, І.Гаврилюка,116;
•    Лесько Світлані Авксентіївні, смт.Томашпіль, І.Гаврилюка,116;
•    Лесько Світлані Авксентіївні в інтересах неповнолітньої дитини Загороднюка Давіда Михайловича, смт.Томашпіль, І.Гаврилюка,116;
•    Остапчуку Ярославу Сергійовичу, смт.Томашпіль, пл..Т.Шевченка,12;
•    Пивовар Ніні Вікторівні, смт.Томашпіль, пл..Т.Шевченка,12;
•    Машталяр Ганні Миколаївні, смт.Томашпіль, Білянська,15;
•    Шпикуляк Світлані Анатоліївні, смт.Томашпіль, Лесі Українки, 25/11;
•    Зозулі Людмилі Василівні, смт.Томашпіль, Коцюбинського,24;
•    Асаулі Ользі Анатоліївні, смт.Томашпіль, Молодіжна,53/1;
•    Асаулі Миколі Петровчу, смт.Томашпіль, Молодіжна,53/1;
•    Сауляк Тетяні Андріївні, смт.Томашпіль, пл..Т.Шевченка,8/20;
•    Сауляк Тетяні Андріївні в інтересах неповнолітньої дитини Сауляк Інни Олександрівни, смт.Томашпіль,пл..Т.Шевченка,8/20;
•    Кирилюк Ніні Юхимівні, смт.Томашпіль, І.Франка,18;
•    Насвіщуку Павлу Васильовичу в інтересах неповнолітньої дитини Насвіщука Івана Павловича, м.Вінниця, Академіка Янгеля,63;
•    Насвіщуку Павлу Васильовичу, м.Вінниця, академіка Янгеля,63;
•    Галамець Галині Антонівні, смт.Томашпіль, І.Гаврилюка,48;
•    Кирилюк Людмилі Віталіївні, м.Одеса, Воробйова 1б/398;
•    Насвіщук Олені Сергіївні, м.Вінниця, академіка Янгеля,63;
•    Насвіщуку Павлу Васильовичу в інтересах неповнолітньої дитини Насвіщука Михайла Павловича, м.Вінниця, Академіка Янгеля,63;
•    Дикого Ігоря Анатолійовича в інтересах малолітньої дитини Дикого Матвія Ігоровича, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,22/11

252.    Про затвердження передавального акта активів та пасивів Великорусавської сільської ради до Томашпільської селищної ради.
253.    Про затвердження передавального акта активів та пасивів Вилянської сільської ради до Томашпільської селищної ради.
254.    Про затвердження передавального акта активів та пасивів Гнатківської сільської ради до Томашпільської селищної ради.
255.    Про затвердження передавального акта активів та пасивів Комаргородської сільської ради до Томашпільської селищної ради.
256.    Про затвердження передавального акта активів та пасивів Липівської сільської ради до Томашпільської селищної ради.
257.    Про затвердження передавального акта активів та пасивів Олександрівської сільської ради до Томашпільської селищної ради.
258.    Про затвердження передавального акта активів та пасивів Стінянської сільської ради до Томашпільської селищної ради.
259.    Про затвердження АКТІВ приймання – передачі із спільної власності територіальних громад Томашпільського району майна до комунальної власності Томашпільської селищної ради 
260.    Різне.

Про затвердження звітів про виконання бюджетів сільських рад за 2020 рік (Вила, В.Русава, Гнатків, Олександрівка, Комаргород, Липівка, Стіна).

Про звернення до Верховної Ради України щодо розробки та прийняття закону про місцевий референдум                   ЗВЕРНЕННЯ

Про намір передачі тимчасово в оренду комунального майна за адресою:смт.Томашпіль, вулиця Ігоря Гаврилюка, 23 (адмінприміщення № 4, 1 поверх) Томашпільському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку другого типу
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримаєте ви трансляцію засідань сесії Томашпільської селищної ради?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь