A A A K K K
для людей із порушенням зору
Томашпільська селищна територіальна громада
Вінницька область

Питання до розгляду сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

 

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

21 сесії селищної ради 8 скликання

 

25.01.2022 року                                                                             смт.Томашпіль

Переглянути усі проекти рішень можна за посиланням

1.    Про списання безнадійної заборгованості  ліквідованого банку «Україна» (Шпикуляк М.М.)
2.    Про внесення змін до рішення 18 позачергової сесії 8 скликання від 23.12.2021 року  № 2088 «Про бюджет Томашпільської  селищної територіальної   громади на 2022 рік (02512000000)»   ДОДАТКИ (Шпикуляк М.М.)

3.    Про внесення змін до рішення № 2153 49 чергової сесії 8 скликання від 29.09.2020 року в частині визначення площі земельної ділянки гр. Стасюк Надії Вікторівні
4.    Про внесення змін до рішення № 545  5 чергової сесії 8 скликання від 23.03.2021 рокув частині визначення площі земельної ділянки гр. Безпальку Олександру Михайловичу
5.    Про внесення змін до рішення № 546  5 чергової сесії 8 скликання від 23.03.2021 року в частині визначення площі земельної ділянки гр. Щербацькому Валерію Володимировичу
6.    Про повторний розгляд заяви гр. Патяки Юлії Вячеславівни про надання дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність
7.    Про внесення змін до рішення №541  5 чергової сесії 8 скликання від 23.03.2021 року в частині визначення площі земельної ділянки гр. Сирдій Ганні Михайлівні
8.    Про внесення змін до рішення № 560  5 чергової сесії 8 скликання від 23.03.2021 року в частині визначення площі земельної ділянки  гр. Барасій Ларисі Михайлівні
9.    Різне.

 

 

 

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

20 сесії селищної ради 8 скликання

 

20.01.2022 року                                                                             смт.Томашпіль

Переглянути усі проекти рішень можна за посиланням

1.    Про затвердження звіту про виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 2021 рік. ДОДАТКИ (Шпикуляк М.М.)
2.    Про внесення змін до рішення 18 сесії селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року № 2087 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2022 рік» (Шпикуляк М.М.)
3.    Про внесення змін до рішення 18 позачергової сесії 8 скликання від 23.12.2021 року № 2088 «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної громади на 2022 рік (02512000000)»ДОДАТКИ (Шпикуляк М.М.)
4.    Про розгляд заяви гр. Стасюка Сергія Анатолійовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних  ділянок (Моставлюк В.О.)
5.    Про розгляд заяви гр. Грищук Тетяни Сергіївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних  ділянок (Моставлюк В.О.)
6.    Різне

 

 

 

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

19 сесії селищної ради 8 скликання

 

12.01.2022 року                                                                             смт.Томашпіль

Переглянути усі проекти рішень можна за посиланням

1. Про внесення змін до рішення 18 позачергової сесії 8 скликання від 23.12.2021 року № 2088 «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної громади на 2022 рік (02512000000)»  ДОДАТКИ (Шпикуляк М.М.)
2. Про звернення до депутатів Вінницької обласної ради щодо передачі із спільної власності територіальних громад Вінницької області у комунальну власність Томашпільської територіальної громади приміщення котельні розташованої на території Томашпільської ЦРЛ в смт.Томашпіль по вул.. Ігоря Гаврилюка, 133 (Моставлюк В.О.)
3. Про внесення змін до рішення 14  позачергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 07.10.2021 року № 1827«Про затвердження в новій редакції Положення та структури комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Томашпільської селищної ради» (Щербатий А.М.)
4. Про затвердження та регулювання тарифів на соціальні послуги КУ «Центр надання соціальних полуг» Томашпільської селищної ради (Шпикуляк М.М.)
5. Про розгляд заяви гр. Слободянюк Марії Григорівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки (Моставлюк В.О.)
6. Про розгляд заяви гр. Лозової Ольги Василівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки (Моставлюк В.О.)
7. Про розгляд заяви гр. Гольнік Яни Вікторівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (Моставлюк В.О.)
8. Про розгляд заяви гр. Гольнік Сергія Петровича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (Моставлюк В.О.)
9. Про розгляд заяви гр.. Мельник Ірини Олександрівни в інтересах неповнолітньої  гр. Мельник Ксенії Павлівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (Моставлюк В.О.)
10. Про розгляд заяви гр.. Мельник Ірини Олександрівни в інтересах неповнолітньої  гр. Мельника Івана Павловича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (Моставлюк В.О.)
11. Про розгляд заяви гр. Зінів Наталі Вікторівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок  (Моставлюк В.О.)
12. Про розгляд заяви гр. Ющишеної Оксани Василівни в інтересах неповнолітньої Ющишеної Іванни Василівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (Моставлюк В.О.)
13. Про розгляд заяви гр. Василецького Руслана Анатолійовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок  (Моставлюк В.О.)
14. Про розгляд заяви гр. Бабій Олени Василівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок  (Моставлюк В.О.)
15. Про розгляд заяви гр. Зінєва Миколи Вікторовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок  (Моставлюк В.О.)
16. Про розгляд заяви гр. Зінєва Михайла Вікторовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок  (Моставлюк В.О.)
17. Про розгляд заяви гр. Дідух Олени Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Моставлюк В.О.)
18. Про розгляд заяви гр. Ізерт Віталія Михайловича  про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Моставлюк В.О.)
19. Про розгляд заяви гр. Романчук Євгенії Анатоліївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Моставлюк В.О.)
20. Про розгляд заяви гр. Никитюк Оксани Анатоліївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Моставлюк В.О.)
21. Про розгляд заяви гр. Патяки Євгенії Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Моставлюк В.О.)
22. Про розгляд заяви гр. Стасюк Надії Вікторівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Моставлюк В.О.)
23. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Смоляк Вікторії Петрівні (Моставлюк В.О.)
24. Різне


    

 

 

 

 

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

18 сесії селищної ради 8 скликання

 

23.12.2021 року                                                                             смт.Томашпіль

Переглянути усі проекти рішень можна за посиланням

 

1.    Про звіт селищного голови про роботу Томашпільської селищної ради з листопада 2020 по грудень 2021 рр.  
2.    Про затвердження Акту приймання-передачі майна та товару комунального підприємства «Томашпільська міжлікарняна аптека» в рахунок суми статутного капіталу (Моставлюк В.О.)
3.    Про затвердження Акту приймання-передачі активів та пасивів юридичної особи КП «Томашпільська міжлікарняна аптека» до засновника – Томашпільської селищної ради (Моставлюк В.О.)
4.    Про розгляд листа КП «Томашпільська міжлікарняна аптека» про погашення заборгованості перед кредиторами та по заробітній платі (Шпикуляк М.М.)
5.    Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року № 55 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2021 рік» (Шпикуляк М.М.)
6.    Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року № 56 «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної громади на 2021 рік» (Шпикуляк М.М.)
7.    Про затвердження Стратегій розвитку закладів загальної середньої освіти Томашпільської територіальної громади (Щербатий А.М.)
8.     Про затвердження Програми розвитку освіти Томашпільської територіальної громади на 2022-2025 р.р. (Щербатий А.М.)
9.    Про затвердження цільової Програми «Соціальне таксі» на 2022 рік. (Шпикуляк М.М.) (Щербатий А.М.)    
10.    Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Томашпільської селищної ради залізничним транспортом приміського сполучення на 2022рік. (Шпикуляк М.М.) (Щербатий А.М.)    
11.    Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників атитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил Томашпільської селищної ради на 2022 рік. (Шпикуляк М.М.) (Щербатий А.М.)    
12.    Про затвердження Програми відшкодування витрат з оплати телекомунікаційних послуг пільговій категорії громадян Томашпільської селищної ради на 2022 рік. (Шпикуляк М.М.) (Щербатий А.М.)    
13.    Про затвердження Програми соціального захисту населення Томашпільської селищної ради на 2022 рік(Шпикуляк М.М.) (Щербатий А.М.)    
14.    Про затвердження Програми зайнятості на території Томашпільської селищної ради на 2022 р(Шпикуляк М.М.) (Щербатий А.М.)    
15.    Про затвердження Програми по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Томашпільської селищної ради та отримують програмний гемодіаліз на 2022 р. (Шпикуляк М.М.) (Щербатий А.М.)    
16.    Про затвердження Програми проведення культурно-освітніх заходів Томашпільської селищної ради на 2022 р. (Шпикуляк М.М.) (Щербатий А.М.)
17.    Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2022 рік. (Шпикуляк М.М.)
18.    Про затвердження бюджету Томашпільської селищної територіальної громади на 2022 рік (02512000000) (Шпикуляк М.М.)
19.    Про надання дозволу Томашпільському комунальному підприємству бути орендодавцем комунального майна та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку першого типу (Моставлюк В.О.)
20.    Про включення кабінету № 22 адмінбудинку № 1  в смт.Томашпіль, пл..Тараса Шевченка 2 в перелік об’єктів нерухомого майна першого типу (Морставлюк В.О.)
21.    Про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» (Щебратий А.М.)
22.    Про збільшення статутного капіталу Томашпільського Комунального підприємства та затвердження Статуту Томашпільського Комунального підприємства в новій редакції (Моставлюк В.О.)
23.    Про збільшення статутного капіталу Комунального підприємства «Томашпільводоканал» та затвердження Статуту в новій редакції (Моставлюк В.О.)
24.    Про затвердження комунальному підприємству «Томашпільводоканал» тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення (Шпикуляк М.М., Моставлюк В.О.)

25.    Про передачу у господарське відання КП «Томашпільводоканал» Томашпільської селищної ради майна для подальшого утримання і обслуговування (Моставлюк В.О.)
26.    Про затвердження Порядку та нормативу відрахування до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади комунальними підприємствами, які належать до комунальної власності частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності у 2022 році (Шпикуляк М.М.)
27.    Про участь в конкурсі Вінницької обласної ради «Комфортна Вінниччина» (Шпикуляк М.М.)
28.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Польовому Віталію Михайловичу
29.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Філіпчуку Івану Івановичу
30.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Курельчук Ользі Василівні
31.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Захарченку Олександру Петровичу
32.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Скобяк Оксані Анатоліївні
33.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Безсмертному Миколі Петровичу
34.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Безсмертній Тетяні Петрівні
35.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Сморж Фросині Іванівні
36.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Швецю Михайлу Павловичу
37.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Боярській Галині Яківні
38.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Сімчук Галині Іванівні
39.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Танцюрі Євгенії Дмитрівні
40.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Каширину Петру Михайловичу
41.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Кондратюк Ганні Іванівні
42.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Очеретному Федору Григоровичу
43.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Олійнику Віталію Івановичу
44.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр.Лукіянчину Василю Миколайовичу
45.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гегі Василю Васильовичу
46.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Паращак Галині Георгіївні
47.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Краківському Сергію Вікторовичу
48.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Краківському Віктору Григоровичу
49.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Підгорній Любові Павлівні
50.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Білоусу Анатолію Васильовичу
51.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Решетнику Олександру Анатолійовичу, Кабак Вікторії Олександрівні
52.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Собчаку Олегу Івановичу
53.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Слободянюку Юрію Григоровичу
54.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кордиманенко Вікторії Миколаївні
55.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Пшеничній Тетяні Борисівні
56.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Абрамович Світлані Андріївні
57.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Наконечній Людмилі Григорівні
58.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Коліжуку Юрію Борисовичу
59.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Зугравому Віктору Івановичу
60.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гаврилюку Анатолію Семеновичу
61.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Клименку Євгену Григоровичу
62.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гегі Наталії Андріївні
63.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мазурику Анатолію Франковичу, Горбатюк Ганні Йосипівні, Кізлевич Олені Петрівні, Калінчуку Володимиру Григоровичу
64.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Івасюті Василю Петровичу
65.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Щербатій Людмилі Григорівні
66.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Островській Олені Іванівні
67.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шевчук Галині Іванівні
68.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Чижевській Ользі Миколаївні
69.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гуменюку Олександру Дмитровичу
70.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Колодію Сергію Віталійовичу
71.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мартинюку Віталію Анатолійовичу
72.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Улиському Петру Євсейовичу
73.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дмітрієву Олександру Івановичу
74.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бандиш Діані Романівні
75.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Волошину Володимиру Михайловичу
76.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Резюк Валентині Миколаївні
77.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Собчаку Олегу Івановичу
78.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гаврилюк Ользі Володимирівні
79.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шклярук Анеліні Станіславівні
80.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Курельчук Ользі Василівні
81.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Корнєєву Олександру Сергійовичу
82.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Затулі Катерині Іванівні
83.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мовчан Світлані Володимирівні
84.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Копилу Миколі Миколайовичу
85.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гармідер Світлані Петрівні
86.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гармідер Катерині Дмитрівні
87.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Каспрову Вадиму Михайловичу
88.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ставнічук Ірині Анатоліївні
89.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Пукасу Василю Юрійовичу
90.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бабиній Юлії Іванівні
91.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Лопатіну Анатолію Васильовичу
92.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бабину Павлу Григоровичу
93.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гармідеру Віталію Олександровичу
94.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Затулі Марії Савівні
95.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Очеретному Володимиру Васильовичу
96.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Скрипнику Анатолію Івановичу
97.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Карповій Галині Миколаївні
98.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Камінській Олені Томашівні
99.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Коробову Сергію Васильовичу
100.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Юрчуку Богдану Юрійовичу
101.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Войтковій Любові Володимирівні, Шкурак Валентині Борисівні, Безпалько Зої Михайлівні, Левчишену Денису Івановичу, Спажук Людмилі Михайлівні
102.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Горгану Артему Анатолійовичу, Іващенку Олександру Миколайовичу, Бондаренку Антону Миколайовичу, Сітніковій Оксані Костянтинівні, Ухачу Івану Івановичу
103.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Семенюк Наталі Миколаївні, Коцуті Ігорю Анатолійовичу, Шпакевич Альоні Вікторівні, Сітнікову Дмитру Віталійовичу, Дідику Євгену Анатолійовичу
104.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Біжану Анатолію Григоровичу
105.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Пясецькій Ганні Пилипівні
106.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Куртаніч Антоніні Юріївні
107.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Хаблу Володимиру Григоровичу
108.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Калинчук Марії Йосипівні
109.    Про розгляд клопотання КУ «Центр надання соціальних послуг» про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
110.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки промисловості комунальної власності Томашпільської селищної ради (Ракова, за межами населеного пункту, площа 1,0000 га кад. номер 0523984800:02:000:0468).
111.    Про затвердження умов проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу прав оренди на земельну ділянку (Ракова, за межами населеного пункту, площа 1,0000 га кад. номер 0523984800:02:000:0468).
112.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Томашпільській селищній раді для іншого сільськогосподарського призначення (Ракова, за межами населеного пункту, колишня ферма, орієнтовна площа 20,0000 га, кад.ном.0523984800:02:000:0440)
113.    Про розгляд заяви гр..Тесленка Євгена Володимировича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
114.    Про розгляд заяви гр. Ромашука Євгена Вікторовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
115.    Про розгляд заяви гр. Закорченному Юрію Анатолійовичу про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
116.    Про розгляд заяви гр. Демидова Сергія Анатолійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
117.    Про розгляд заяви гр. Гребінь Сергію Анатолійовичу про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
118.    Про розгляд заяви гр. Навроцькому Олексію Сергійовичу про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
119.    Про розгляд заяви гр. Гладій Ольги Зіновіївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
120.    Про розгляд заяви гр. Скрипай Світлани Андріївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
121.    Про розгляд заяви гр. Опарастюка Вадима Леонідовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
122.    Про розгляд заяви гр. Лущик Олени Олександрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
123.    Про розгляд заяви гр. Лущик Тетяни Михайлівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
124.    Про розгляд заяви гр. Лущика Дмитра Олександровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
125.    Про розгляд заяви гр. Поповського Олександра Олександровича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (аукціон)
126.    Про розгляд заяви гр. Поповської Нелі Миколаївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (аукціон)
127.    Про розгляд заяви гр. Хоміцького Андрія Олександровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій, аукціон)
128.    Про розгляд заяви гр. Прядко Галини Віталіївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (аукціон)
129.    Про розгляд заяви гр. Луньової Наталії Віталіївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (аукціон)
130.    Про розгляд заяви гр. Прядка Юрія Сергійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (аукціон)
131.    Про розгляд заяви гр. Прядко Галини Віталіївни в інтересах неповнолітнього Прядка Івана Юрійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (аукціон)
132.    Про розгляд заяви гр. Прядка Антона Юрійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (аукціон)
133.    Про розгляд заяви гр. Задвірного Івана Олексійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (аукціон)
134.    Про розгляд заяви гр. Геращенко Ганни Федорівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (аукціон)
135.    Про розгляд заяви гр. Кмитюк Антоніни Василівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (аукціон)
136.    Про розгляд заяви гр. Колибаби Юлії Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Стіна, за межами населеного пункту – 1,5791 га для ведення ОСГ, кад.ном. 0523985700:03:000:0601)
137.    Про розгляд заяви гр. Лисої Світлани Олександрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Гнатків, урочище «Запуст» - 0,40 га для ведення ОСГ, кад.ном. 0523981600:04:000:0798)
138.    Про розгляд заяви гр. Мініна Юрія Леонідовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Гнатків, вул..Соборна 55-а – 0,52 га, з них: 0,25 га для ОЖБ та 0,27 га для ОСГ) 
139.    Про розгляд заяви гр. Замоцного Василя Павловича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Гнатків, біля колишньої залізничної колії – 0,40 га для ведення ОСГ)
140.    Про розгляд заяви гр. Ткача Романа Васильовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Гнатків, за межами населеного пункту – 0,60 га для ведення ОСГ, кад.ном. 0523981600:04:000:0798)
141.    Про розгляд заяви гр. Красилюка Віталія Івановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Гнатків, урочище «Запуст» – 0,40 га для ведення ОСГ, кад.ном. 0523981600:04:000:0798)
142.    Про розгляд заяви гр. Депутат Альони Василівни надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Гнатків, за межами населеного пункту – 0,33 га для ведення ОСГ, кад.ном. 0523981600:04:000:0798)
143.    Про розгляд заяви гр. Маланської Галини Микитівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Гнатків, за межами населеного пункту – 0,77 га для ведення ОСГ, кад.ном. 0523981600:04:000:0798)
144.    Про розгляд заяви гр. Штифурко Ольги Степанівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Гнатків, за межами населеного пункту – 0,65 га для ведення ОСГ, кад.ном. 0523981600:04:000:0798)
145.    Про розгляд заяви гр. Бабій Галини Яківни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Гнатків, вул.Івана Франка,24 – 0,35 га, з них: 0,25 га для ОЖБ та 0,10 га для ОСГ)
146.    Про розгляд заяви гр. Бабія Сергія Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Гнатків, вул.Богдана Хмельницького, 40 – 0,38 га, з них: 0,25 га для ОЖБ та 0,13 га для ОСГ)
147.    Про розгляд заяви гр. Кукурудзи Володимира Тимофійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Гнатків, вул.Богдана Хмельницького,31 – 0,40 га, з них: 0,25 га для ОЖБ та 0,15 га для ОСГ)
148.    Про розгляд заяви гр. Лукашенко Надії Володимирівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Гнатків, вул. Островського,54 – 0,45 га, з них: 0,25 га для ОЖБ та 0,20 га для ОСГ)
149.    Про розгляд заяви гр. Гаврилюк Оксани Василівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Горишківка, вул.Центральна – 0,40 га для ведення ОСГ)
150.    Про розгляд заяви гр. Якимовського Віталія Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Горишківка, вул.Чкалова – 0,30 га для ведення ОСГ)
151.    Про розгляд заяви гр. Васьоніної Світлани Григорівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Яришівка, за межами населеного пункту – 0,35 га для ведення ОСГ, кад.ном. 0523982600:04:000:0576)
152.    Про розгляд заяви гр. Бурденюка Віталія Михайловича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Яришівка, вул..Черняхівського – 0,0035 га для індивідуального гаражного будівництва)
153.    Про розгляд заяви гр. Ласкорунської Людмили Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Яришівка, за межами населеного пункту – 0,25 га для ведення ОСГ,  кад.ном. 0523982600:02:001:0025)
154.    Про розгляд заяви гр. Ласкорунського Олександра Степановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Яришівка, в межах населеного пункту – 0,20 га для ведення ОСГ)
155.    Про розгляд заяви гр. Пантелеймонової Євгенії Дмитрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Яришівка ПМК, за межами населеного пункту – 0,20 га для ведення ОСГ,  кад.ном. 0523982600:02:001:0029)
156.    Про розгляд заяви гр. Каліновської Людмили Валентинівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Яришівка ПМК, за межами населеного пункту – 0,30 га для ведення ОСГ,  кад.ном. 0523982600:02:001:0029)
157.    Про розгляд заяви гр. Рубльовської Ганни Франківни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Яришівка, за межами населеного пункту – 0,65 га для ведення ОСГ,  кад.ном. 0523982600:02:001:0025)
158.    Про розгляд заяви гр. Попової Віти Петрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Яришівка, вул. Нова – 0,20 га для ОЖБ)
159.    Про розгляд заяви гр. Попової Раїси Григорівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Яришівка, в межах населеного пункту – 0,30 га для ОСГ)
160.    Про розгляд заяви гр. Маціюк Анастасії Олегівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Липівка, за межами населеного пункту – 0,45 га для ведення ОСГ,  кад.ном. 0523982600:01:000:0196)
161.    Про розгляд заяви гр. Попова Сергія Анатолійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,10 га для ОСГ)
162.    Про розгляд заяви гр. Боднар Лариси Анатоліївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,25 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:01:000:0196)
163.    Про розгляд заяви гр. Хлапоніної Людмили Василівни в інтересах неповнолітнього Хлапоніного Дмитра Борисовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,20 га для ОСГ)
164.    Про розгляд заяви гр. Бойко Юлії Григорівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,20 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:04:000:0582)
165.    Про розгляд заяви гр. Куровського Миколи Степановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 1,000 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:04:000:0582)
166.    Про розгляд заяви гр. Шклярук Клавдії Григорівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,20 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:04:000:0582)
167.    Про розгляд заяви гр. Бабиного Івана Володимировича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,60 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:04:000:0574)
168.    Про розгляд заяви гр. Каплун Оксани Григорівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,20 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:01:000:0196)
169.    Про розгляд заяви гр. Лук’янова Євгенія Васильовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,61 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:04:000:0543)
170.    Про розгляд заяви гр. Маціюк Андрія Олеговича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,45 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:04:000:0574)
171.    Про розгляд заяви гр. Бабина Ігоря Борисовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,60 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:04:000:0543)
172.    Про розгляд заяви гр. Нагреби Наталі Павлівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,25 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:04:000:0574)
173.    Про розгляд заяви гр. Коломійця Володимира Івановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,25 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:04:000:0628)
174.    Про розгляд заяви гр. Коломієць Інни Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,30 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:04:000:0628)
175.    Про розгляд заяви гр. Куровської Вікторії Степанівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, в межах населеного пункту – 0,30 га для ОСГ)
176.    Про розгляд заяви гр. Муляра Андрія Леонідовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,25 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:01:000:0200)
177.    Про розгляд заяви гр. Чубатюк Людмили Вікторівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, вул..40-річчя Перемоги – 0,25 га для ОСГ)
178.    Про розгляд заяви гр. Бабиної Ірини Дмитрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,20 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:01:000:0200)
179.    Про розгляд заяви гр. Пасічняку Григорію Михайловичу про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,30 га для ОСГ,          кад.ном. 0523982600:04:000:0628)
180.    Про розгляд заяви гр. Синицького Олександра Петровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Рожнятівка, в межах населеного пункту – 0,40 га для ОСГ)
181.    Про розгляд заяви гр. Слободянюк Любові Григорівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Рожнятівка, за межами населеного пункту – 0,50 га для ОСГ)
182.    Про розгляд заяви гр.Войцехівської Олени Петрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Рожнятівка, вул. Василя Стуса,17 – 0,31 га для ОСГ)
183.    Про розгляд заяви гр.Забарати Олени Петрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Рожнятівка, за межами населеного пункту – 1,5000 га для ОСГ)
184.    Про розгляд заяви гр. Маруневича Сергія Івановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Рожнятівка, за межами населеного пункту – 0,50 га для ОСГ)
185.    Про розгляд заяви гр. Мельника Володимира Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Рожнятівка, за межами населеного пункту – 0,50 га для ОСГ)
186.    Про розгляд заяви гр. Маруневич Наталії Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Рожнятівка, за межами населеного пункту – 0,50 га для ОСГ)
187.    Про розгляд заяви гр. Мельник Ніни Броніславівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Рожнятівка, за межами населеного пункту – 0,50 га для ОСГ)
188.    Про розгляд заяви гр. Котуз Марії Пилипівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Рожнятівка, за межами населеного пункту – 0,50 га для ОСГ, кад.ном. 0523985200:01:000:0618)
189.    Про розгляд заяви гр. Копецького Сергія Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Рожнятівка, вул. Миру,4 – 0,76 га, з них: 0,25 га для ОЖБ та 0,51 га для ОСГ)
190.    Про розгляд заяви гр. Данчик Оксани Дмитрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Комаргород, вул..Лесі Українки – 0,32 га для ОСГ)
191.    Про розгляд заяви гр. Данчика Анатолія Павловича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Комаргород, вул. Верхня – 0,25 га для ОСГ)
192.    Про розгляд заяви гр. Стукалюк Наталії Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Комаргород, вул.Верхня – 0,25 га для ОСГ)
193.    Про розгляд заяви гр. Коліброди Галини Федорівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Вапнярки, вул.Чкалова,5 – 1,09 га, з них: 0,25 га для ОЖБ та 0,84 га для ОСГ)
194.    Про розгляд заяви гр. Ставнійчук Валентини Дмитрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Ракова, вул.Дружби – 0,22 га для ОЖБ)
195.    Про розгляд заяви гр. Романова Сергія Івановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Кислицьке, вул.Ковпака – 0,16 га для ОСГ)
196.    Про розгляд заяви гр. Поліщука Анатолія Олександровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Олександрівка, вул.Миру – 0,30 га для ОСГ)
197.    Про розгляд заяви гр. Добровольської Ганни Леонтіївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Пеньківка, вул.Першотравнева – 0,13 га для ОСГ)
198.    Про розгляд заяви гр. Сичук Лариси Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Пеньківка, за межами населеного пункту  – 0,30 га для ОСГ)
199.    Про розгляд заяви гр. Сімчук Галини Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Нетребівка, вул.Пушкіна – 0,20 га для ОСГ)
200.    Про розгляд заяви гр. Маланчук Ліни Михайлівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Нетребівка, вул.Миру – 0,20 га для ОСГ)
201.    Про розгляд заяви гр. Форманюк Лесі Володимирівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Вила, вул.Зарічна – 0,37 га для ОСГ)
202.    Про розгляд заяви гр. Максимчук Оксани Андріївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Пилипи-Борівські, вул.Котовського, 36 – 0,82 га, з них: 0,25 га для ОЖБ та 0,57 га для ОСГ)
203.    Про розгляд заяви гр. Блохи Сніжани Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Яланець, за межами населеного пункту – 0,25 га для ОСГ, кад.ном. 0523986800:01:000:0964)
204.    Про розгляд заяви гр. Бородая Василя Анатолійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Яланець, за межами населеного пункту – 0,95 га для ОСГ, кад.ном. 0523986800:01:000:0927)
205.    Про розгляд заяви гр. Маланчук Любові Василівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Яланець, за межами населеного пункту – 0,50 га для ОСГ, кад.ном. 0523986800:01:000:0927)
206.    Про розгляд заяви гр.Шпілейко Людмили Михайлівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Томашпіль, вул.Калинова – 0,15 га для ОСГ, кад.ном. 0523955100:04:000:0275)
207.    Про розгляд заяви гр. Бендовського Сергія Дмитровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Томашпіль, вул. Гагаріна, 36 – 0,19 га, з них: 0,15 га для ОЖБ та 0,04 га для ОСГ)
208.    Про розгляд заяви гр. Сташко Світлани Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Томашпіль, вул. Робітнича, 77 – 0,28 га, з них: 0,15 га для ОЖБ та 0,13 га для ОСГ)
209.    Про розгляд заяви гр.. Загроцького Віктора Михайловича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (Вила, за межами населеного пункту – 0,35 га для індивідуального городництва, кад.ном.0523981500:01:000:0375)
210.    Про розгляд заяви гр. Загроцької Олесі Сергіївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (Вила, вул. Зарічна,45 – 0,25 га для індивідуального городництва)
211.    Про розгляд заяви гр.. Осипенка Сергія Володимировича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (Стіна, урочище «Нове господарство», 3 – 0,20 га для іншого с/г призначення, кад.ном.0523985700:03:000:0599)
212.    Про розгляд заяви гр.. Луньова Олега Олександровича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки (Олександрівка, за межами населеного пункту – 2,0000 га для товарного с/г виробництва, кад.ном.0523980300:04:000:0339)
213.    Про розгляд заяви гр. Вусатого Ярослава Володимировича про надання земельної ділянки у власність (Яришівка, вул..Черняхівського,52 – 0,25 га для ОЖБ, кад.ном. 0523982600:02:002:0393)
214.    Про розгляд заяви гр.. Шастун Галини Андріївни про надання земельної ділянки у власність (Вапнярки, вул..Чкалова, 4 – 0,25 га для ОЖБ, кад.ном. 0523983800:03:001:0163, 0,28 га для ОСГ, кад.ном. 0523983800:03:001:0167)
215.    Про розгляд заяви гр.. Шастун Юрія Олексійовича про надання земельної ділянки у власність (Вапнярки, вул. Чкалова, – 0,07 га для ОСГ, кад.ном. 0523983800:03:001:0162)
216.    Про розгляд заяви гр.. Пеньківського Сергія Володимировича щодо внесення змін до рішення 32 чергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 21.06.2019 року № 1192
217.    Про розгляд заяви гр.. Гусак Марії Юхимівни щодо внесення змін до рішення 50 сесії Великорусавської сільської ради 7 скликання від 18.06.2020 року № 545-35
218.    Про розгляд заяви гр.. Стратій Людмили Миколаївни щодо внесення змін до рішення 12 позачергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 30.08.2021 року № 1322
219.    Про розгляд заяви гр.. Фурмана Дмитра Петровича про вилучення земельної ділянки із користування (Липівка, за межами населеного пункту – 0,30 га)
220.    Про розгляд заяви гр.. Фурмана Олександра Дмитровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,30 га для ОСГ)
221.    Про розгляд заяви гр.. Затули Валентини Петрівни про вилучення земельної ділянки із користування (Липівка, за межами населеного пункту – 0,20 га)
222.    Про розгляд заяви гр.. Болган Ольги Іванівни про вилучення земельної ділянки із користування (Липівка, за межами населеного пункту – 0,30 га)
223.    Про розгляд заяви гр.. Ткаченко Ольги Миколаївни в інтересах неповнолітньої Ткаченко Софії Володимирівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,50 га для ОСГ)
224.    Про розгляд заяви гр.. Куровського Владіслава Антоновича про вилучення земельної ділянки із користування (Липівка, за межами населеного пункту – 0,25 га для ОСГ)
225.    Про розгляд заяви гр.. Куровської Олени Максимівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,50 га для ОСГ)
226.    Про розгляд заяви гр.. Долженка Андрія Павловича про вилучення земельної ділянки із користування (Липівка, за межами населеного пункту – 0,45 га для ОСГ)
227.    Про розгляд заяви гр. Долженко Інни Володимирівни  про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,45 га для ОСГ)
228.    Про розгляд заяви гр.. Пасічника Григорія Михайловича про вилучення земельної ділянки із користування (Липівка, за межами населеного пункту – 0,54 га для ОСГ)
229.    Про розгляд заяви гр.. Пасічник Галини Іванівни про вилучення земельної ділянки із користування (Липівка, за межами населеного пункту – 0,36 га для ОСГ)
230.    Про розгляд заяви гр. Пасічника Валерія Григоровича  про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,90 га для ОСГ)
231.    Про розгляд заяви гр. Щербатого Анатолія Михайловича про вилучення земельної ділянки із користування (Липівка, за межами населеного пункту – 0,12 га для ОСГ)
232.    Про розгляд заяви гр. Щербатого Михайла Мироновича про вилучення земельної ділянки із користування (Липівка, за межами населеного пункту – 0,20 га для ОСГ)
233.    Про розгляд заяви гр. Щербатої Світлани Григорівни  про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Липівка, за межами населеного пункту – 0,32 га для ОСГ)
234.    Про розгляд заяви гр. Кушніра Анатолія Івановича про вилучення земельної ділянки із користування (Гнатків, за межами населеного пункту – 0,33 га, кад.ном.0523981600:04:000:0798)
235.    Про розгляд заяви гр. Кушнір Марини Володимирівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Гнатків, урочище «Запуст» – 0,33 га для ОСГ, кад.ном. 0523981600:04:000:0798)
236.    Про розгляд заяви гр. Бурлаки Любові Василівни про вилучення земельної ділянки із користування (Гнатків, за межами населеного пункту – 0,25 га, кад.ном.0523981600:04:000:0798 )
237.    Про розгляд заяви гр. Мазура Михайла Володимировича про вилучення земельної ділянки із користування (Гнатків, за межами населеного пункту – 0,10 га, кад.ном.0523981600:04:000:0798 )
238.    Про розгляд заяви гр. Марущак Галини Василівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Гнатків, за межами населеного пункту – 0,60 га для ОСГ, кад.ном. 0523981600:04:000:0798)
239.    Про розгляд заяви гр. Улановського Андрія Антоновича про вилучення земельної ділянки із користування (Яришівка, вул.. Нова – 0,20 га)
240.    Про розгляд заяви гр. Яковлєва Вячеслава Олеговича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Яришівка, вул..Нова – 0,20 га для ОЖБ)
241.    Про розгляд заяви гр. Варваренко Лариси Володимирівни про вилучення земельної ділянки із користування (Яришівка в межах населеного пункту – 0,15 га для ведення ОСГ)
242.    Про розгляд заяви гр. Бачинської Ніни Федорівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Яришівка в межах населеного пункту – 0,30 га для ведення ОСГ)
243.    Про розгляд заяви гр. Вакарук Параски Григорівни про вилучення земельної ділянки із користування (Калинка, вул. В.Тарабанова – 0,20 га)
244.    Про розгляд заяви гр. Ракітіної Таїсії Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Калинка, вул. В.Тарабанова – 0,20 га для ОСГ)
245.    Про розгляд заяви гр. Мазур Лідії Федорівни про вилучення земельної ділянки із користування (с-ще Горишківське – 0,25 га для індивідуального городництва)
246.    Про розгляд заяви гр. Вінницького Володимира Васильовича про вилучення земельної ділянки із користування (Ракова, вул..Шкільна, – 0,1912 га для індивідуального городництва)
247.    Про розгляд заяви гр. Чорної Валентини Михайлівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Ракова, вул..Шкільна – 0,0712 га для садівництва)
248.    Про розгляд заяви гр. Чорного Віталія Вікторовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Ракова, вул..Шкільна – 0,12 га для садівництва)
249.    Про розгляд заяви гр. Наприклада Олександра Васильовича про вилучення земельної ділянки із користування (Ракова, урочище «Бойків яр» – 0,06 га для індивідуального городництва)
250.    Про розгляд заяви гр. Марунчака Івана Михайловича про вилучення земельної ділянки із користування (Пеньківка за межами населеного пункту – 0,25 га для ведення ОСГ)
251.    Про розгляд заяви гр. Плачко Юлії Валеріївни про вилучення земельної ділянки із користування (Пеньківка за межами населеного пункту – 0,31 га для ведення ОСГ)
252.    Про розгляд заяви гр. М’ячинської Лесі Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Пеньківка за межами населеного пункту – 0,56 га для ведення ОСГ)
253.    Про розгляд заяви гр. Філатової Ганни Іванівни про вилучення земельної ділянки із користування (Липівка за межами населеного пункту – 0,25 га для ОСГ)
254.    Про розгляд заяви гр. Трачука Володимира Михайловича про вилучення земельної ділянки із користування (Яришівка в межах населеного пункту – 0,10 га для ОСГ)
255.    Різне:
-    Про розгляд звернення Рудоманова Олександра Олеговича щодо перейменування вул. Суворова в смт.Томашпіль, с. Комаргород, с.Яланець (Щербатий А.М.)

- Про надання дозволу на продовження дії договору оренди майна, що перебуває на балансі Комунального некомерційного підприємства «Томашпільська центральна районна лікарня» 

Про внесення змін до рішення 13 позачергової сесії 8 скликання від 10.09.2021 року №1594 “Про надання дозволу Томашпільському КП на укладення договору фінансового лізингу”

 

 

 

 

 

 

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

17 сесії селищної ради 8 скликання

 

07.12.2021 року                                                                             смт.Томашпіль

Переглянути усі проекти рішень можна за посиланням

1.    Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року № 55 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2021 рік» (Шпикуляк М.М.)
2.    Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року № 56 «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної громади на 2021 рік»  ДОДАТКИ (Шпикуляк М.М.)
3.    Про затвердження звіту про виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року   ДОДАТКИ  (Шпикуляк М.М.)
4.    Про затвердження Плану діяльності Томашпільської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік (Сідак А.І.)
5.    Про затвердження Перспективного плану роботи Томашпільської селищної ради на 2022 рік (Сідак А.І.)
6.    Про затвердження плану роботи Томашпільської селищної ради на І квартал 2022 року (Сідак А.І.)
7.    Різне:
-    Про перейменування вулиць в смт.Томашпіль
-    Про участь у семінарі на тему «Правові аспекти діяльності ради та імперативний депутатський мандат»

 

 

 

 

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

16 сесії селищної ради 8 скликання

 

12.11.2021 року                                                                             смт.Томашпіль

 

Переглянути усі проекти рішень можна за посиланням

1.    Про відшкодування різниці в тарифах для населення  на послуги водопостачання та водовідведення за 3-й квартал 2021 року КП «Томашпільводоканал» (Шпикуляк М.М., Моставлюк В.О.)
2.    Про внесення змін до рішення 10 позачергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 16.07.2021 року № 1256 «Про  Програму відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів Томашпільської територіальної громади  в 2021 році» (Шпикуляк М.М., Моставлюк В.О.)
3.    Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року № 55 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2021 рік» (Шпикуляк М.М.)
4.    Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року № 56 «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної громади на 2021 рік» (Шпикуляк М.М.)
5.    Про внесення змін до Рішення 6 позачергової сесії 8 скликання № 164 від 16.05.2017 року «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади» (Моставлюк В.О.)
6.    Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» в новій редакції (Моставлюк В.О., Шпикуляк М.М.)
7.    Про затвердження Положення про службу у справах дітей Томашпільської   селищної ради у новій редакції (Щербатий А.М.)
8.    Про затвердження Положення та структури комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Томашпільської селищної ради у новій редакції (Щербатий А.М.)
9.    Про надання дозволу на продовження дії договорів оренди майна, що перебуває в оперативному управлінні Комунальної установи «Центр надання соціальних послу» Томашпільської селищної ради (Моставлюк В.О.)
10.    Про передачу у господарське відання відділу освіти, спорту, культури та туризму Томашпільської селищної ради майна для подальшого утримання і обслуговування  (Моставлюк В.О.)
11.    Про передачу комунального майна Томашпільської селищної ради -спеціалізованого автомобіля швидкої медичної допомоги на базі Citroen Jumper, тип В  у власність та на баланс КНП «Томашпільська центральна районна лікарня». (Моставлюк В.О.)
12.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Байді Альоні Володимирівні
13.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Кмитюк Ганні Михайлвні
14.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Ковалю Євгену Івановичу
15.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Віцькову Григорію Івановичу
16.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Ткачуку Ігорю Петровичу
17.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Кушнір Юлії Володимирівні
18.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Мацьківу Олегу Григоровичу
19.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Настечиному Роману Івановичу
20.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Мацьковій Юлії Григорівні
21.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Щітинському Василю Петровичу
22.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Лавренюку Олегу Івановичу
23.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Форманюк Лесі Володимирівні
24.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Дєдову Олександру Федоровичу
25.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Яворовському Євгенію Борисовичу
26.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Яворовській Валентині Павлівні
27.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Липовій Марії Петрівні
28.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Михайловій Людмилі Василівні
29.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Мушинському Івану Петровичу
30.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Бабію Сергію Миколайовичу 
31.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Краківській Марії Наумівні
32.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Сімчуку Анатолію Андрійовичу
33.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Патраманській Ніні Йосипівні
34.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Полякову Сергію Миколайовичу
35.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Кваснікову Валерію Володимировичу
36.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Мазур Інні Анатоліївні.
37.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр. Кривенку Миколі Андрійовичу
38.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, що перебувають в оренді гр. Мазура Сергія Миколайовича
39.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки ТОВ АК «Зелена долина»
40.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Колодій Наталі Миколаївні
41.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ославському Олександру Васильовичу
42.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гладчуку Анатолію Миколайовичу
43.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гладчуку Віталію Миколайовичу
44.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Байді Альоні Володимирівні
45.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дєдову Віталію Олеговичу
46.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хабло Марії Федорівні
47.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скоруку Федору Васильовичу
48.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Немировському В’ячеславу Михайловичу
49.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Алексютенку Руслану Вікторовичу
50.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Німерчук Галині Михайлівні
51.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мацьковій Юлії Григорівні
52.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мацьківу Олегу Григоровичу
53.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Накорик Яні Валеріївні
54.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хомяк Марії Василівні
55.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кушніру Василю Григоровичу
56.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козорізу Миколі Юрійовичу
57.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хомовій Марії Іванівні
58.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Озеранській Лукерії Іванівні
59.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ярушняк Ользі Касянівні
60.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Осипенку Сергію Васильовичу
61.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гончарук Тамарі Петрівні
62.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Желавській Аліні Миколаївні
63.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сваток Юлії Григорівні
64.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ніколайчук Валентині Петрівні
65.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Колесник Олені Григорівні
66.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яровенко Галині Василівні
67.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Макогонюку Олегу Григоровичу
68.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Танцюрі Євгенії Дмитрівні
69.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чорному Василю Віталійовичу
70.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гладчуку Роману Миколайовичу
71.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гашинській Любові Іванівні
72.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боднару Миколі Васильовичу
73.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дуднік Людмилі Анатоліївні
74.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олійнику Валерію Миколайовичу
75.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кірюшиній Марії Олександрівні
76.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Буличу Віталію Володимировичу
77.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабину Віктору Васильовичу
78.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабіній Ларисі Олексіївні
79.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пітік Тетяні Миколаївні
80.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Швець Ользі Григорівні
81.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бородай Ользі Павлівні
82.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Савчук Тетяні Василівні
83.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гусар Ніні Степанівні
84.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нікітюку Віталію Борисовичу, Трачуку Вячеславу Руслановичу, Челіку Андрію Олександровичу
85.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нікітюку Борису Васильовичу
86.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Копиченському Олександру Руслановичу, Улановському Ярославу Вікторовичу
87.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Слободянюку Олександру Петровичу
88.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Височанській Інні Анатоліївні
89.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Каспрову Михайлу Антоновичу
90.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Корчевській Галині Григорівні
91.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яровій Марії Володимирівні
92.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабиній Ніні Іванівні
93.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Федоренку Володимиру Дмитровичу
94.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Побережнюк Світлані Франківні
95.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Берегельському Олександру Юрійовичу
96.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр.Волошиній Євгенії Степанівні
97.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр.Юрченко Тетяні Трохимівні
98.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Казімірському  Станіславу Анатолійовичу
99.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування  ДП «Тульчинське лісомисливське господарство»
100.    Про затвердження Томашпільській селищній раді проєкту  землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами с. Нетребівка
101.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з метою подальшої передачі в оренду гр. Федчишену Вячеславу Андрійовичу
102.    Про розгляд клопотання ТОВ «МК ПРОЄКТ+» про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності за межами с. Олександрівка
103.    Про розгляд клопотання ТОВ «МК ПРОЄКТ+» про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності за межами с. Яланець
104.    Про розгляд клопотання ТОВ «МК ПРОЄКТ+» про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності за межами с. Нетребівка
105.    Про розгляд клопотання ТОВ «МК ПРОЄКТ+» про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності за межами с. Нетребівка
106.    Про розгляд клопотання ТОВ «МК ПРОЄКТ+» про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності за межами с. Антонівка
107.    Про розгляд клопотання ТОВ «МК ПРОЄКТ+» про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності за межами с. Нетребівка.
108.    Про надання дозволу Томашпільській селищній раді на виготовлення проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки
109.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с. Ракова.
110.    Про затвердження умов проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу прав оренди на земельну ділянку смт Томашпіль вул. Миколи Леонтовича.
111.    Про затвердження умов проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу прав оренди на земельну ділянку смт. Томашпіль, площа Тараса Шевченка.
112.    Про затвердження умов проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу прав оренди на земельну ділянку за межами населеного пункту с. Нетребівка.
113.    Про затвердження умов проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу прав оренди на земельну ділянку за межами населеного пункту с. Пилипи-Борівські.
114.    Про затвердження умов проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу прав оренди на земельну ділянку за межами населеного пункту с. Яланець.
115.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (УПЦ).
116.    Про розгляд заяви ТОВ «ЮНІОН-П.М.» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу
117.    Про розгляд заяви гр. Кречківського Анатолія Івановича про надання земельної ділянки в оренду.
118.    Про розгляд заяви ФОП Ковальчуку Олегу Миколайовичу про надання земельної ділянки в оренду.
119.    Про розгляд клопотання ТОВ «РЕНДЖИ ТОМАШПІЛЬ» щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення земельного сервітуту
120.    Про розгляд клопотання ТОВ «РЕНДЖИ ТОМАШПІЛЬ» щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення земельного сервітуту
121.    Про розгляд заяви АТ «ВІННИЦЯГАЗ» про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду
122.    Про розгляд клопотання ТОВ АК «ЗЕЛЕНА ДОЛИНА» стосовно надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою надання їх в оренду
123.    Про розгляд клопотання ТОВ «Торговий Дім «Фінпром» стосовно надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою надання їх в оренду. (не витребувані земельні частки Паї).
124.    Про розгляд заяви гр. Плачкова Юрія Володимировича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
125.    Про розгляд заяви гр. Колодія Олександра Михайловича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
126.    Про розгляд заяви гр. Кириленко Світлани Борисівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
127.    Про розгляд заяви гр. Колодій Валентини Василівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
128.    Про розгляд заяви гр. Заворітної Юлії Олегівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.
129.    Про розгляд заяви гр. Сімончук Валентини Іванівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
130.    Про розгляд заяви гр. Зінів Наталі Вікторівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
131.    Про розгляд заяви гр. Котиги Майї Іванівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
132.    Про розгляд заяви гр. Котиги Майї Іванівни в інтересах неповнолітньої гр. Котиги Ангеліни  Володимирівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
133.    Про розгляд заяви гр. Ющишеної Віталіни Вікторівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
134.    Про розгляд заяви гр. Ющишеної Віталіни Вікторівни в інтересах неповнолітньої гр.. Ющишеної Евеліни Анатоліївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
135.    Про розгляд клопотання гр. Бойка Артура Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
136.    Про розгляд клопотання гр. Несіймуки Вадима Петровича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
137.    Про розгляд клопотання гр. Несіймуки Людмили Степанівни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
138.    Про розгляд клопотання гр. Старовойтової Алли Вікторівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
139.    Про розгляд клопотання гр. Старовойтової Алли Вікторівни  в інтересах неповнолітнього гр. Старовойтова Арсена Віталійовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
140.    Про розгляд заяви гр. Роштабіги Валерія Васильовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки 
141.    Про розгляд заяви гр. Терлецького Миколи Івановича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
142.    Про розгляд заяви гр. Терлецького Миколи Івановича в інтересах неповнолітньої гр. Терлецької Софії Миколаївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
143.    Про розгляд заяви гр. Терлецької Ганни Анатоліївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
144.    Про розгляд заяви гр. Ковальчука Василя Анатолійовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
145.    Про розгляд заяви гр. Ковальчука Василя Анатолійовича в інтересах неповнолітнього гр. Ковальчука Богдана Васильовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
146.    Про розгляд заяви гр. Поліщука Віталія Миколайовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
147.    Про розгляд заяви гр. Кащука Олега Васильовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
148.    Про розгляд заяви гр. Ющишеної Оксани Василівни в інтересах неповнолітньої гр. Ющишеної Іванни Василівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
149.    Про розгляд заяви гр. Селезньової Марії Василівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
150.    Про розгляд заяви гр. Селезньової Марії Василівни в інтересах неповнолітньої гр. Стефанюк Маргарити Олегівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
151.    Про розгляд заяви гр. Загірняка Анатолія Володимировича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
152.    Про розгляд заяви гр. Ющишеної Катерини Олександрівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
153.    Про розгляд заяви гр. Ющишеного Богдана Васильовича в інтересах неповнолітньої гр. Ющишеної Марії Богданівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
154.    Про розгляд заяви гр. Ющишеного Богдана Васильовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
155.    Про розгляд заяви гр. Роштабіги Євгенії Олександрівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки 
156.    Про розгляд заяви гр. Олійник Зінаїди Іванівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки 
157.    Про розгляд заяви гр. Роштабіги Людмили Іванівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки 
158.    Про розгляд заяви гр. Роштабіги Павла Валерійовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки 
159.    Про розгляд заяви гр. Січкар Вікторії Володимирівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
160.    Про розгляд заяви гр. Чоловського Ярослава Дмитровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Управління Служби безпеки України у Вінницькій області)
161.    Про розгляд заяви гр. Іващенка Олександра Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
162.    Про розгляд заяви гр. Коцути Ігоря Анатолійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
163.    Про розгляд заяви гр. Семенюк Наталі Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій).
164.    Про розгляд заяви гр. Щербакова Вадима Федоровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
165.    Про розгляд заяви гр. Луцишена Дениса Романовича  про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
166.    Про розгляд заяви гр. Осипенка Михайла Леонідовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
167.    Про розгляд заяви гр. Василенко Галини Самойлівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
168.    Про розгляд заяви гр. Олійника Назара Богдановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (ЗСУ)
169.    Про розгляд заяви гр. Гриник Олени Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (рішення суду)
170.    Про розгляд заяви гр. Маруневич Євдокія Іванівна про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (рішення суду)
171.    Про розгляд заяви гр. Григорошини Альони Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
172.    Про розгляд заяви гр. Цюпи Олени Яківни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
173.    Про розгляд заяви гр. Боднар Ніни Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
174.    Про розгляд заяви гр. Телепенько Оксани Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
175.    Про розгляд заяви гр. Лозовського Олександра Григоровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
176.    Про розгляд заяви гр. Іванишена Василя Івановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
177.    Про розгляд заяви гр. Демітор Максима Олеговича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
178.    Про розгляд заяви гр. Унтілової Інни Леонідівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
179.    Про розгляд заяви гр. Ніякої Галини Василівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
180.    Про розгляд заяви гр. Ніякого Володимира Івановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
181.    Про розгляд заяви гр. Бондарук Лариси Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
182.    Про розгляд заяви гр. Романюк Інни Володимирівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
183.    Про розгляд заяви гр. Червань Наталії Олексіївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
184.    Про розгляд заяви гр. Політанської Світлани Іванівни  про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
185.    Про розгляд заяви гр. Дацько Олексія Івановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
186.    Про розгляд заяви гр. Замоцного  Олександра Павловича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
187.    Про розгляд заяви гр. Зайцева Анатолія Петровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
188.    Про розгляд заяви гр.  Бойко Надії Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
189.    Про розгляд заяви гр.  Коваль Надії Анатоліївні про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 
190.    Про розгляд заяви гр. Боцуляк Тетяни Михайлівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 
191.    Про розгляд заяви гр.  Герасимюка Леоніда Олеговича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
192.    Про розгляд заяви гр. Герасимюка Олега Вікторовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
193.    Про розгляд заяви гр. Рижої Олени Василівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
194.    Про розгляд заяви гр. Зозулі Людмили Василівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
195.    Про розгляд заяви гр. Боднарук Ганни Йосипівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
196.    Про розгляд заяви гр. Татаркіної Алли Василівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
197.    Про розгляд заяви гр. Мазур Ольги Михайлівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 
198.    Про розгляд заяви гр. Варгатюка Дмитра Валентиновича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
199.    Про розгляд заяви гр. Богацького Юрія Володимировича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
200.    Про розгляд заяви гр. Горохова Олександра Віталійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
201.    Про розгляд заяви гр. Шевчук Аліни Олегівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
202.    Про розгляд заяви гр. Маценко Руслани Володимирівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
203.    Про розгляд заяви гр. Гуменюк Галини Дмитрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
204.    Про розгляд заяви гр. Жовтана Олександра Михайловича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
205.    Про розгляд заяви гр. Козака Миколи Івановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
206.    Про розгляд заяви гр. Луцишина Валерія Івановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
207.    Про розгляд заяви гр. Шкурак Лідії Євдокимівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
208.    Про розгляд заяви гр. Прищака Олега Михайловича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
209.    Про розгляд заяви гр. Сколодчука Миколи Васильовича про надання земельної ділянки у власність. 
210.    Про розгляд заяви гр. Гайтян Людмили Дмитрівни про надання земельної ділянки у власність. 
211.    Про розгляд заяви гр. Зозулі Людмили Василівни про надання земельної ділянки у власність. 
212.    Про розгляд заяви гр. Волошина Олега Івановича про надання земельної ділянки у власність
213.    Про розгляд заяви гр. Жмуд Володимира Ярославовича щодо внесення змін до рішення 22 сесії 4 скликання Томашпільської селищної ради від 22.06.2005 року
214.    Про розгляд заяви гр. Слободянюка Юрія Григоровича щодо внесення змін до рішення 9 чергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 25.06.2021 року № 1248
215.    Про розгляд заяви гр. Тиквій Валентини Анатоліївни  про вилучення земельної ділянки із користування.
216.    Про розгляд заяви гр. Гереги Галини Станіславівни щодо внесення змін до рішення 48 позачергової сесії Томашпільської селищної ради  від 28.08.2020 року № 2098
217.    Про розгляд заяви гр. Яроша Василя Павловича  про вилучення земельної ділянки із користування
218.    Про розгляд заяви гр. Грабчак Надії Степанівни  про вилучення земельної ділянки із користування
219.    Про розгляд заяви гр. Ладики Оксани Миколаївни  про вилучення земельної ділянки із користування
220.    Про розгляд заяви гр. Ставнійчука Віталія Васильовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
221.    Про розгляд заяви гр. Данчика Анатолія Павловича  про вилучення земельної ділянки із користування
222.    Про розгляд заяви гр. Данчика Андрія Анатолійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
223.    Про розгляд заяви гр. Рибачук Галини Вікторівни  про вилучення земельної ділянки із користування
224.    Про розгляд заяви гр. Драч Ярославни Володимирівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
225.    Про розгляд заяви гр. Шкурака Володимира Семеновича  про вилучення земельної ділянки із користування
226.    Про розгляд заяви гр. Шкурак Галини Андріївни  про вилучення земельної ділянки із користування
227.    Про розгляд заяви гр. Петровського Івана Васильовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду
228.    Про розгляд заяви гр. Маркевич Лариси Михайлівни  про вилучення земельної ділянки із користування
229.    Про розгляд заяви гр. Пархоменко Юлії Володимирівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
230.    Про розгляд заяви гр. Бойко Юлії Григорівни про вилучення земельної ділянки із користування.
231.    Про розгляд заяви гр. Боднара Петра Григоровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
232.    Про розгляд заяви гр. Денеги Вадима Ігоровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду.
233.    Про розгляд заяви гр. Гринчука Романа Васильовича про вилучення земельної ділянки із користування.
234.    Про розгляд заяви гр. Гринчук Антоніни Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
235.    Про присвоєння назви місцевості на території Томашпільської селищної ради (Щербатий А.М.) 
236.    Різне:
-    Звіт за наслідками аудиторської перевірки

- Про передачу комунального майна Томашпільської селищної ради –транспортних засобів у власність та на баланс відділу освіти, спорту культури та туризму Томашпільської селищної ради

- Про внесення змін до Рішення 5 чергової сесії 8 скликання Томашпільської селищної ради № 520 від 23.03.2021 року «Про припинення юридичної особи - Комунального підприємства «Русава» (код ЄДРПОУ 34246277) шляхом ліквідації»

- Про внесення змін до Рішення 5 чергової сесії 8 скликання Томашпільської селищної ради № 521 від 23.03.2021 року «Про припинення юридичної особи - Комунального підприємства «Гнатків» (код ЄДРПОУ 33755164) шляхом ліквідації»

- Про внесення змін до Рішення 5 чергової сесії 8 скликання Томашпільської селищної ради № 523 від 23.03.2021 року «Про припинення юридичної особи - Комунального підприємства «Олександрівка» (код ЄДРПОУ 34246324) шляхом ліквідації».  

- Про припинення юридичної особи – «ТОМАШПІЛЬСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» (код  ЄДРПОУ 03338314) шляхом ліквідації 

- Про надання дозволу на укладання договорів з доступу до об’єктів інфраструктури

 

 

 

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

15 сесії селищної ради 8 скликання

 

29.10.2021 року                                                                             смт.Томашпіль

1. Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року № 55 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2021 рік» (Шпикуляк М.М.) 

2.Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року № 56 «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної громади на 2021 рік». ДОДАТКИ  (Шпикуляк М.М.)
3.Про внесення змін до Регламенту Томашпільської селищної ради затвердженого рішенням 2 позачергової сесії 8 скликання 2 пленарне засідання № 213 від 28.01.2021 року. (Сідак А.І.)
4.Про ліквідацію  Томашпільської  селищної виборчої комісії Томашпільського району Вінницької області.(Сідак А.І.)
5.Про ліквідацію Великорусавської сільської виборчої комісії Томашпільського району Вінницької області.(Сідак А.І.)
6.Про ліквідацію Вилянської сільської виборчої комісії Томашпільського району Вінницької області.(Сідак А.І.)
7.Про ліквідацію Стінянської сільської виборчої комісії Томашпільського району Вінницької області.(Сідак А.І.)
8.Про ліквідацію Гнатківської сільської виборчої комісії Томашпільського району Вінницької області.(Сідак А.І.)
9.Про ліквідацію Комаргородської сільської виборчої комісії Томашпільського району Вінницької області.(Сідак А.І.)
10.Про ліквідацію Липівської сільської виборчої комісії Томашпільського району Вінницької області.(Сідак А.І.)
11.Про ліквідацію Олександрівської сільської виборчої комісії Томашпільського району Вінницької області.(Сідак А.І.)
12. Про надання згоди та прийняття майна із спільної власності територіальних громад Вінницької області у комунальну власність Томашпільської селищної ради 
(Моставлюк В.О.)
13.Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) щодо кандидатури старости старостинського округу (Сідак А.І.)
14.Про надання згоди КНП «Томашпільська ЦРЛ» бути орендодавцем комунального майна та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку першого типу (Моставлюк В.О.)
15.Про затвердження схеми маршрутів (Щербатий А.М.) 

16. Про розгляд заяви гр. Сколодчука Миколи Васильовича щодо надання у власність земельної ділянки. (Моставлюк В.О.)
17.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с.Ракова (Моставлюк В.О.)
18.Про розгляд заяви гр. Кречківського Анатолія Івановича щодо надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби (Моставлюк В.О.)
19.Про розгляд заяви ФОП Ковальчука Олега Миколайовича щодо надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби (Моставлюк В.О.)
20.Різне.


 

 

 

 

 

 

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

14 сесії селищної ради 8 скликання

 

07.10.2021 року                                                                             смт.Томашпіль

 

Переглянути усі проекти рішень можна за посиланням

1.    Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року № 55 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2021 рік» (Шпикуляк М.М.) Переглянути доповнення за підсумками засідання профільної комісії
2.    Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року № 56 «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної громади на 2021 рік»  ДОДАТКИ (Шпикуляк М.М.) Переглянути доповнення за підсумками засідання профільної комісії
3.    Про затвердження Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Томашпільської селищної територіальної громади до 2030 року на період 2021-2023 роки (Шпикуляк М.М.)
4.    Про внесення змін до рішення 9 сесії селищної ради 8 скликання від 25.06.2021 року № 1073 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Томашпільської селищної ради» (Сідак А.І.)
5.    Про затвердження розпорядження селищного голови від 30.08.2021 року № 229 «Про затвердження Протоколу селищної комісії з питань розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні роботи, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» (Щербатий А.М.)
6.    Про дострокове припинення  повноважень  та звільнення старости Олександрівського старостинського округу Барчака С.М. (Сідак А.І.)                                                                               
7.    Про передачу майна в оперативне управління   відділу освіти, спорту, культури та туризму Томашпільської селищної ради (Моставлюк В.О.)
8.    Про намір передачі тимчасово в оренду комунального майна та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку другого типу (Моставлюк В.О.)
9.    Про передачу у господарське відання КП «Томашпільводоканал» майна для здійснення діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення  (Моставлюк В.О.) 
10.    Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Томашпільводоканал»  в новій редакції ( Моставлюк В.О.) 
11.    Про затвердження звіту директора КП «Томашпільводоканал» щодо формування тарифів на водопостачання та водовідведення на території Томашпільської громади (Моставлюк В.О., Шпикуляк М.М.)
12.    Про готовність комунальних служб, закладів освіти, охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років (Немировський В.М., Пшенична Н.О., Ярош І.І., Щербатий А.М., Горупашенко І.С., Поперечна Л.А.) (ЩербатийА.М.)
13.    Про затвердження плану роботи Томашпільської селищної ради на ІV квартал 2021 року (Сідак А.І.)
14.    Про відміну рішення Томашпільської селищної ради «Про припинення юридичної особи – Комунального підприємства «Комаргородське» (код ЄДРПОУ 3424256) шляхом ліквідації» (Моставлюк В.О.)
15.    Про створення органу приватизації житлового фонду комунальної власності на території Томашпільської територіальної громади (Моставлюк В.О.)

Переглянути усі проекти рішень земельних питань можна за посиланням


16.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Бабію Олександру Семеновичу
17.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Сімчуку Петру Івановичу
18.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Марущаку Петру Олександровичу
19.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Присяжнюк Олені Антонівні
20.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Присяжнюк  Ганні Лукічні
21.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Гуменюк Прасковії Василівні
22.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Маслію Петру Миколайовичу
23.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Дубінчак Галині Іванівні
24.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Трачуку Валерію Володимировичу
25.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Павлюку Михайлу Івановичу
26.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Немировській Галині Павлівні
27.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Згурі Людмилі Яковлівні
28.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Згурі Роману Юрійовичу
29.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Гаврилюку Анатолію Семеновичу
30.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Чаплінській Галині Володимирівні
31.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Климчуку Володимиру Михайловичу
32.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Юрковій Марії Федорівні
33.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Кушніру Василю Григоровичу
34.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Войткову Федору Антоновичу
35.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Чумаку Миколі Васильовичу
36.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Масло Олені Олексіївні
37.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Шаргородській Зої Володимирівні
38.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Загірняк Парасці Федорівні
39.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Дележі В’ячеславу Володимировичу
40.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Фільварковому Віталію Вадимовичу
41.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Константиновій Марії Петрівні
42.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Скрипаю Віктору Володимировичу
43.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Сауляк Аллі Олегівні
44.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Купчак Олені Михайлівні
45.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Вигодянській Оксані Василівні
46.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Смоляк Юлії Романівні
47.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Галковському Мирославу Юлійовичу
48.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Бородай Ларисі Григорівні
49.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Шаповал Анелі Олексіївні
50.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Кушніру Василю Івановичу
51.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Бабиній Надії Іванівні
52.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Косатій Ванді Анатоліївні
53.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Антонову Василю Олександровичу
54.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Вонсач Олені Іванівні
55.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Нижник Ніні Михайлівні
56.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Яковенко Олені Олександрівні
57.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Хлапоніну Борису Олександровичу
58.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Чабан Олені Миколаївні
59.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність гр. Кубі Василю Івановичу
60.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пустовіту Миколі Васильовичу
61.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевчук Аліні Анатоліївні
62.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тимощук Марії Юхимівні
63.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Маслію Михайлу Васильовичу
64.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Качуру Олександру Васильовичу
65.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сидорук Галині Іванівні
66.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюк Ярославі Миколаївні
67.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лисій Людмилі Анатоліївні
68.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Левадній Світлані Андріївні
69.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зозуль Галині Петрівні
70.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Готіній Олені Володимирівні
71.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гладкій Вірі Григорівні
72.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вараниці Олександру Опанасовичу
73.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Богданову Іллі Андрійовичу.
74.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сичук Галині Павлівні.
75.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Накорик Ірині Андріївні.
76.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скупському Григорію Францовичу.
77.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Охнарович Євгенії Григорівні
78.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вараниці Ользі Іванівні
79.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Милимусі Миколі Володимировичу
80.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ситнику Анатолію Васильовичу
81.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рурі Василю Володимировичу
82.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Трачук Оксані Василівні
83.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дубчику Василю Івановичу
84.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Федоренку Володимиру Дмитровичу
85.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Савченко Людмилі Іванівні
86.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козачук Олесі Вадимівні
87.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кушніру Олександру Віталійовичу
88.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Блашко Анатолію Івановичу, Блашко Ганні Семенівні.
89.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Саніцькій Ганні Олексіївні
90.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Комаренку Володимиру Івановичу
91.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаврилюку Ігорю Анатолійовичу
92.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кубі Наталі Василівні
93.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам Шестопалько Світлані Олександрівні, Самар Ганні Володимирівні, Балдинюк Любові Миколаївні у розмірі земельної частки (паю) які перебувають у користуванні Ф.Г.»Янтар» 
94.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Ковбасюку Руслану Миколайовичу
95.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, цільове призначення якої змінюється гр. Жовтан Наталії Григорівні
96.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування ВОКСЛП «Віноблагроліс»
97.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у постійне користування ВОКСЛП «Віноблагроліс»
98.    Про розгляд клопотання ТОВ «РЕНДЖИ ТОМАШПІЛЬ» щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення земельного сервітуту.
99.    Про розгляд клопотання ТОВ «РЕНДЖИ ТОМАШПІЛЬ» щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення земельного сервітуту.
100.    Про розгляд клопотання ПрАТ  «ПК «Поділля» стосовно надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою надання їх в оренду. (Польові дороги).
101.    Про розгляд клопотання ТОВ «СХК «Вінницька промислова група» стосовно надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою надання їх в оренду. (Польові дороги).
102.    Про розгляд заяви гр. Сколодчука Миколи Васильовича щодо припинення терміну дії оренди землі.
103.    Про розгляд заяви гр. Волошина Івана Васильовича щодо внесення змін до договору оренди землі.
104.    Про розгляд клопотання гр. Вангородської Вікторії Віталіївни про внесення змін до договорів оренди землі та продовження терміну дії.
105.    Про розгляд заяви гр. Балдинюка Віталія Васильовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду
106.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо організації території та проведення приватизації земель фермерського господарства, та розпаювання земель між членами фермерського господарства. (СФГ «Ранок»)
107.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо організації території та проведення приватизації земель фермерського господарства, та розпаювання земель між членами фермерського господарства. (СФГ «Оніса»)
108.    Про розгляд клопотання КУ «Центр надання соціальних послуг» про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
109.    Про надання дозволу Томашпільській селищній раді на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки
110.    Про розгляд заяви Галуші Сергія Сергійовича про продовження терміну дії договорів оренди землі.
111.    Про розгляд заяви Гончарука Олександра Миколайовича про надання дозволу на виготовлення звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки.
112.    Про розгляд заяви гр. Бачинського Олега Романовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
113.    Про розгляд заяви гр. Кондратова Богдана Валерійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (служба в Управлінні Служби безпеки України)
114.    Про розгляд заяви гр. Данілова Антона Ігоровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (служба в Нацгвардії України)
115.    Про розгляд заяви гр. Коліжука Юрія Борисовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
116.    Про розгляд заяви гр. Шпакевич Альони Вікторівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
117.    Про розгляд заяви гр. Сітнікова  Дмитра Віталійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
118.    Про розгляд заяви гр. Дідика Євгена Анатолійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
119.    Про розгляд заяви гр. Ухача Івана Івановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
120.    Про розгляд заяви гр. Сітнікової Оксани Костянтинівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
121.    Про розгляд заяви гр. Бондаренка Антона Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
122.    Про розгляд заяви гр. Горгана Артема Анатолійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
123.    Про розгляд заяви гр. Юрчука Богдана Юрійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій).
124.    Про розгляд заяви гр. Заяць Олега Петровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
125.    Про розгляд заяви гр. Білого Олега Васильовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій)
126.    Про розгляд заяви гр. Качура Костянтина Борисовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (учасник бойових дій).
127.    Про розгляд заяви гр. Затерки Галини Федорівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (рішення суду)
128.    Про розгляд заяви гр. Фурмана Анатолія Васильовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (рішення суду)
129.    Про розгляд заяви гр. Прокопенка Миколи Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (рішення суду)
130.    Про розгляд заяви гр. Прокопенка Миколи Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (рішення суду)
131.    Про розгляд заяви гр. Чоботар Оксани Віталіївни в інтересах неповнолітньої гр. Чоботар Аріни Олександрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
132.    Про розгляд заяви гр. Кучковського Романа Олександровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
133.    Про розгляд заяви гр. Корнєєва Максима Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
134.    Про розгляд заяви гр. Свирид Лілії Андріївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
135.    Про розгляд заяви гр. Колодія Олександра Михайловича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
136.    Про розгляд заяви гр. Колодій Валентини Василівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
137.    Про розгляд заяви гр. Загороднього Віталія Сергійовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
138.    Про розгляд заяви гр. Глеби Сергія Івановича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок 
139.    Про розгляд заяви гр. Галінської Олени Віталіївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок
140.    Про розгляд заяви гр. Ціцілашвілі Ламари Кохтівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок. 
141.    Про розгляд заяви гр. Глеби Владислави Сергіївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
142.    Про розгляд заяви гр. Купири Ігоря Олександровича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
143.    Про розгляд заяви гр. Купири Олександра Адамовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок
144.    Про розгляд заяви гр. Скопик Наталії Олегівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
145.    Про розгляд заяви гр. Німерчук Наталії Іванівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок. 
146.    Про розгляд заяви гр. Бабія Сергія Івановича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок. 
147.    Про розгляд заяви гр. Бабія Івана Петровича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок. 
148.    Про розгляд заяви гр. Синюк Алли Михайлівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.  
149.    Про розгляд заяви гр. Синюк Геннадія Володимировича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
150.    Про розгляд заяви гр. Білоконь Галини Василівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
151.    Про розгляд заяви гр. Кедь Ліани Михайлівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
152.    Про розгляд заяви гр. Кедь Світлани Андріївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок. 
153.    Про розгляд заяви гр. Кедь Михайла Івановича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.  
154.    Про розгляд заяви гр. Кедь Юрія Івановича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.  
155.    Про розгляд заяви гр. Кедь Івана Олексійовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
156.    Про розгляд заяви гр. Роштабіги Євгенії Олександрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
157.    Про розгляд заяви гр. Роштабіги Павла Валерійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
158.    Про розгляд заяви гр. Олійник Зінаїди Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
159.    Про розгляд заяви гр. Роштабіги Валерія Васильовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
160.    Про розгляд заяви гр. Роштабіги Людмили Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
161.    Про розгляд заяви гр. Пясецької Ганни Пилипівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
162.    Про розгляд заяви гр. Миронишиної Галини Сергіївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
163.    Про розгляд заяви гр. Іллюка Олександра Петровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
164.    Про розгляд заяви гр. Німеровського Володимира Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
165.    Про розгляд заяви гр. Плаксіна Анатолія Олексійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
166.    Про розгляд заяви гр. Столяра Сергія Михайловича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
167.    Про розгляд заяви гр. Бондаревської Валентини Андріївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
168.    Про розгляд заяви гр. Барасій Анатолія Павловича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 
169.    Про розгляд заяви гр. Волошина Володимира Михайловича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
170.    Про розгляд заяви гр. Підгорного Станіслава Васильовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
171.    Про розгляд заяви гр. Дудника Сергія Левонтійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
172.    Про розгляд заяви гр. Гуменюка Олександра Дмитровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
173.    Про розгляд заяви гр. Кащук Галини Олексіївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі з метою подальшої передачі у власність.
174.    Про розгляд заяви гр. Примхи Ніни Григорівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі з метою подальшої передачі у власність 
175.    Про розгляд заяви гр. Шлемко Івана Івановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
176.    Про розгляд заяви гр. Чижевського Михайла Семеновича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
177.    Про розгляд заяви гр. Присяжнюк Людмили Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
178.    Про розгляд заяви гр. Стаднік Олени Григорівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
179.    Про розгляд заяви гр. Купчака Олександра Григоровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
180.    Про розгляд заяви гр. Нинік Анастасії Олександрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
181.    Про розгляд заяви гр. Палія Петра Леонідовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
182.    Про розгляд заяви гр. Бойко Оксани Петрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
183.    Про розгляд заяви гр. Івасюти Дмитра Васильовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
184.    Про розгляд заяви гр. Нагреби Ігоря Анатолійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
185.    Про розгляд заяви гр. Гармідера Віталія Олександровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
186.    Про розгляд заяви гр. Мовчан Світлани Володимирівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
187.    Про розгляд заяви гр. Ставніченко Лесі Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
188.    Про розгляд заяви гр. Пшеничної Тетяни Борисівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
189.    Про розгляд заяви гр. Ціхомського Миколи Степановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
190.    Про розгляд заяви гр. Рибака Анатолія Івановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
191.    Про розгляд заяви гр. Пічкур Марії Василівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
192.    Про розгляд заяви гр. Реулец Івана Павловича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
193.    Про розгляд заяви гр. Швець Валентини Степанівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
194.    Про розгляд заяви гр. Бабіної Любові Василівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність. 
195.    Про розгляд заяви гр. Меєчко Валентини Іллічни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
196.    Про розгляд заяви гр. Рибак Надії Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
197.    Про розгляд заяви гр. Реулець Галини Дмитрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
198.    Про розгляд заяви гр. Гранатової Аліни Анатоліївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
199.    Про розгляд заяви гр. Мелемухи Олени Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
200.    Про розгляд заяви гр. Волошенюка Віктора Анатолійовича  про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
201.    Про розгляд заяви гр. Калінчука Володимира Григоровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
202.    Про розгляд заяви гр. Мелемухи Миколи Анатолійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
203.    Про розгляд заяви гр. Цапів Віри Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
204.    Про розгляд заяви гр. Кізлевич Олени Петрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
205.    Про розгляд заяви гр. Меєчко Миколи Васильовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
206.    Про розгляд заяви гр. Хлапоніної Людмили Василівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
207.    Про розгляд заяви гр. Каплун Олександри Олександрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
208.    Про розгляд заяви гр. Куровської Юлії Михайлівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
209.    Про розгляд заяви гр. Рибак Надії Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
210.    Про розгляд заяви гр. Швачій Оксани Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
211.    Про розгляд заяви гр. Волошенюка Михайла Вікторовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
212.    Про розгляд заяви гр. Муляр Вікторії Вікторівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
213.    Про розгляд заяви гр. Каплуна Бориса Павловича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
214.    Про розгляд заяви гр. Дуднік Вікторії Валеріївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
215.    Про розгляд заяви гр. Камінської Олени Томашівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
216.    Про розгляд заяви гр. Щерби Галини Петрівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
217.    Про розгляд заяви гр. Бачинського Валентина Васильовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
218.    Про розгляд заяви гр. Павлишина Ігоря Івановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
219.    Про розгляд заяви гр. Николайчука Володимира Степановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
220.    Про розгляд заяви гр. Затули Марії Гнатівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 
221.    Про розгляд заяви гр. Гайдиш Сергія Анатолійовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність. 
222.    Про розгляд заяви гр. Бойко Ганни Григорівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
223.    Про розгляд заяви гр. Прокопенка Вадима Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
224.    Про розгляд заяви гр. Кривенка Віктора Миколайовича про надання земельної ділянки у власність 
225.    Про розгляд заяви гр. Трача Валерія Михайловича про надання земельної ділянки у власність 
226.    Про розгляд заяви гр. Ніякої Яни Миколаївни про надання земельної ділянки у власність 
227.    Про розгляд заяви гр. Лозінського Дениса Петровича про надання земельної ділянки у власність 
228.    Про розгляд заяви гр. Богатирьової Наталії Іванівни  про вилучення земельної ділянки із користування
229.    Про розгляд заяви гр. Павлікової Галини Сергіївни  про вилучення земельної ділянки із користування
230.    Про розгляд заяви гр. Кривоногих Анастасії Андріївни  про вилучення земельної ділянки із користування
231.    Про розгляд заяви гр. Швець Зінаїди Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
232.    Про розгляд заяви гр. Сербула Анатолія Васильовича  про вилучення земельної ділянки із користування
233.    Про розгляд заяви гр. Павлиги Тетяни Іванівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
234.    Про розгляд заяви гр. Зализюк Анастасії Іванівни  про вилучення земельної ділянки із користування
235.    Про розгляд заяви гр. Сироти Віталія Дмитровича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
236.    Про розгляд заяви гр. Квашук Ганни Франківни  про вилучення земельної ділянки із користування
237.    Про розгляд заяви гр. Іванової Світлани Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
238.    Про розгляд заяви гр. Кривенка Віктора Миколайовича  про вилучення земельної ділянки із користування
239.    Про розгляд заяви гр. Кривенко Галини Михайлівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
240.    Про розгляд заяви гр. Марущак Лариси Іллічни  про вилучення земельної ділянки із користування
241.    Про розгляд заяви гр. Бандиш Діани Романівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
242.    Про розгляд заяви гр. Бойка Анатолія Васильовича щодо внесення змін до рішення 18 сесії 7 скликання Кислицької сільської ради від 21.07.2017 року № 135
243.    Про розгляд заяви гр. Осипенка Юрія Григоровича щодо внесення змін до рішення 6 позачергової сесії 8 скликання Томашпільської селищної ради від 23.04.2021 року № 901
244.    Про розгляд заяви гр. Морквишена Миколи Степановича щодо внесення змін до рішення 8 сесії 7 скликання Великорусавської сільської ради від 16.06.2016 року 
245.    Про розгляд заяви гр. Момота Ігоря Миколайовича щодо внесення змін до рішення 2 позачергової сесії 8 скликання Томашпільської селищної ради від 28.01.2021 року № 199
246.    Про розгляд заяви гр. Ремізової Валентини Вікторівни щодо внесення змін до рішення 34 сесії 7 скликання Великорусавської сільської ради від 20.04.2018 року 
247.    Різне.

- Про звернення депутатів Томашпільської  селищної ради 8 скликання до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного врегулювання кризової ситуації, яка склалася у місцевих бюджетах у зв’язку зі зростанням ціни на природний газ для бюджетних установ

- Про намір передачі тимчасово в оренду комунального майна за адресою: 24200, Вінницька область, Тульчинський (Томашпільський) район, смт. Томашпіль вул. Ігоря Гаврилюка будинок 69 та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку другого типу

Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки

Про дозвіл КНП «Томашпільський ЦПМСД» бути орендодавцем комунального майна та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку першого типу

Про внесення змін до рішення 3 сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 23.02.2021 року №262«Пр о затвердження в новій редакції Положення та  структури комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Томашпільської селищної ради»

- Про намір передачі тимчасово в оренду комунального майна  та включення об’єктів нерухомого майна до Переліків першого та другого типу

- Звернення депутатської фракції "Слуга народу"

 

 

 

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

13 сесії селищної ради 8 скликання

 

10.09.2021 року                                                                             смт.Томашпіль

Завантажити усі проекти рішень

 

 

 

 

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

12 сесії селищної ради 8 скликання

 

30.08.2021 року                                                                             смт.Томашпіль

Завантажити усі проекти рішень

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримаєте ви трансляцію засідань сесії Томашпільської селищної ради?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь