A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада
Вінницька область

Питання до розгляду 32 сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

                                   ПРОЕКТ  ПОРЯДКУ ДЕННОГО
                    32 чергової  сесії  селищної ради 8 скликання             
      21.06. 2019 року                                                       смт. Томашпіль
   
1.    Про затвердження звіту «Про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за І квартал 2019». 
2.    Про роботу відділу освіти Томашпільської ОТГ у 2018 – 2019 навчальному році та завдання на наступний начальний рік. 
3.    Про стан та заходи із додержання законодавства з питань землекористування на території Томашпільської ОТГ.
4.     Про затвердження Програми відшкодування надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Томашпільської ОТГ та отримують програмний гемодіаліз, на 2019рік.
5.    Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку            Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади, затвердженої рішенням   29 чергової сесії селищної ради від 21.12. 2018 року № 985.
6.     Про внесення змін  до рішення 29 чергової сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2018 року  «Про  бюджет селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». 
7.    Про затвердження плану роботи селищної ради на ІІІ квартал 2019 року.
8.     Про  затвердження розпорядження селищного голови від 26 березня 2019 року № 52 « Про надання дозволу КНП « Томашпільський  центр первинної медико-санітарної допомоги» Томашпільської селищної ради бути орендодавцем комунального майна та укладати  договори оренди».
9.    Про надання дозволу  відділу освіти Томашпільської ОТГ на виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення додатково твердопаливних котлів у котельні Раківської ЗОШ І – ІІ ступенів.
10.    Про встановлення земельного податку на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
11.    Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
12.    Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
13.    Про встановлення транспортного податку на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

14.    Про встановлення туристичного збору на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

15.    Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

16.    Про затвердження Томашпільському комунальному підприємству тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Томашпільської ОТГ .

17.    Про затвердження Томашпільському комунальному підприємству тарифів на послуги централізованого водопостачання на території смт. Томашпіль.

18.    Про надання Раківській ЗОШ І – ІІ ст. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 1,8 га. для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти яка знаходиться за адресою с. Ракова, вул. Центральна, 1.
19.     Про надання Нетребівська  ЗОШ І – ІІ ст. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 1,8 га. для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти яка знаходиться за адресою с. Нетребівка, вул. Миру,19. 
20.    Про надання Томашпільському закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,40 га. для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, яка знаходиться за адресою смт. Томашпіль, пл. Тараса Шевченка, 10. 
21.    Про надання Нетребівському закладу дошкільної освіти «Берізка» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,9 га. для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти яка знаходиться за адресою с. Нетребівка, вул. Соборна, 9.
22.     Про надання Томашпільському будинку дитячої творчості дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,15 га. для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти яка знаходиться за адресою, смт. Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, 14. 
23.    Про надання Томашпільській  музичній школі дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,13 га. для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти яка знаходиться за адресою, смт. Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, 3.

24.    Про надання Томашпільській селищні раді дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність орієнтовною площею 0,30 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  яка знаходиться в смт Томашпіль по вул. Криворучко (меблева фабрика).
25.    Про надання Томашпільській селищні раді дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність орієнтовною площею 0,0006 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться в смт Томашпіль по вул. Ігоря Гаврилюка (біля банку Аваль).
26.    Про надання Томашпільській селищні раді дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 0523955100:01:001:0884 загальною площею 0,5615 га, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування,  яка знаходиться в смт Томашпіль по пл. Тараса Шевченка, земельна ділянка №1 загальною площею 0,5609 га, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, земельна ділянка №2 загальною площею 0,0006 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
27.    Про надання Томашпільській селищні раді дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення частини орендованої ФГ «Струмок» земельної ділянки комунальної власності зі зміною цільового призначення із «для ведення селянського (фермерського) господарства» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» орієнтовною площею 1,0 га, яка знаходиться на території Томашпільської селищної ради за межами населеного пункту кадастровий номер 0523955100:02:000:0256. Підстава: письмове погодження голови ФГ «Струмок» Перейми Г.Д.

28.    Про надання  гр. Жуковській Руслані Володимирівні земельної ділянки  для індивідуального городництва площею 0,19 га, що знаходиться на території Раківського старостату в урочищі «Над Каспруком».

29.    Про виділення гр. Гаврилюк Марії Михайлівні земельної ділянки  орієнтовною площею 0,15 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Молодіжна. (Мати загиблого учасника АТО Гаврилюка І.)
30.    Про надання  гр. Лунголу Григорію Миколайовичу земельної ділянки площею 0,0024 га, для індивідуального гаражного будівництва, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Івана Богуна. 
31.     Про надання  гр. Ковальчук Ірині Андріївні земельної ділянки площею 0,01 га, для індивідуального гаражного будівництва, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Лесі Українки (територія райсільгоспкомунгоспу). 
32.     Про надання  гр. Клімочко Марині Юріївні земельної ділянки площею 0,01 га, для індивідуального гаражного будівництва, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Лесі Українки ( територія райсільгоспкомунгоспу).
33.     Про надання  гр.. Созанському Юрію Володимировичу земельної ділянки площею 0,01 га, для індивідуального гаражного будівництва, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Лесі Українки ( територія райсільгоспкомунгоспу).
34.    Про надання  гр.. Зінченку Олександру Віталійовичу земельної ділянки площею 0,0024 га, для індивідуального гаражного будівництва що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Молодіжна. 
35.     Про надання  гр. Зозулі Віктору Михайловичу земельної ділянки площею 0,01 га, для індивідуального гаражного будівництва що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Лермонтова. 
36.     Про внесення змін до рішення 31 чергової сесії 8 скликання від 27.03.2019 року за № 1117, виданого гр.. Бондару Геннадію Юрійовичу, в частині площі земельної ділянки, а саме: у зв’язку з уточненням площі 0,0024 га замінити на 0.0073 га. Підстава: заява Бондара Г.Ю. 
37.     Про внесення змін до рішення 31 чергової сесії 8 скликання від 27.03.2019 року за № 1113, виданого гр. Краківській Олені Миколаївні, в частині площі земельної ділянки, а саме: у зв’язку з уточненням площі 0,0035 га замінити на 0.0074 га. Підстава: заява Краківської О.М.
38.    Про вилучення у гр. Зуєвої Марії Семенівни земельної ділянки площею 0,12 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Лесі Українки, яка була надана  для ведення особистого селянського господарства (ділянка вільна від забудови).  Підстава: заява Зуєвої М.С.
39.     Про надання  гр. Каспрук Гелені Анатоліївні земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Лесі Українки, для ведення особистого селянського господарства. 
40.    Про вилучення у гр. Пеньківської Катерини Томашівни земельної ділянки площею 0,44 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. 40- річчя Перемоги, яка була надана  0,15 га - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, 0,29 га - для ведення особистого селянського господарства (ділянка вільна від забудови). Підстава: заява Пеньківської К.Т. 
41.     Про надання  гр.. Пеньківському Сергію Володимировичу земельної ділянки орієнтовною площею 0,44 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. 40- річчя Перемоги, із них 0,15 га - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, 0,29 га - для ведення особистого селянського господарства. 
42.    Про вилучення у гр. Антонової Наталії Матвіївни земельної ділянки площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Перемоги, яка була надана  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (ділянка вільна від забудови).  Підстава: заява Антонової Н.М.
43.     Про надання  гр. Юркову Богдану Тарасовичу земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Перемоги, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
44.    Про вилучення у гр. Краківської Олени Миколаївни земельної ділянки площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Івана Гонти (Радгоспна), яка була надана  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (ділянка вільна від забудови).  Підстава: заява Краківської О.М.
45.     Про надання  гр. Краківському Сергію Вікторовичу земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Івана Гонти (Радгоспна), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. 
46.    Про вилучення у гр. Жовтан Олени Володимирівни земельної ділянки площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Гоголя, яка була надана  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (ділянка вільна від забудови).  
47.     Про надання  гр. Юрковій Валентині Миколаївні земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га, для ведення особистого селянського господарства що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Гоголя,. 
48.    Про вилучення у гр. Бак Надії Давидівни земельної ділянки площею 0,05 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, пр. Гагаріна, яка була надана  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (ділянка вільна від забудови).  
49.    Про надання  гр. Кондратюк Настасії Давидівні земельної ділянки орієнтовною площею 0,05 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, пр. Гагаріна, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. 
50.    Про вилучення у гр. Будяк Миколи Семеновича земельної ділянки площею 0,09 га, що знаходиться в с. Нетребівка, вул. Миру, яка була надана  для ведення особистого селянського господарства.  
51.    Про надання  гр. Сауляк Ніні Федорівні земельної ділянки площею 0,09 га, що знаходиться в с. Нетребівка, вул. Миру, для ведення особистого селянського господарства.  
52.    Про вилучення у гр. Блашко Анатолія Івановича земельної ділянки площею 0,48 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище Садок, яка була надана  для ведення особистого селянського господарства.  
53.    Про надання  гр. Блашко Руслану Анатолійовичу земельної ділянки площею 0,48 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище Садок, для ведення особистого селянського господарства.  

54.    Про надання  гр. Якшимбетову Олександру Султановичу земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га, що знаходиться в с. Ракова, ___________, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. Підстава заява Якшимбетова О.С. (учасник бойових дій)

55.    Про надання  гр. Лесько Олені Іванівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0024 га, для індивідуального гаражного будівництва, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.  Грушевського.
56.    Про надання гр. Бойко Галині Анатоліївні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,25 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться в с. Ракова, вул. Центральна, 136. 
57.    Про надання гр. Парцванія Ганні Борисівні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,25 га, із них 0,15 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, 0,10 га, для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться в смт. Томашпіль по вул. Івана Франка, 148. Підстава: спадщина. 
58.    Про надання гр.  Куліш Ользі  Петрівні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,50 га, із них 0.25 га -  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0.25 га – для ведення особистого селянського господарства що знаходиться в с. Ракова, вул. Сонячна, 32. Підстава: рішення суду від 05.01.2008 року  
59.    Про надання гр.  Сироті Мирославі Миколаївні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,30 га , із них 0.25 га -  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0.05 га – для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться в с. Нетребівка, вул. Польова, 2.
60.    Про надання  гр. Краківському Віктору Григоровичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,15 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Я. Мудрого.
61.    Про надання гр. Щербатюк Оксані Олександрівні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,15 га, у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Космонавтів. 
62.    Про надання гр. Скрипник Надії Миколаївні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,30 га, із них 0.25 га -  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0.05 га – для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться в с. Нетребівка, вул. Горького, 77.  
63.    Про надання гр. Яворському Олександру Павловичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,30 га, із них 0.25 га -  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0.05 га – для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться в селищі  Горишківське, вул. В.Стуса, 20.
64.    Про надання гр. Вигодянському Олександру Михайловичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,15 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться в смт. Томашпіль, провул. Гагаріна, 9. Підстава: купівля- продаж. 
65.    Про надання гр. Сапун Олені Омелянівні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,24 га, у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться в с. Ракова, вул. Травнева.
66.    Про надання гр. Палагнюк Наталії Іванівні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15 га, у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Зеленій.
67.    Про надання гр. Дідуру Володимиру Васильовичу дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,09 га, для іншого сільськогосподарського призначення, (під нежитловою будівлею ферми), що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Калинова б/н, (колишня вул. Фрунзе, б/н) в оренду. Підстава: договір купівлі-продажу від 07.09.2007 року.
68.    Про надання гр. Ласкорунському Андрію Володимировичу дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1209 га, для іншого сільськогосподарського призначення (під нежитловою будівлею), що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Калинова б/н, (колишня вул. Фрунзе, б/н) в оренду. Підстава: договір купівлі-продажу від 13.10.2012 року.

69.    Про внесення змін до  рішення 6 сесії 23 скликання від 25 березня 1999 року,  яким виділено гр. Садовому Валентину Анатолійовичу, земельну ділянку площею 1,0 га для ведення особистого селянського господарства, в постійне користування, а саме: слова «постійне  користування» замінити на «у власність». 
70.    Про внесення змін до  рішення 6 сесії 23 скликання від 25 березня 1999 року, яким виділено гр. Квачуку Василю Володимировичу, земельну ділянку площею 1,0 га для ведення особистого селянського господарства, в постійне користування, а саме: слова «постійне  користування» замінити на «у власність».
71.    Про внесення змін до  рішення 17 сесії від 21 березня 2001 року,  яким виділено гр. Сергушову Олександру Аркадійовичу, земельну ділянку площею 0,70 га для ведення особистого селянського господарства, в постійне користування, а саме: слова «постійне  користування» замінити на «у власність».
72.    Про надання гр. Шпикуляку Віктору Івановичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 2,0 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0263. Підстава: заява Шпикуляка В.І. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).

73.    Про надання гр. Щербатому Андрію Івановичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, орієнтовною площею 1,5 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:04:000:0237. Підстава: рішення суду від 22.11.2018 року.
74.    Про надання гр. Осадчому  Володимиру Васильовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 1,0 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Осадчого В.В. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
75.    Про надання гр. Кравченку Василю Михайловичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 1,85 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Кравченка В.М. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
76.    Про надання гр. Парцванія Ганні Борисівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 0,5 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Працванія Г.Б. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
77.    Про надання гр. Амосовій Галині Миколаївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 0,5 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Амосової Г.М. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
78.    Про надання гр. Хаблу Віктору Володимировичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 1,0 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Хабла В.В. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
79.    Про надання гр. Кмитюк Миколі Борисовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 0,5 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Кмитюк М.Б. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
80.    Про надання гр. Шестопалько Святославу Юхимовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 1,5 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Шестопалько І.М. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
81.    Про надання гр. Шестопалько Миколі Святославовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 2,0 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Шестопалько І.М. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
82.    Про надання гр. Шпикуляк Надії Юхимівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 1,0 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Шпикулян Н.Ю. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
83.    Про надання гр. Біжан Тетяні Миколаївні  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 1,0 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Біжан Т.М. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
84.    Про надання гр. Чорногуз Юрію Васильовичу  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 1,5 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Чорногуз Ю.В. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
85.    Про надання гр. Косніцькому Анатолію Миколайовичу  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 0,5 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Косніцького А.М. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
86.    Про надання гр. Кокуці Степану Леонідовичу  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 0,25 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Кокуци С.Л. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
87.    Про надання гр. Прокопенко Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 1,0 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Прокопенка М. М. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
88.    Про надання гр. Дудніку Віктору Васильовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 2,0 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Дудніка В.В.(земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
89.    Про надання гр. Барчишину Павлу Павловичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 0,5 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0263. Підстава: заява Барчишина П.П. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
90.    Про надання гр. Палагнюк Наталії Іванівні  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 0,5 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Палагнюк Н.І. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).
91.    Про надання гр. Рафальському Володимиру Миколайовичу  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, площею 0,5 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту смт. Томашпіль, кадастровий номер 0523955100:02:000:0321. Підстава: заява Рафальського В.М. (земельна ділянка рахується в земельно-кадастровій книзі).

92.    Про надання гр. Немировському Михайлу Даниловичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2.00 га,  із земель комунальної власності Томашпільської селищної ради, кадастровий номер 0523955100:02:000:0283, для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Немировського М.Д. (учасник бойових дій).
93.    Про надання гр. Пітіку Валерію Анатолійовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2.00 га,  із земель комунальної власності Томашпільської селищної ради, кадастровий номер 0523955100:04:000:0219, для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Немировського М.Д. (учасник бойових дій).
94.    Про надання гр. Ткачуку Руслану Вікторовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2.00 га,  із земель комунальної власності Томашпільської селищної ради, кадастровий номер 0523955100:04:000:0219, для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Ткачука Р.В. (учасник бойових дій).
95.    Про надання гр. Ткачук Наталії Іванівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2.00 га,  із земель комунальної власності Томашпільської селищної ради, кадастровий номер 0523955100:04:000:0219, для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Ткачука Р.В. (учасник бойових дій).
96.    Про надання гр. Єремії Тетяні Петрівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2.00 га,  із земель комунальної власності Томашпільської селищної ради, кадастровий номер 0523955100:06:000:0197, для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Єремії Т.П. (мати загиблого уч. ООС (АТО) Біліка П.П.).
97.    Про надання гр. Антонюку Артему Ігоровичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2.00 га,  із земель комунальної власності Томашпільської селищної ради, кадастровий номер 0523955100:03:000:0245, для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Антонюка А.І.(учасник бойових дій).

98.    Про надання гр. Черваню Валерію Олексійовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2.00 га,  із земель комунальної власності Томашпільської селищної ради, кадастровий номер 0523955100:03:000:0245, для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Ткачука Р.В. (учасник бойових дій).
99.    Про надання гр. Засуньку Ярославу Васильович дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2.00 га,  із земель комунальної власності Томашпільської селищної ради, кадастровий номер 0523955100:03:000:0245, для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Засунька Я.В. (учасник бойових дій).
100.    Про надання гр. Барабашу Вадиму Васильовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 1,6 га,  із земель комунальної власності Томашпільської селищної ради, на території Горишківського старостату кадастровий номер 0523981800:01:001:0216, для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Барабаша В.В. (учасник бойових дій).

101.    Про надання гр. Перенчук Сергію Аксентійовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0320, для ведення особистого селянського господарства. 
102.    Про надання гр. Свирид Лілії Андріївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0320, для ведення особистого селянського господарства. 
103.    Про надання гр. Корнєєву Максиму Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0320, для ведення особистого селянського господарства. 
104.    Про надання гр. Перенчук Євгену Сергійовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0320, для ведення особистого селянського господарства. 
105.    Про надання гр. Марченко Анастасії Михайлівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0320, для ведення особистого селянського господарства. 
106.    Про надання гр. Марченко Оксані Валеріївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0320, для ведення особистого селянського господарства. 
107.    Про надання гр. Шпак Олені Валеріївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0320, для ведення особистого селянського господарства. 
108.    Про надання гр. Шпак Дмитру Васильовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0320, для ведення особистого селянського господарства. 
109.    Про надання гр. Шпак Олександру Дмитровичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0320, для ведення особистого селянського господарства. 
110.    Про надання гр. Корнійчуку Валерію Івановичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0320, для ведення особистого селянського господарства. 
111.    Про надання гр. Корнійчук Галині Дмитрівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0320, для ведення особистого селянського господарства. 
112.    Про надання гр. Олійнику Ігорю Олександровичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0320, для ведення особистого селянського господарства. 

113.    Про надання гр. Гороховому Віталію Володимировичу дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:03:000:0347. 
114.    Про надання гр. Гороховому Андрію Віталійовичу дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:03:000:0347.
115.    Про надання гр. Гороховій Наталії Вікторівні дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:03:000:0347.
116.    Про надання гр. Чоботар Оксані Віталіївні дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:03:000:0347.
117.    Про надання гр. Антонишену Сергію Олексійовичу дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:03:000:0347.
118.    Про надання гр. Фурману Володимиру Миколайовичу дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:03:000:0347.
119.    Про надання гр. Фурману Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:03:000:0347.
120.    Про надання гр. Корнійчук Наталії Павлівні дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:03:000:0347.
121.    Про надання гр. Корнєєвій Аллі Федорівні дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:03:000:0347.

122.    Про надання гр. Чоботар Світлані Павлівні дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:02:000:0363.
123.    Про надання гр. Чоботар Олександру Анатолійовичу дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:02:000:0363.
124.    Про надання гр. Ткачук Сергію Олександровичу дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:02:000:0363.
125.    Про надання гр. Дєдовій Анастасії Володимирівні дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:02:000:0363.

126.    Про надання гр. Чоботар Світлані Павлівні (як члену ФГ «Нива») дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства в розмірі земельної частки паю 2,83 в умовних кадастрових гектарах із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:02:000:0363. Підстава: Рішення суду
127.    Про надання гр. Чоботар Олександру Анатолійовичу (як члену ФГ «Нива») дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства в розмірі земельної частки паю 2,83 в умовних кадастрових гектарах із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:02:000:0363. Підстава: Рішення суду.

128.    Про надання гр. Харченко Галині Василівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:02:000:0362, для ведення особистого селянського господарства. (станом на сьогодні право комунальної власності на дану земельну ділянку не зареєстровано)

129.    Про надання гр. Якубику Олександру Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:02:000:0349, для ведення особистого селянського господарства. (земельна ділянка для фермерського господарства ФГ «Садівник-А»).
130.    Про надання гр. Біднячук Євгенію Юрійовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Раківського старостинського округу кадастровий номер 0523984800:02:000:0349, для ведення особистого селянського господарства. (Учасник бойових дій (земельна ділянка для фермерського господарства ФГ «Садівник-А»).

131.    Про надання гр. Семко Валерію Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0263, для ведення особистого селянського господарства.

132.    Про надання гр. Семко Галині Вікторівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0263, для ведення особистого селянського господарства.
133.    Про надання гр. Семко Назарію Валерійовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523955100:02:000:0263, для ведення особистого селянського господарства.
134.    Про надання гр. Штифурко Ользі Дмитрівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2,0 га,  із земель комунальної власності, на території Томашпільської селищної ради кадастровий номер 0523983300:02:000:0403, для ведення особистого селянського господарства.


135.    Про затвердження гр. Наприклад Вікторії Вікторівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею 0,2500 га, що знаходиться в с. Ракова, вул. Центральна, 6, для подальшої передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель. 
136.    Про затвердження гр. Щербатій Юлії Тимофіївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею 0,2331 га, що знаходиться в с. Ракова, вул. Зарічна, 72, для подальшої передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
137.     Про затвердження гр. Яцько Ганні Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею 0,2500 га, що знаходиться в с. Нетребівка,   вул. Миру,57, для подальшої передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
138.     Про затвердження гр.  Каспруку Василю Семеновичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею 0,2605 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Шевченка, 36, для подальшої передачі у власність,  із них: 0,1500 га - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,1105 га – для ведення особистого селянського господарства. Підстава: дарування. 
139.     Про затвердження гр.  Скрипнику  Віктору Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею 0,0230 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, 61,3,  для подальшої передачі у власність,  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Томашпільської селищної ради Томашпільського району Вінницької області. 
140.    Про затвердження гр.  Фурманюк Нелі Леонідівні проекту  землеустрою щодо відведення  меж земельної ділянки у власність площею 0,5806 га, що знаходиться в с. Горишківка, вул.. Корольова, із земель запасу  Томашпільської селищної ради для ведення особистого селянського господарства.
141.     Про затвердження гр.  Сичук Любові Олександрівні проекту  землеустрою щодо відведення  меж земельної ділянки у власність площею 0,0196 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Івана Богуна, із земель запасу ( житлова та громадська забудова) Томашпільської селищної ради для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд .
142.     Про затвердження гр.  Дикому Ігорю Анатолійовичу проекту  землеустрою щодо відведення  меж земельної ділянки, що знаходиться в с. Ракова,  вул. Центральна, площею 0,3426 га із земель запасу Раківського старостату у власність  для ведення особистого селянського господарства. 
143.     Про затвердження гр.  Продану Павлу Володимировичу проекту  землеустрою щодо відведення  меж земельної ділянки, що знаходиться в с. Ракова,  вул. Дружби, 20,  площею 0,2222 га із земель запасу ( житлова та громадська забудова) Томашпільської селищної ради у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
144.     Про затвердження гр.  Вістяк Ользі Василівні проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Ігоря Гаврилюка,  площею 0,0024 га  із земель запасу ( житлова та громадська забудова) Томашпільської селищної ради у власність  для будівництва індивідуальних гаражів. 
145.    Про затвердження гр. Турі  Наталії Іванівні технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості), площею 0,8458 га, що знаходиться на території Нетребівського старостату Томашпільського району Вінницької області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
146.    Про затвердження  гр. Мазуренку Сергію Олександровичу, який брав участь у бойових діях, проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельної  ділянки площею 2.00 га із земель запасу на території Томашпільської селищної ради для ведення особистого селянського господарства.
147.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо зміни цільового використання земельної ділянки (з «будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на «будівництва та обслуговування будівель торгівлі»)  гр. Закорченному Анатолію Васильовичу в межах населеного пункту смт. Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка.  
148.    Про затвердження Томашпільській селищній раді проекту землеустрою  щодо зміни цільового використання земельної ділянки площею 0,0006 га, з «для будівництва та обслуговування органів державної влади та місцевого самоврядування» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» що знаходиться в смт. Томашпіль, по площі Тараса Шевченка.
149.    Про затвердження гр.  Січкару Костянтину Леонтійовичу проекту  землеустрою щодо відведення  меж земельної ділянки, що знаходиться в с. Ракова,  вул. Веселкова,  площею 0,2480 га із земель запасу ( житлова та громадська забудова) Томашпільської селищної ради у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
150.     Про затвердження гр.  Киричуку Валерію Васильовичу проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок»,  площею 0,34 га у власність  для ведення особистого селянського господарства.
151.     Про затвердження гр.  Гладчуку Анатолію Дмитровичу проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок»,  площею 0,62 га у власність  для ведення особистого селянського господарства.
152.     Про затвердження гр.  Лисому Руслану Григоровичу проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок»,  площею 0,40 га у власність  для ведення особистого селянського господарства. 
153.    Про затвердження гр.  Скрипнику Володимиру Яковичу проекту  землеустрою щодо відведення  меж земельної ділянки у власність площею 0,70 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», для ведення особистого селянського господарства.
154.     Про затвердження гр.  Дубчик Валентині Михайлівні проекту  землеустрою щодо відведення  меж земельної ділянки у власність площею 0,60 га, що знаходиться в с. Нетребівка, вул. Подільська, для ведення особистого селянського господарства.
155.     Про затвердження гр. Садовій Марії Томашівні проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки площею 0,1500 га, що знаходиться в с. Ракова, вул. Зарічна Томашпільської об’єднаної територіальної громади,  у власність для ведення особистого селянського господарства. 
156.     Про затвердження гр.. Хвостецькому Олександру Вікторовичу проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки площею 0,22 га, що знаходиться в с. Ракова, вул.. Дружби,30, Томашпільської об’єднаної територіальної громади,  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).  
157.     Про затвердження гр.. Мазуренку Сергію Івановичу проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки площею 0,40 га, що знаходиться в с. Горишківка, вул. Карбишева, Томашпільської об’єднаної територіальної громади,  у власність для ведення особистого селянського господарства. 
158.     Про затвердження гр.. Ніколаєву Віталію Анатолійовичу проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки площею 0,2728 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», Томашпільської об’єднаної територіальної громади,  у власність для ведення особистого селянського господарства.  
159.     Про затвердження гр.. Петризі Олексію Васильовичу проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки площею 1,8700 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», Томашпільської об’єднаної територіальної громади,  у власність для ведення особистого селянського господарства. 
160.    Про затвердження гр.. Петризі Руслану Олексійовичу проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки площею 0,22 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», Томашпільської об’єднаної територіальної громади,  у власність для ведення особистого селянського господарства.
161.      Про затвердження гр. Улановській Вікторії Володимирівні проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки площею 0,20 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», Томашпільської об’єднаної територіальної громади,  у власність для ведення особистого селянського господарства. 
162.     Про затвердження гр. Карандюку Олегу Петровичу проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки площею 0,40 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», Томашпільської об’єднаної територіальної громади,  у власність для ведення особистого селянського господарства.  
163.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок в оренду ПАТ «Вінницяобленерго» терміном на 49 років загальною площею 0,0237 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, що знаходяться в смт. Томашпіль, а саме:
1    КТП 374    Молодіжна     0,0020
2    КТП 403    І. Гаврилюка    0,0053
3    КТП 345    Сонячна    0,0038
4    КТП 246    І. Гаврилюка    0,0031
5    КТП 43    Коцюбинського    0,0054
6    КТП 385    Виноградна    0,0041
Всоього    0,0237

164.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок в оренду ПАТ «Вінницяобленерго» терміном на 49 років загальною площею 0,0166 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, що знаходяться в смт. Томашпіль, а саме:
1    КТП 206    40 річчя Перемоги    0,0029
2    КТП 197                             Чкалова                  Чкалова    0,0009
3    ЗТП 38    Л. Українки    0,0052
4    КТП 5    І Франка    0,0016
5    ЗТП 4    Криворучка    0,0040
6    КТП 368    Квіткова    0,0020
Всього    0,0166

165.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок в оренду ПАТ «Вінницяобленерго» терміном на 49 років загальною площею 0,0291 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, що знаходяться в смт. Томашпіль, а саме:

1    КТП 224    І Франка    0,0029
2    ЗТП 362    40річчя Перемоги    0,0052
3    ЗТП 1    І. Гаврилюка    0,0052
4    ЗТП 249    І. Гаврилюка    0,0095
5    ЗТП 39    40річчя Перемоги    0,0063
Всього    0,0291

166.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок в оренду ПАТ «Вінницяобленерго» терміном на 49 років загальною площею 0,0167 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, що знаходяться в смт. Томашпіль, а саме:

1    КТП 233    Грушевського    0,0010
2    КТП 183    Л. Українки    0,0053
3    ЗТП 221    Робітничо-Селянська    0,0079
4    КТП 11    Білянська    0,0025
Всього    0,0167

167.    Про ліквідацію Горишківської виборчої комісії Томашпільського району Вінницької області.
168.     Про ліквідацію Нетребівської виборчої комісії Томашпільського району Вінницької області
169.    Про ліквідацію Раківської виборчої комісії Томашпільського району Вінницької області
170.    Про звільнення гр. Колот Наталії  Володимирівни  від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її неповнолітнього сина Колота Артема Анатолійовича, 03.08. 2014 року народження. Підстава: малозабезпечена сім’я.

171.     Різне.
-    інформація начальника газового господарства Паєвського І.А.;

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримаєте ви трансляцію засідань сесії Томашпільської селищної ради?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь