A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада
Вінницька область

Питання до розгляду 27 позачергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

 • Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2018 року.
 • Про внесення змін до Програми соціально – економічного          розвитку об’єднаної територіальної громади, затвердженої 16 черговою сесією селищної ради 8 скликання 22.12. 2017 року.
 • Про внесення змін до рішення 16 чергової сесії селищної ради 8 скликання від 22.12. 2017 року « Про бюджет селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
 • Про внесення змін до рішення селищної ради від 26.06.2018 року № 729 « Про затвердження проектів на розвиток інфраструктури Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади».
 • Про затвердження розпорядження селищного голови № 49-К від 30 жовтня 2018 року « Про звільнення заступника селищного голови з питань житлово-комунального господарства та земельних відносин Бабіна Григорія Васильовича згідно з поданою заявою (за угодою сторін)».
 • Про затвердження розпорядження селищного голови № 185 від 28 вересня 2018 року «Про затвердження Порядку відшкодування вартості лікарських засобів».
 • Про надання дозволу на виплату компенсації громадянам, які надають соціальні послуги (ведуть догляд за особами з інвалідністю І групи та особами похилого віку (80 років і більше), не здатними до самообслуговування. 
 • Про затвердження розпорядження селищного голови № 197 від 08 жовтня 2018 року    « Про надання дозволу  КНП «Томашпільський ЦПМСД» бути орендодавцем комунального майна та укладати договір оренди». (оренда нежитлового вбудованого приміщення загальною площею 23,33 кв. м. (кімната № 5 – 2,1кв.м., № 6 – 11,83 кв. м., №8 – 1,5 кв. м., №9 – 1,68 кв. м.) , що знаходиться в смт. Томашпіль, вул..Ігоря Гаврилюка,133, для розміщення аптечного пункту). Підстава: клопотання головного лікаря Семенюк С.О. 
 • Про надання дозволу Томашпільській селищній дитячо-юнацькій спортивній школі на списання та демонтування газових котлів НІКА – 05 ( дві шт..) як таких, що відпрацювали свій ресурс і не придатні для подальшої експлуатації. Підстава: висновок комісії із списання основних засобів (додається).
 • Про надання дозволу ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області на розроблення проекту землеустрою щодо земельної ділянки для особистого селянського господарства площею 2,00 га , яка розташована на території Горишківського старостату Томашпільської ОТГ (за межами населеного пункту), та передачі у власність гр.. Ніколаєвському Віталію Валерійовичу.  
 • Про надання гр. Ахтарову Володимиру Миколайовичу  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  площею 0,12 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Богдана Хмельницького, 72, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Підстава: заява Ахтарова В.М., право на спадщину. 
 • Про надання гр.. Гончаровій Людмилі Тимофіївні дозволу  на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості) орієнтовною площею 0,30 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул..Набережна, 12, із них 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та 0, 15 га – для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Гончарової Л.Т.,спадщина. 
 • Про надання гр.. Кузик Валентині  Вікторівні дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  площею 0,3930 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул..Білянська, 40, із них 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та 0, 2430 га – для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Кузик В.В., купівля- продаж. 
 • Про надання гр.. Костецькій Тетяні Олександрівні дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  площею 0,25 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Калинова,8, із них 0,15 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд і 0,10 га – для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Костецької Т.О., купівля- продаж.
 • Про надання гр.. Григор’євій Олені Геннадіївні дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул..Гоголя, 29. Підстава: заява Григор’євої О.Г., купівля- продаж. 
 • Про надання гр.. Мізерії Наталі Михайлівні дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Садова, 15, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Підстава: заява Мізерії Н.М., купівля- продаж.
 • Про надання гр.. Ободинському Володимиру Анатолійовичу дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  площею 0,2784 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Лугова, 16, із них 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,1284 га – для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява  Ободинського В.А., купівля- продаж.
 • Про надання гр.. Кручок Оксані Віталіївні дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку  площею 0,15 га, що знаходиться в с.  Ракова, вул. Сонячна, 12, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Підстава: заява  Кручок О В., спадщина.
 • Про надання гр.. Волошенюку Олександру Юрійовичу дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою на встановлення меж  земельної  ділянки в натурі  площею 0,5 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Коцюбинського, 19, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.. Підстава: заява  Волошенюка О.Ю., дарування.
 • Про надання гр.. Кручок Оксані Віталіївні дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж  земельної  ділянки орієнтовною площею 0,26га, що знаходиться в с.  Ракова, вул. Веселкова, для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява  Кручок О В. 
 • Про надання  Томашпільській селищній раді дозволу на виготовлення проекту  відведення земельної ділянки , цільове призначення якої змінюється з «земель для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування» на  «землі для будівництва та обслуговування будівель  торгівлі (площею 6кв.м)для розміщення тимчасової споруди з продажу безалкогольних напоїв (чай,кава), що знаходиться  в смт. Томашпіль, пл.. Тараса Шевченка, кадастровий номер 0523955100:01:001:0750:. Соборна. Підстава: заява . 
 • Про надання  релігійній громаді храму св.. ВМ Параскеви с. Нетребівка дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій орієнтовною площею 0,10 га, що знаходиться  в с. Нетребівка, вул.. Соборна. Підстава: заява настоятеля храму Дудка А.І.
 • Про надання  дозволу гр.. Закорченному Анатолію Васильовичу   на виготовлення проекту  відведення земельної ділянки щодо зміни цільового призначення з «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на  «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» загальною площею 0,0033га, що знаходиться  в смт. Томашпіль, вул..Ігоря Гаврилюка, 17. Підстава: заява Закорченного А.В.
 • Про вилучення у гр.. Чабанюк  Оксани Михайлівни із користування земельної ділянки, наданої для індивідуального городництва, площею 0,08 га, що знаходиться в смт. Томашпіль в районі відстійників. Підстава: заява Чабанюк О.М.
 • Про вилучення у гр.. Бабецької  Олени Іванівни із користування земельної ділянки, наданої для індивідуального городництва, площею 0,03 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Івана Богуна. Підстава: заява Бабецької О.І.
 • Про надання  гр.. Григоруку Петру Семеновичу в користування земельної ділянки для індивідуального городництва площею 0,03 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Івана Богуна. Підстава: заява Григорука П.С.
 • Про вилучення у гр.. Шкурак  Людмили Іванівни із користування земельної ділянки, наданої для індивідуального гаражного будівництва, площею 0,0043 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. 40-річчя Перемоги. Підстава: заява шкурак Л.І.
 • Про надання  гр.. Немировському Сергію Валерійовичу в користування земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва площею 0,0043 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. 40-річчя Перемоги. Підстава: заява Немировського С.В.
 • Про надання  гр.. Гусак Марії Іванівні земельної ділянки  загальною площею 0,12 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Лесі Українки, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Підстава: заява Гусак М.І., земельна ділянка  рахувалася за покійним братом Бабієм І.І.
 • Про погодження гр.. Небеснюк  Валентині Миколаївні опису зовнішніх меж земельної ділянки, яка належить їй та знаходиться в смт. Томашпіль, провул.. Лермонтова, 13, по межі з гр.. Гранатовою Людмилою Василівною
 • Про надання  гр.. Колосову Володимиру Юрійовичу  земельної ділянки загальною площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль,  вул.. Івана Франка. Підстава: заява Колосова В.Ю., спадщина. 
 • Про надання  гр.  Лукіянову  Віктору Фроловичу  земельної ділянки орієнтовною площею 0,33 га, що знаходиться в с. Ракова,  вул. Сонячна. Підстава: заява Лукіянова В.Ф.
 • Про виділення гр.. Кудрі Олені Володимирівні земельної ділянки площею 2,00 га, що знаходиться на території Томашпільської селищної ради, для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Кудрі О.В.
 • Про затвердження гр.. Теслюк Зінаїді Іванівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «земель для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вул. Криворучка, 2 смт. Томашпіль Томашпільської селищної ради Томашпільського району Вінницької області. 
 • Про затвердження релігійній громаді храму Різдва Богородиці села Горишківка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що знаходиться в с. Горишківка, вул. Центральна, 101, в постійне користування для будівництва та обслуговування  будівель громадських та релігійних організацій.
 • Про  затвердження гр.. Прокоповій Алісі Юріївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2166га, що знаходиться в с. Ракова, вул.. Центральна, 23,  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). 
 • Про  затвердження гр.. Зімовському Юрію Леонідовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2939га, що знаходиться в селищі Горишківське, вул.. Василя Стуса, із них 0,15 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,1439 га для ведення особистого селянського господарства. 
 • Про  затвердження гр.. Шаварській Галині Антонівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність площею 0,34 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Робітнича, 34, із них 0,15 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,19 га для ведення особистого селянського господарства.
 • Про  затвердження гр.. Колодію Василю  Семеновичу проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,2041 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», для   ведення особистого селянського господарства. 
 • Про  затвердження гр.. Трач Ганні Томашівні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність площею 0,1193 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  в смт. Томашпіль, вул. Томашпільська, 13.
 • Про розгляд клопотання ФОП Шкурак А.М  щодо підняття тарифу на проїзд по селищу Томашпіль. Підстава: клопотання  директора ФОП Шкурака А.М.
 • Про звільнення гр. Аверченкова Василя Вікторовича  від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль, який відвідує його донька Аверченкова Анастасія Василівна, 20.03. 2016 року народження. Підстава: багатодітна сім’я. 
 • Про звільнення гр. Находних  Галини  Олегівни  від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль, який відвідує її син Находних Захар Вікторович 09. 03. 2017 року народження. Підстава: багатодітна сім’я.
 • Різне. 
gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримаєте ви трансляцію засідань сесії Томашпільської селищної ради?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь