A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада
Вінницька область

Питання до розгляду 2 сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

 

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

2 сесії селищної ради 8 скликання

 

 

21.12.2020 року                                                                             смт.Томашпіль

 

 1. Про  дострокове складання депутатських повноважень Годним В.П.
 2. Про дострокове складання депутатських повноважень Хомяком В.В.
 3. Про визнання повноважень депутатів Загірняк Л.В. та Сідаком А.І.
 4. Про внесення змін до рішення 1 сесії Томашпільської селищної ради від 04.12.2020 року № ____ «Про постійні комісії Томашпільської селищної  ради»
 5. Про внесення змін до рішення  1 сесії Томашпільської селищної ради 7 скликання від 06.01.2017 року № 14 «Про затвердження структури апарату Томашпільської селищної ради  витрат на його утримання та застосування положень постанови КМУ від 09.03.2006 р № 268 «Про утворення структури та умов оплати праці працівників апарату виконавчої влади, органі прокуратури, суддів та інших органів».
 6. Про внесення змін до рішення 1 сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 04.12.2020 р № 18 «Про затвердження на посади старост у старостинські округи».
 7. Про затвердження в новій редакції Статуту комунальної установи «Публічна бібліотека Томашпільської селищної ради».
 8. Про затвердження Актів приймання – передачі із спільної власності територіальних громад Томашпільського району об’єктів та майна  до комунальної власності Томашпільської селищної ради
 9. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Томащпільської селищної ради майна, яке закріплене на праві оперативного управління за відділом освіти райдержадміністрації та сектором культури, сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації до комунальної власності Томашпільської селищної ради
 10. Про надання згоди на прийняття  опалювального пункту із спільної власності територіальних громад району до комунальної власності Томашпільської селищної ради
 11. Про розгляд листа-прохання комунального підприємства «Пилипи-Борівські» щодо перегляду умов оплати за водопостачання для населення та установ Пилипи-Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пилипи-Борівський ЗДО «Берізка», Пилипи-Борівський ФАП.
 12. Про внесення змін до рішення 1сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 04.12.2020  № 9 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Томашпільської селищної ради та її виконавчих органів»   ДОДАТОК
 13. Про затвердження Положення та структури відділу освіти, спорту, культури та туризму Томашпільської селищної ради
 14. Про створення фінансового управління Томашпільської селищної ради та затвердження Положення.  ДОДАТОК
 15. Про затвердження порядку та нормативу відрахування до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади комунальними підприємствами, які належать до комунальної власності, частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово –господарської діяльності у 2021 році
 16. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади ради за  ІІІ квартал 2020 року
 17. Про внесення змін до рішення 40 сесії Томашпільської селищної ради 7 скликання від 24.12.2019 р № 1681 «Про місцевий бюджет Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (02512000000)     ДОДАТКИ
 18. Про внесення змін до рішення 56 сесії Гнатківської сільської ради 7 скликання № 495 від 12.12.2019 р «Про сільський бюджет на 2020 рік»
 19. Про внесення змін до рішення 60 сесії Липівської сільської ради 7 скликання від 12.12.2019 р «Про Липівський сільський бюджет на 2020 рік»
 20. Про внесення змін до рішення 72 сесії 7 скликання від 12 грудня 2019 року «Про місцевий бюджет Вилянської сільської ради на 2020 рік».
 21. Про затвердження цільової Програми «Соціальне таксі».    
 22. Про затвердження Стратегічної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на території Томашпільської селищної ради на 2021-2023 роки.
 23. Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Томашпільської селищної ради залізничним транспортом приміського сполучення на 2021 рік.
 24. Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників атитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил Томашпільської селищної ради на 2021 рік
 25. Про затвердження Програми відшкодування витрат з оплати телекомунікаційних послуг пільговій категорії громадян Томашпільської селищної ради на 2021 рік
 26. Про затвердження Програми соціального захисту населення Томашпільської селищної ради на 2021 рік
 27. Про затвердження Програми зайнятості на території Томашпільської селищної ради на 2021 р
 28. Про затвердження Програми благоустрою, утримання та ремонту доріг, раціонального використання природних ресурсів Томашпільської селищної ради на 2021 р
 29. Про затвердження Програми проведення культурно-освітніх заходів Томашпільської селищної ради на 2021 р
 30. Про затвердження Програми по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Томашпільської селищної ради та отримують програмний гемодіаліз на 2021 р
 31. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2021 рік. (Програма, Додаток 1, Додаток 2)
 32. Про затвердження бюджету Томашпільської селищної територіальної громади на 2021 рік (02512000000)
 33. Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради від 21.12.2020 року №____ «Про затвердження бюджету Томашпільської селищної територіальної громади на 2021 рік» (02512000000)     ДОДАТКИ
 34. Про перенесення з балансу Вапнярківського будинку культури на баланс Томашпільського відділу освіти 21 секції стільців для облаштування актового залу Вапнярківської ЗОШ І – ІІ ступенів.
 35. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Раківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області
 36. Про зміну засновника та затвердження Статуту в новій редакції  КП «Томашпільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».
 37. Про зміну засновника та затвердження Положення в новій редакції  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 38. Про зміну засновника та затвердження Статуту в новій редакції  КУ  «Томашпільський районний трудовий архів».
 39. Про зміну засновника та затвердження Статуту в новій редакції  КП «Томашпільська міжлікарняна аптека».
 40. Про зміну засновника та затвердження Статуту в новій редакції  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».
 41. Про припинення комунального підприємства «Томашпільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Томашпільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Томашпільської селищної ради.
 42. Про надання дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту с. Жолоби Тульчинського району Вінницької області.
 43. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки гр. Вигодянському Борису Пилиповичу.
 44. Про продовження договору про встановлення  особистого  строкового сервітуту ФОП Романюку Олегу Івановичу.
 45. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою  для створення громадських пасовищ на території с. Горишківка.
 46. Про надання дозволу на виготовлення  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Державному підприємству «Тульчинському Лісомисливському господарству»
 47. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність гр. Сметанській Світлані Степанівні.
 48. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Загродській Галині Павлівні.
 49. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність гр. Борисенку Сергію Васильовичу.
 50. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність гр. Дарморос Іванні Віталіївні.
 51. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність гр. Дарморос Ганні Дмитрівні.
 52. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність гр. Костецькому Ігорю Анатолійовичу.
 53. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність гр. Підгорній Любові Павлівні.
 54. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у спільну часткову власність гр. Антонишену Володимиру  Костянтиновичу та Антонишену Олексію Костянтиновичу.
 55. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність гр. Степанюк Наталії Миколаївні.
 56. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність гр. Терлецькому Станіславу Володимировичу.
 57. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Швецю Михайлу Павловичу.
 58. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Мельнику Петру Петровичу.
 59. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Мельнику Юрію Петровичу.
 60. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Усовій Олені Сергіївні.
 61. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Ковальчук Тетяні Петрівні.
 62. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Ковальчук Тетяні Петрівні.
 63. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Іллюк Петру Михайловичу.
 64. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Олійнику Олександру Семеновичу.
 65. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність гр. Кубі Василю Івановичу.
 66. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Загірняк Лідії Василівні.
 67. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок  у власність гр. Кузнєцову Максиму Сергійовичу.
 68. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність гр. Резунік Наталії Володимирівні.
 69. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Колесніку  Юрію Григоровичу.
 70. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Гаврилюку Віктору Петровичу.
 71. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Рильській Ларисі Володимирівні.
 72. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Клебі Тетяні Вікторівні.
 73. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Козак Юлії Янківні.
 74. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Макогонюк Інні Валеріївні.
 75. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Мунтіян Наталії Павлівні.
 76. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Никифорчак Олені Василівні.
 77. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Шкляруку Віктору Степановичу.
 78. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Якшимбетову Олександру Султановичу.
 79. Про вилучення земельної ділянки із користування у гр. Свірук Анатолія Степановича.
 80. Про вилучення земельної ділянки із користування у гр. Галуші Сергія Сергійовича.
 81. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Банаху Володимиру Олеговичу.
 82. Про вилучення земельної ділянки із користування у гр. Мороз Алли Федорівни.
 83. Про вилучення земельної ділянки із користування у гр. Очеретної Галини Василівни.
 84. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Очеретному Федіру Григоровичу.
 85. Про вилучення земельної ділянки із користування у гр. Колісник Катерини Дмитрівни.
 86. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Румянцеву Вадиму Валерійовичу.
 87. Про вилучення земельних ділянок із користування у гр. Сташко Катерини Степанівни.
 88. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок  у власність гр. Сауляк Олені Анатоліївні.
 89. Про вилучення земельної ділянки із користування у гр. Куби Василя Івановича.
 90. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Кубі Наталі Василівні.
 91. Про вилучення земельної ділянки із користування у гр. Жовтана Олега Олександровича.
 92. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Іськову Олександру Володимировичу.
 93. Про вилучення земельної ділянки із користування у гр. Шпака Петра Григоровича.
 94. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду  гр. Заведії Віталію Васильовичу.
 95. Про вилучення земельної ділянки із користування у гр. Карпенко Галини Йосипівни.
 96. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Карпенку Леоніду Михайловичу.
 97. Про вилучення земельної ділянки із користування у гр. Бойко Ганни Федорівни.
 98. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Бойку Василю Михайловичу.
 99. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду  гр. Пеньківській Галині Семенівні.
 100. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду  гр. Бойко Валентині Борисівні.
 101. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду  гр. Бондару Сергію Геннадійовичу.
 102. Про розгляд заяви гр. Олійник Світлани Дмитрівни щодо надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність 
 103. Про розгляд заяви гр. Ставнічука Анатолія Івановича щодо надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність 
 104. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Баловій Юлії Петрівні. 
 105. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок гр. Паламарчуку Михайлу Леонідовичу.
 106. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Бойко Тетяні Миколаївні.
 107. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Лозінській  Любові Михайлівні.
 108. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Васьоніній Марині Олександрівні.
 109. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Мельнику Юрію Петровичу.
 110. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Карпенку Леоніду Михайловичу.
 111. Про внесення змін до рішення 48 позачергової сесії Томашпільської селищної ради  8 скликання від 28.08.2020 року №2092.
 112. Про внесення змін до рішення 5 чергової сесії Томашпільської селищної ради  8 скликання від 30.03.2017 року №132.
 113. Про внесення змін до рішення 42 позачергової сесії Томашпільської селищної ради  8 скликання від 13.02.2020 року №1754.
 114. Про внесення змін до рішення 14 сесії Горишківської сільської ради  6  скликання від 17.11.2011 року.
 115. Про внесення змін до рішення 47 позачергової сесії Томашпільської селищної ради  8 скликання від 14.07.2020 року №2060
 116. Про внесення змін до рішення 59 сесії Горишківської сільської  ради  6 скликання від 07.07.2015 року .
 117. Про внесення змін до рішення 47 позачергової сесії Томашпільської селищної ради  8 скликання від 14.07.2020 року №2053.
 118. Про внесення змін до рішення 7  чергової сесії Томашпільської селищної ради  7 скликання від 22.06.2016  року.
 119. Про внесення змін до рішення 4 сесії Жолоб’янської сільської ради 1 скликання від 30.03.1994  року.
 120. Про внесення змін до рішення 30 позачергової сесії Томашпільської селищної ради  8 скликання від 05.02.2018  року №1051.
 121. Про внесення змін та доповнення до рішення 16 сесії Томашпільської селищної ради  3 скликання від 0.02.2001 року .
 122. Про внесення змін до рішення 48 позачергової сесії Томашпільської селищної ради  8 скликання від 28.08.2020 року №2108.
 123. Про внесення змін до рішення 48 позачергової сесії Томашпільської селищної ради  8 скликання від 28.08.2020 року №2094.
 124. Про внесення змін до рішення 49 чергової сесії Томашпільської селищної ради  8 скликання від 29.09.2020 року №2196.
 125. Про внесення змін до рішення 49 чергової сесії Томашпільської селищної ради  8 скликання від 29.09.2020 року №2194.
 126. Про скасування рішення 42 позачергової сесії Томашпільської селищної ради  8 скликання від 13.02.2020 року №1830.
 127. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Немировській Раїні Йосипівні 
 128. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Деркач Оксані Вікторівні
 129. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Боярській Людмилі Петрівні
 130. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Біжан Зої Никифорівні.
 131. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Сморшковій Тетяні Василівні.
 132. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Калинчук Марії Олексіївні.
 133. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Ціхомській Юлії Франківні.
 134. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Кирисюк Наталії Анатоліївні.
 135. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Боднару Василю Івановичу.
 136. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Іллюк Наталії Василівні.
 137. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Присяжній Людмилі Іванівні.
 138. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Боркуті Галині Петрівні.
 139. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Благій Надії Данилівні.
 140. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Анкуці Аллі Дмитрівні.
 141. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Шкураку Володимиру Семеновичу.
 142. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Шкурак Галині Андріївні.
 143. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Кушнір Тетяні Ярославівні.
 144. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Олійник Надії Яківні.
 145. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Сауляк Валентині Степанівні.
 146. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Сандульській Людмилі Георгіївні.
 147. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Рудій Валентині Андріївні.
 148. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі у власність гр. Вонсач Віталію Миколайовичу.
 149. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фролову Олександру Олександровичу.
 150. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Ларічевій Ганні Іванівні.
 151. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербаковій Мирославі Сергіївні.
 152. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Созанському Юрію Володимировичу та Клімочко Марині Юріївні.
 153. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Червань Наталії Іванівні.
 154. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Якшимбетову Олександру Султановичу.
 155. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Собчак Надії Іванівні.
 156. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Садовській Мар’яні Миколаївні.
 157. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Шкураку Валерію Васильовичу.
 158. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бородатій Людмилі Олегівні.
 159. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лунгол Наталії Григорівні.
 160. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Насінник Людмилі Іванівні.
 161. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Надкерничному Віталію Петровичу.
 162. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Боднару Андрію Івановичу.
 163. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Дідику Миколі Івановичу.
 164. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Голоднюк Катерині Іванівні.
 165. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Прітико Ганні Степанівні.
 166. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вознюку Юрію Івановичу.
 167. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Дудніку Володимиру Павловичу.
 168. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Брижатому Івану Петровичу.
 169. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Мороз Настасії Іванівні.
 170. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Кулішовій Надії Сергіївні.
 171. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дорошенко Христині Михайлівні.
 172. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Садовничій Ірині Михайлівні.
 173. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Опоці Світлані Володимирівні.
 174. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Колосович Тетяні Анатоліївні.
 175. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ремізовій-Поліщук Аліні Анатоліївні.
 176. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Колібабчук Валентині Василівні.
 177. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ткач Ніні Іванівні.
 178. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Назарук Людмилі Володимирівні.
 179. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пелиху Олександру Миколайовичу.
 180. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення  комунальної власності для створення громадського пасовища Томашпільській селищній раді
 181. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення  комунальної власності для створення громадського пасовища Томашпільській селищній раді
 182. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Томашпільській селищній раді
 183. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Пацюку Олександру Юрійовичу та Пацюк Наталії Олександрівні.
 184. Про розгляд заяв громадян, щодо надання їм земельних ділянок   площею до 2,00 га на території Томашпільської селищної ради за межами населеного пункту для ведення особистого селянського господарства (згідно зі списком):

Довганю Івану Степановичу, смт. Томашпіль, Лермонтова, 3;

Богатирьовій Наталії Іванівні, смт. Томашпіль, Ігоря Гаврилюка, 13/7;

Кузик Любові Володимирівні, смт. Томашпіль, Соловїна,23;

Кузику Василю Миколайовичу, смт. Томашпіль, Соловїна, 23;

Швець Галині Іванівні, смт. Томашпіль, Коцюбинського ,16;

Паламарчуку Денису Михайловичу, смт. Томашпіль, Івана Франка, 77;

Паламарчук Олені Григорівні, смт. Томашпіль, Івана Франка, 77;

Паламарчуку Михайлу леонідовичу, смт. Томашпіль, Івана Франка, 77;

Гостинській Віті Вікторівні, м. Вінниця, Стрілецька, 3/22;

Гостинській Віті Вікторівні, м. Вінниця, Стрілецька, 3/22 в інтересах неповнолітнього сина Пєшнє Даниїла Васильовича, 20.04.2006 року народження;

Находних Олександру Вікторовичу, смт. Томашпіль, 1 Травня, 12;

Олійнику Валерію Миколайовичу, смт. Томашпіль, Молодіжна, 13/5;

Томащуку Олександру Віталійовичу, смт. Томашпіль, Гагаріна, 19;

Томащук Ірині Іванівні, смт. Томашпіль, Гагаріна, 19;

Левко Галині Іванівні, смт. Томашпіль, 40-річчя Перемоги, 22/6;

Дєдову  Петру Віталійовичу, с. Ракова, Центральна, 40;

Пеньківському Віктору Васильовичу, смт. Томашпіль, пров. Соловїний, 1;

Пеньківській Альоні Степанівні, смт. Томашпіль, пров. Соловїний, 1;

Дідик Вікторії Михайлівні, смт. Томашпіль, Томашпільська, 26-А;

Потуторовській Аліні Сергіївні, с. Ракова, Сонячна,1;

Бойко Наталії Віталіївні, смт. Томашпіль, Молодіжна, 13;

Бойку Володимиру Григоровичу, смт. Томашпіль, Молодіжна, 13/6; 

Нагорянській Євдокії Демянівні, смт. Томашпіль, Гагаріна, 50;

Моцній Наталії Олександрівні, смт. Томашпіль, Гагаріна, 50;

Пеньківському Сергію Володимировичу, смт. Томашпіль, Героїв Небесної сотні, 9;

Пеньківській Галині Семенівні, смт. Томашпіль, Героїв Небесної сотні, 9;

Пеньківькому Володимиру Михайловичу, смт. Томашпіль, Героїв Небесної сотні, 9;

Пеньківському Миколі Володимировичу, смт. Томашпіль. Героїв Небесної сотні, 9;

Барабану Олексію Дмитровичу, смт. Томашпіль, Ігоря Гаврилюка, 166;

Барабану Дмитру Дмитровичу, смт. Томашпіль, Ігоря Гаврилюка, 166;

Барабан Наталії Василівні, смт. Томашпіль, Ігоря Гаврилюка, 166;

Погрібній Вірі Михайлівні, смт. Томашпіль, Ігоря Гаврилюка, 43/13;

Дейдиш Світлані Анатоліївні, смт. Томашпіль, Ігоря Гаврилюка, 43/13;

Дейдишу Сергію Івановичу, смт. Томашпіль, Ігоря Гаврилюка, 43/13;

Чабанюк Катерині Василівні, смт. Томашпіль, Томашпільська, 17; 

Чабанюк Катерині Василівні, смт. Томашпіль, Томашпільська, 17 в інтересах  неповнолітнього сина Чабанюка Максима Павловича; 

Чабанюк Оксані Миколаївні, смт. Томашпіль, Томашпільська, 17;

Чабанюку Павлу Олександровичу, смт. Томашпіль, Богдана Хмельницького, 69;

Чабанюку Костянтину Олександровичу, м. Київ, Народного ополчення,9;

Подкопаєвій Галині Микитівні, смт. Томашпіль, Томашпільська, 17;

Подкопаєву Андрію Васильовичу, смт. Томашпіль, Томашпільська, 17;

Стромилу Сафрону Єфремовичу, смт. Томашпіль, 

Шкурак Інні Андріївні, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,22А/23;

Шкураку Олександру Олександровичу, смт.Томашпіль, Космонавтів,48;

Вергуновій Олені Петрівні, смт.Томашпіль, Молодіжна, 7/3;

Вергунову Віталію Анатолійовичу, смт.Томашпіль, Молодіжна, 7/3;

Вознюк Зої Федорівні, с.Ракова, Центральна, 200;

Вознюку Олександру Віталійовичу, с.Ракова, Центральна, 200;

Шпикуляку Олександру Олександровичу, смт.Томашпіль, Щаслива,18;

Щетніцькому Володимиру Степановичу, с.Яришівка, З.Космодемянської,13;

Щетніцькій Людмилі Валентинівні, с.Яришівка, З.Космодемянської,13;

Тернавській Олені Іванівні, с.Яришівка, Черняхівського,56/8;

Герман Олені Петрівні, смт.Томашпіль, Лермантова, 38/4;

Потуторовській Оксані Василівні, с.Ракова, Сонячна,1;

Бендовській Любов Сергіївні, смт.Томашпіль, Гагаріна,45;

Бендовській Анні Олександрівні, смт.Томашпіль, Гагаріна,45;

Бендовській Любов Сергіївні в інтересах неповнолітньої дитини Бендовської Альони Олександрівни, смт.Томашпіль, Гагаріна,45;

Бендовській Любов Сергіївні в інтересах неповнолітньої дитини Звонарова Володимира Олександровича, смт.Томашпіль, Гагаріна,45;

Бендовському Сергію Дмитровичу, смт.Томашпіль, Гагаріна,36;

Бендовській Оксані Віталіївні, смт.Томашпіль, Гагаріна,36;

Капелістому Андрію Вікторовичу, смт.Томашпіль, Заводська,35/1;

Капелістій Олені Борисівні в інтересах неповнолітньої дитини Капелістої Софії Андріївни, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,22/22;

Капелістій Олені Борисівні смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,22/22;

Сергіну Станіславу Віталійовичу, смт.Томашпіль, Соловїна,6;

Фільфарковій Фросині Іванівні, смт.Томашпіль, Молодіжна,7;

Бойку Олександру Борисовичу, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,22/22;

Бойко Марині Іванівні, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги, 22/22;

Бойку Олександру Борисович, в інтересах неповнолітньої дитини Бойко Даніели Олександрівни смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,22/22;

Гаврилюку Роману Васильовичу, смт.Томашпіль, Гагаріна, 67;

Ярош Оксані Степанівні, смт.Томашпіль, Гагаріна,67;

Ярош Оксані Степанівні в інтересах неповнолітньої дитини Гаврилюка Максима Романовича, смт.Томашпіль, Гагаріна,67;

Ярош Оксані Степанівні в інтересах неповнолітньої дитини Гаврилюка Богдана Романовича, смт.Томашпіль, Гагаріна,67;

Гоцуляку Андрію Васильовичу,смт.Шпиків, Тульчинського району;

Стрільцю Ігорю Олександровичу, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги 14/2;

Срілець Мирославі Юріїївні, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги 14/2;

Бойку Борису Олександровичу, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги, 22/22;

Бойко Тетяні Іванівні, смт.Томашпіль,40-річчя Перемоги,22/22;

Продан Неллі Петрівні,с.Ракова, Сонячна,45;

Продану Павлу Володимировичу, с.Ракова, Сонячна,45;

Кащук Альоні Олексіївні, смт.Томашпіль, І.Франка, 56/1;

Ющишену Роману Анатолійовичу, смт.Томашпіль, Суворова,3;

Остапчук Наталії Петрівні, смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,24/6;

Кузик Тетяні Василівні, смт.Томашпіль, Молодіжна,7/1;

Заболотній Тетяні Володимирівні,смт.Томашпіль, 40-річчя Перемоги,19;

Юрковій Любов Григорівні, смт. Томашпіль, 40-річчя Перемоги,26/18;

Созанській Світлані Миколаївні, смт.Томашпіль, Б. Хмельницького,107;

Демчук Тетяні Михайлівні, смт.Томашпіль, І. Богуна, 2;

Боднар Тетяні Миколаївні, смт.Томашпіль, Соловїна,20;

Бабіній Любов Василівні, смт.Томашпіль, Черняхівського,4/35;

Ярошенко Вікторії Василівні,смт.Томшпіль, Нагірна,35;

Спірідоновій Ларисі Василівні, смт.Томашпіль, Лермонтова,25;

Бойко Наталії Віталіївні, смт.Томашпіль, Лугова,20;

Ремізевич Аллі Володимирівні, смт.Томашпіль, І.Франка, 1-а/1;

Медяному Олександру володимировичу, смт.Томашпіль, І.Франка,1-а/1;

Іськову Андрію Володимировичу, смт.Томашпіль, Л. Українки,25/10;

Кубі Павлу Васильовичу,смт.Томашпіль, Лермонтова,29;

Бондар Світлані Олексіївні, смт.Томашпіль, Гагаріна, 57;

Бондару Геннадію Юрійовичу, смт.Томашпіль, Грушевського, 2/3

Січкар Івану Федоровичу, с Ракова вул. Центральна, 154.

185. Про затвердження Плану діяльності Томашпільської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

186. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Томашпільської селищної ради майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад району та знаходиться в оперативному управлінні Томашпільської районної ради.                   

187. Про зміну засновника та затвердження Статуту в новій редакції  КНП «Томашпільська центральна районна лікарня»
188. Про прийняття у комунальну власність  майна (водопровідних мереж та споруд), що знаходяться у власності ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» та розташовані на території с.Вила.
189. Про передачу майна КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Томашпільської районної ради Вінницької області та субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції за рахунок коштів освітньої субвенції до Вапнярської селищної територіальної громади.

 

190. Про затвердження Регламенту роботи Томашпільської селищної ради 8 скликання

191. Про затвердження Статуту Томашпільської селищної ради    

192. Різне 

 

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

Про затвердження АКТІВ приймання – передачі із спільної власності територіальних громад Томашпільського району об’єктів та майна до комунальної власності Томашпільської селищної ради 

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Томашпільської селищної ради майна, яке закріплене на праві оперативного управління за районним центром соціальних служб 

Про затвердження Перспективного плану роботи Томашпільської селищної ради на 2021 рік

Про затвердження плану роботи Томашпільської селищної ради на І квартал 2021 року

Про звернення депутатів Томашпільської селищної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності запровадження мораторію на зростання ціни природного газу та електроенергії     

Про ненарахування орендної плати орендарям за майно, що є комунальною власністю територіальної громади на період запровадження посилених протиепідемічних заходів в період з 8 по 24 січня 2021 року на території громади

Про затвердження розпоряджень Томашпільського селищного голови

Про звернення депутатів Томашпільської селищної ради до Верховної ради України та Кабінету міністрів України щодо внесення змін до Державного бюжету України на 2021 рік.

Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Томашпільської селищної ради

Про припинення юридичної особи КУ «Інклюзивно-ресурсний центр-2» Томашпільської селищної ради шляхом ліквідації та передачу майна
 

Про припинення комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» шляхом приєднання до комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Томашпільської селищної ради

Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року №56 "Про затвердження бюджету Томашпільської селищної територіальної громади на 2021 рік (02512000000)"

Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року № 55 "Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2021 рік"
 

Про встановлення  розміру  плати за харчування  дітей  в  закладах дошкільної  освіти  на  2021 рік

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Томашпільської селищної ради майна 
 

Про  затвердження Програми розвитку архівної справи комунальної установи «Томашпільський трудовий архів» на 2021-2025 роки
 

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Томашпільської селищної ради майна, що закріплене за центром надання адміністративних послуг, утвореного при Томашпільській районній державній адміністрації, що ліквідується
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримаєте ви трансляцію засідань сесії Томашпільської селищної ради?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь