Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Питання до розгляду 25 чергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

• Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2018 року.
  • Про підсумки роботи відділу освіти селищної ради у 2017 – 2018 навчальному році.
  • Про готовність закладів охорони здоров’я, освіти, культури до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років.
  • Про затвердження плану роботи селищної ради на 4-ий квартал 2018 року.
  • Про внесення змін до Програми соціально – економічного розвитку об’єднаної територіальної громади, затвердженої 16 черговою сесією селищної ради 8 скликання 22.12, 2017 року.
  • Про збільшення норм оплати за одну гру гравцям гандбольної команди «Олімпік».
  • Про внесення змін до рішення 16 чергової сесії селищної ради 8 скликання від 22.12. 2017 року « Про бюджет селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
  • Про затвердження актів приймання – передачі із спільної власності територіальних громад Томашпільського району майна до комунальної власності Томашпільської об`єднаної територіальної громади.
  • Про гарантування співфінансування проекту «Реконструкція центрального парку в смт Томашпіль Вінницької області (коригування)»
  • Про виконання Державного Гімну України всередніх учбових закладах Томашпільської ОТГ.
  • Про надання гр. Новіцькому Олександру Володимировичу  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  площею 0,45 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Робітнича, 83, із них 0, 15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,30 га – для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Новіцького О.В., свідоцтво про спадщину.
  • Про надання гр. Чабанюку Олександру  Володимировичу  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  площею 0,07 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Богдана Хмельницького, 69, Підстава: заява Чабанюка О.В., свідоцтво про спадщину.
  • Про надання гр. Чабанюку Олександру  Володимировичу  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  площею 0,08 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Богдана Хмельницького, 69, для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Чабанюка О.В.
  • Про надання гр. Волошену Віктору Вадимовичу  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  площею 0,0119 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Андрія Малишка, 6. Підстава: заява Волошена В.В., свідоцтво про купівлю-продаж.
  • Про надання гр.. Євстафієвій Ларисі Михайлівні  земельної ділянки, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Івана Богуна  площею 0,04 га для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Євстафієвої Л.М.
  • Про виділення гр..Поліщуку Олександру Сергійовичу земельної ділянки  в смт. Томашпіль, вул.. Ярослава Мудрого під забудову. Підстава: заява Поліщука О.С., жителя м. Вінниця.
  • Про  виділення  Томашпільській  дільниці Тульчинського відділення «Вінницягаз» земельної ділянки площею 0,003га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул..Черняхівського (біля будинку №12),  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води). Підстава: звернення дирекції .
  • Про  виділення  Томашпільській  дільниці Тульчинського відділення «Вінницягаз» земельної ділянки площею 0,003га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул..Заводська (при вїзді до жомової ями зліва),  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).
  • Про  затвердження  гр.. Клімочко Людмилі Леонідівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1450га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Лермонтова, 49,  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  • Про  затвердження гр.. Мудраку Миколі Антоновичу проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність площею 0,0566га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Криворучка, 12,  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  • Про  затвердження гр.. Шкураку Олександру Петровичу проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність площею 0,0023га, що знаходиться в смт. Томашпіль, провул.. 1 Травня,  для будівництва індивідуальних гаражів.
  • Про  затвердження гр.. Меньку Володимиру Антоновичу проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність площею 0,30 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Білянська,  для ведення особистого селянського господарства.
  • Про звільнення гр.. Власюка Віктора Петровича від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль його неповнолітнього сина   Власюка Олександра Вікторовича, 14.11. 2014 року народження. Підстава: малозабезпечена сімя, дитина - напівсирота.
  • Про звільнення гр.. Безсмертної Людмили Анатоліївни від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її неповнолітніх дітей Безсмертного Олександра Сергійовича та  Безсмертного Максима  Сергійовича, 06.03. 2016 року народження. Підстава: багатодітна сім”я.
  • Про звільнення гр.. Балдинюка Руслана Анатолійовича від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль його  неповнолітнього сина Балдинюка Андрія Руслановича, 22. 12. 2014 року народження. Підстава: учасник АТО.
  • Різне.