A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада
Вінницька область

Питання до розгляду 43 сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
45 позачергової сесії селищної ради 8 скликання
28. 05. 2020 року                                         смт. Томашпіль


1.    Про затвердження звіту фінансового відділу Томашпільської селищної ради «Про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року». 
2.    Про внесення доповнень до Програми економічного  і соціального розвитку Томашпільської селищної об`єднаної  територіальної громади на 2020 рік, затвердженої рішенням 40 сесії селищної ради 8 скликання №1680 від 24.12.2019 року. 
3.    Про  затвердження розпорядження селищного голови № 104 від 06 травня 2020 року «Про укладення договору  про пайову участь у розвитку інфраструктури на території Томашпільської ОТГ з Краківською О.М.».
4.    Про   внесення змін до рішення 40 сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 24.12.2019 року № 1681 «Про місцевий бюджет Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (02512000000) ». 
5.    Про внесення змін до рішення 72 сесії 7 скликання Вилянської сільської ради від 12 грудня 2019 року «Про програму економічного і соціального розвитку села Вила на 2020 рік». 
6.     Про внесення змін до рішення 72 сесії 7 скликання Вилянської сільської ради від 12 грудня 2019 року «Про місцевий бюджет Вилянської сільської ради  на 2020 рік».  
7.     Про підписання Томашпільською селищною радою замість гр.. Бурдейної О.К. (  від А до Б) акта прийому-передачі межових знаків Голоднюк Катерині Іванівні, що проживає в с. Кислицьке, вул.. Партизанська, 14.
8.     Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту смт.Томашпіль Томашпільського району Вінницької області. 
9.    Про надання Томашпільському КП дозволу на списання основних засобів, а саме: петельна машина 1985 року випуску; автомобіль ЛУАЗ 1986 року (без документів і номерних знаків); касовий апарат МІНІ 500.02 МЕ 2011 року випуску (розпломбований, знятий з реєстрації в ДПС у 2016 році); бензокоса  Powercraft 2018 року; болгарка «Stanley - 125» 2015 року випуску. Підстава: клопотання дирекції КП.
10.    Про надання Томашпільському КП дозволу на продовження терміну дії договору між Томашпільським КП та ФОП Орловським Євгеном Михайловичем строком на 49 років на оренду кімнати № 4 загальною площею 47,1 кв.м., що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Ігоря Гаврилюка, 26. Підстава: клопотання дирекції КП.
11.    Про надання Томашпільській селищній раді  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер 0523984800:02:000:0359), що знаходиться  на території Раківського старостинського округу, для створення громадського пасовища   площею 9,3414 га. Підстава: клопотання в.о. старости с. Ракова. 
12.     Про надання Томашпільській селищній раді  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер 0523983300:02:000:0403), що знаходиться  на території Нетребівського старостинського округу, для створення громадського пасовища   площею 20,3976 га. Підстава: клопотання в.о. старости с. Нетребівка.
13.    Про надання гр.  Колодію Леоніду  Гавриловичу  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,35 га, що знаходиться в с. Нетребівка, вул. Миру, 15, із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,10 га – для ведення особистого селянського господарства.
14.     Про надання гр. Будяк Настасії Михайлівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність   загальною площею 0,45 га, що знаходиться в с. Нетребівка, вул. Миру,  для ведення особистого селянського господарства. 
15.    Про надання гр. Опоці Світлані Володимирівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність   загальною площею 0,67 га, що знаходиться в с. Нетребівка, вул. Вишнева,  для ведення особистого селянського господарства. 
16.     Про надання гр.  Надкерничному Віталію Петровичу  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,53 га, що знаходиться в с. Нетребівка,  вул. Шевченка, 22, із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,28 га – для ведення особистого селянського господарства. 
17.    Про надання гр.  Прітико Ганні Степанівні  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,56 га, що знаходиться в с. Нетребівка,  вул. Шевченка, 21, із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,31 га – для ведення особистого селянського господарства. 
18.    Про надання гр.  Садовничій Ірині Михайлівні  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,38 га, що знаходиться в с. Нетребівка,  вул. Шкільна, 3, із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,13 га – для ведення особистого селянського господарства. 
19.    Про надання гр.   Петризі Марії Володимирівні  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,86 га, що знаходиться в с. Нетребівка,  вул. Садова, для ведення особистого селянського господарства. 
20.    Про надання гр.  Яцько Ніні Мойсеївні  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,67 га, що знаходиться в с. Нетребівка,  вул. Вишнева,  для ведення особистого селянського господарства. 
21.    Про надання гр.  Дудніку Володимиру Павловичу  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,60 га, що знаходиться в с. Вапнярки,  вул. Анатолія Дубчака, 17, із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,35 га – для ведення особистого селянського господарства. 
22.    Про надання гр.   Колеснику Олександру Васильовичу  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,39 га, що знаходиться в с. Паланка, вул.. Лесі Українки, 4 із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,14 га – для ведення особистого селянського господарства. 
23.    Про надання гр.   Делікатній Юлії Дмитрівні  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,58 га, що знаходиться в с. Паланка, вул. Дребота, 26, із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,33 га – для ведення особистого селянського господарства. 
24.    . Про надання гр.   Максімовій Оксані Миколаївні  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,40 га, що знаходиться в с. Паланка, вул.. Шевченка, 1, із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,15 га – для ведення особистого селянського господарства. 
25.    Про надання гр.   Земко Тетяні Дмитрівні  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,89га, що знаходиться в с. Паланка, вул.. Молодіжна, 10, із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,64 га – для ведення особистого селянського господарства. 
26.    Про надання гр.   Слободянюку Василю Федоровичу  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,47га, що знаходиться в с. Кислицьке, вул. Центральна, 83, із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,32 га – для ведення особистого селянського господарства. 
27.    Про надання гр.   Рурі Євдокії Михайлівні дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,69 га, що знаходиться в с. Кислицьке, вул. Польова, 7 із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,44 га – для ведення особистого селянського господарства. 

28.    Про надання гр.   Колосович Тетяні Анатоліївні дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,15 га, що знаходиться в смт.Томашпіль, вул.. Василя Порика, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Заява Колосович Т.А.. 
29.    Про надання гр.   Ремізовій - Поліщук Аліні Анатоліївні дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,15 га, що знаходиться в смт.Томашпіль, вул.. Ярослава Мудрого, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Заява Ремізової -Поліщук А.А.. 
30.    Про надання гр.    Євстафієву Михайлу Герасимовичу дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,06 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Івана Богуна (Інтернаціональна),  для ведення особистого селянського господарства. 
31.    Про надання гр.   Близнюк Валентині Миколаївні дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду терміном на 5 (п’ять) років    площею нежитлової будівлі 0,225 га, що знаходиться в с.Пеньківка, вул.. Комсомольська, 20, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Заява  Близнюк В.М.. 
32.    Про надання гр.   Сколодчуку Сергію Васильовичу дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду терміном на 5 (п’ять) років    площею нежитлової будівлі 0,192 га, що знаходиться в с.Пеньківка, вул.. Жовтнева, 2, для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва. Заява  Сколодчука С.В.

33.    Про надання гр.   Насінник Людмилі Іванівні дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,01 га, що знаходиться в смт.Томашпіль, вул.. Грушевського, 1, для індивідуального гаражного будівництва. Заява Насінник Л.І. 

34.    Про затвердження АТ «Вінницяобленерго»  проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною  площею 0,0167 га, зокрема: 0.0010 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Грушевського, КТП – 233 (кадастровий номер 0523955100:01:003:0505);  0.0053 га ( кадастровий номер 0523955100:01:004:0478), що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Лесі Українки, КТП – 183; 0.0079 га (кадастровий номер 0523955100:01:002:0955), що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Робітничо - Селянська, ЗТП – 221; 0.0025 га (кадастровий номер 0523955100:01:003:0504), що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Білянська, КТП – 11,  в оренду терміном на 49 років для розміщення., будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії. 

35.    Про затвердження гр.. Дідуру Володимиру Васильовичу проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 0,1963 га для надання в користуванні на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель комунальної власності Томашпільської селищної ради, що знаходяться за межами населеного пункту смт.  Томашпіль. 

36.    Про затвердження гр.. Барчишену Павлу Павловичу проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, що знаходиться за межами населеного пункту  на території Томашпільської селищної ради, площею 0,7177 га для ведення особистого селянського господарства. 
37.    Про затвердження гр.. Уляновській Наталії  Михайлівні  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер 0523986800:03:000: 0165) площею 0,50 га, гр.. Ткач Ларисі Василівні (кадастровий номер 0523986800:03:000:0166) площею 0,6747 га, гр.. Мороз Любові Павлівні (кадастровий номер 0523986800:03:000:0167) площею 0,6900 га у власність, що знаходиться за межами населеного пункту в с. Яланець, урочище «Магалянський садок» на території Яланецького старостинського округуТомашпільської об’єднаної територіальної громади, площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства. 
38.    Про затвердження гр.. Кречківському Михайлу Петровичу проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, що знаходиться за межами населеного пункту в с. Нетребівка на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади, площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства. 

39.    Про затвердження гр.. Дорошенку Олександру Олександровичу проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, що знаходиться за межами населеного пункту в с. Нетребівка на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади, площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.
40.    Про затвердження гр.. Коханко Валентині Григорівні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Білянська, площею 0,20 га для ведення особистого селянського господарства.
41.    Про затвердження гр.. Алексютенку Руслану Вікторовичу проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, що знаходиться на території Томашпільської селищної ради, площею 0,8600 га для ведення особистого селянського господарства. 
42.    Про затвердження гр.. Одайнику Олександру Григоровичу проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель запасу ( житлова та громадська забудова) Томашпільської селищної ради, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Молодіжна, у власність площею 0,1500 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
43.     Про затвердження  гр.. Ключар Світлані Володимирівні (площею 1,3349 га, кадастровий номер 0523981900:02:000:0750), Вапняруку  Сергію Васильовичу ( площею 0,6675 га, кадастровий номер 0523981900:02:000:0751), Заболотному Руслану Вікторовичу ( площею 0,6674, кадастровий номер 0523981900:02:000:0752) проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (яким передбачити зміну цільового призначення) із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, які розташовані на території с. Кислицьке Томашпільської селищної ради Томашпільського району Вінницької області ( за межами населеного пункту) загальною  площею 2,6698 га для ведення особистого селянського господарства. 
44.    Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Пеньківка Пеньківської сільської ради Томашпільського району Вінницької області. 
45.     Про затвердження гр..  Лупійчуку Юрію Григоровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для подальшої передачі у власність, що знаходиться за адресою: с.Антонівка, вул. Молодіжна, 86, площею 0,25 га,  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
46.    Про затвердження гр.. Лупійчуку Юрію Григоровичу проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності Томашпільської селищної ради  у власність, що знаходиться за адресою: с. Антонівка, вул.. Молодіжна, площею 0,20 га для ведення особистого селянського господарства. 
47.     Про затвердження гр..  Слободянюк Лідії Федорівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  у власність, що знаходиться за адресою: смт. Томашпіль, вул. Космонавтів, 14а,  площею 0,15 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. 
48.    Про надання гр..  Паламарчук Валентині Павлівні   у власність земельної ділянки, що знаходиться за адресою: смт. Томашпіль, вул. 40-річчя Перемоги, 39,  площею 0,1047 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Підстава: договір купівлі-продажу будинку.
49.    Про затвердження гр..  Бойко Галині Вікторівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність, що знаходиться за адресою: смт. Томашпіль, вул. Калинова, 22,  площею 0,2500 га, із них 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,1000 га – для ведення особистого селянського господарства. 
50.    Про затвердження гр..  Ткачу Миколі Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що знаходиться за адресою: с. Яланець, вул. Польова, 26,   площею 0,3441 га, із них 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,0941 га – для ведення особистого селянського господарства.
51.    Про надання  гр.. Лисюк Аллі Олександрівні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність площею 0, 25 га, що знаходиться в с. Паланка, вул.. Жовтнева, 26, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Заява Лисюк А.О.

52.     Про надання  дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Лесі Українки, 8 А, наданої Сколодчуку Миколі Васильовичу на умовах оренди терміном 49 років, загальною площею 0,0626 га (кадастровий номер 0523955100:01:004:0433) із «для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт.  Томашпіль, вул. Лесі Українки, 8А».  
53.    Про внесення змін до рішення 30 позачергової   сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 05.02. 2018 року № 1051, виданого  Очеретному  Олегу Леонідовичу, в частині  адреси земельної ділянки, а саме: смт. Томашпіль, вул.. Лесі Українки, 2 доповнити буквою Г ( Лесі Українки, 2Г)». 
54.    Про вилучення у гр.. Киричук Наталки  Миколаївни земельної ділянки площею 0,35 га, що знаходиться в с. Нетребівка, вул.. Пушкіна, і була надана для ведення особистого селянського господарства. Заява Киричук Н.М. 
55.    Про вилучення у гр.. Ляхович Тетяни Федорівни земельної ділянки площею 0,38 га, що знаходиться в с. Кислицьке, вул. Польова,  і була надана для ведення особистого селянського господарства. Заява  Ляхович Т.Ф..
56.      Про вилучення у гр.. Стасюка Віталія Анатолійовича земельної ділянки площею 0,20 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок» і була надана для ведення особистого селянського господарства. Заява Стасюка В.А. 
57.    Про надання гр.  Надкирничному Сергію Миколайовичу  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,20 га, що знаходиться в с. Нетребівка,  урочище «Садок», для ведення особистого селянського господарства. 

58.     Про вилучення у гр.. Лесько Світлани Авксентіївни земельної ділянки площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Ярослава Мудрого і була надана для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Заява Лесько С.А.
59.    Про надання  гр.. Лесько Тетяні Сергіївні земельної ділянки площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Ярослава Мудрого, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (земельна ділянка вільна від забудови).Заява Лесько Т.С. 
60.    Про вилучення у гр.. Мацько Ніни Дмитрівни земельної ділянки площею 0,07 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Молодіжна, і  була надана для ведення особистого селянського господарства. Заява Мацько Н.Д.
61.    Про надання  гр.. Бородатої Людмили Олегівни земельної ділянки площею 0,07 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Молодіжна, для ведення особистого селянського господарства. Заява Бородатої Л.О.
62.    Про надання гр.. Шпілейку Володимиру Михайловичу земельної ділянки , що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Калинова, 45, площею 0,05 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди терміном на 49 років. Заява Шпілейка В.М.
63.    Про надання гр.. Бачинському Андрію Володимировичу земельної ділянки  комунальної власності, що знаходиться в с. Антонівка, вул.. Зарічна, 1А, площею 0,0089 га (кадастровий номер 0523980600: 02:01:0003) комерційного призначення (03.07) для розміщення та обслуговування магазину на умовах оренди  терміном на 49 років. Заява Бачинського А. В.
64.     Про надання гр.. Паращак Галині Георгіївні земельної ділянки , що знаходиться в смт. Томашпіль, провул..Івана Франка,  орієнтовною площею 0,01 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Заява Паращак Г.Г. 
65.    Про надання громадянам, що проживають на території Томашпільської ОТГ та України,  земельних ділянок   площею до 2,00 га на території Томашпільської селищної ради за межами населеного пункту для ведення особистого селянського господарства (згідно зі списком): 
- Притулі Валерію Миколайовичу, смт. Томашпіль,  Черняховського, 14/16;
- Яворовському Сергію Афанасійовичу, смт. Томашпіль, Черняховського,  12/2;
- Шклярук Тетяні Василівні, смт. Томашпіль, Шевченка, 11/1;
- Ліщишину Миколі Миколайовичу, смт. Томашпіль, пров. Івана Франка, 1А/3;
- Зарванській Ларисі Григорівні, смт. Томашпіль, Івана Франка, 58/9;
- Озеранській Яніні Петрівні, смт. Томашпіль, Садова, 11;
- Озеранському Вадиму Володимировичу, смт. Томашпіль, Садова, 11;
- Герман Ніні Михайлівні, смт. Томашпіль, Коцюбинського,22;
- Гуменній Інні Віталіївні, смт. Томашпіль, Коцюбинського,7;
- Гуменному Михайлу Васильовичу, смт. Томашпіль, Коцюбинського, 7;
- Шкураку Івану Микитовичу, смт. Томашпіль, Щаслива,8;
- Шкурак Людмилі Іванівні, смт. Томашпіль, Щаслива, 8;
- Рибак Ларисі Іванівні, м. Вінниця, пр.. Космонавтів, 52/33;
- Рибаку Сергію Івановичу, м. Вінниця, пр.. Космонавтів, 52/33;
- Мазур Тетяні Олександрівні, смт. Томашпіль, Миколи Леонтовича, 13; 

66.    Різне.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримаєте ви трансляцію засідань сесії Томашпільської селищної ради?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь