A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада
Вінницька область

Питання до розгляду 47 сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

                                            ПОРЯДОК ДЕННИЙ
                     47 позачергової сесії селищної ради 8 скликання
                    14.07. 2020 року                                         смт. Томашпіль


1.     Про встановлення земельного податку на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

2.    Про встановлення податку на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки, на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

3.    Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

4.    Про встановлення транспортного податку на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

5.    Про встановлення туристичного збору на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

6.    Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

7.    Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Томашпільської селищної ради майна зі спільної власності територіальних громад Вінницької області спеціалізованого легкового автомобіля.

8.    Про затвердження актів приймання-передачі зі спільної власності територіальних громад Томашпільського району майна до комунальної власності Томашпільської об’єднаної територіальної громади шкільних автобусів.

9.    Про передачу комунального майна Томашпільської селищної ради в оперативне управління та на баланс  відділу освіти Томашпільської селищної ради шкільного автобуса марки ЕТАЛОН

10.    Про передачу комунального майна Томашпільської селищної ради  в господарське відання  та на баланс томашпільського комунального підприємства шкільного автобуса БОГДАН

11.     Про внесення змін до рішення 45 позачергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання № 1932 від 28.05.2020 року «Про надання Томашпільському КП дозволу на продовження терміну дії договору між Томашпільським КП та ФОП Орловським Євгеном Михайловичем строком на 49 років на оренду кімнати № 4 загальною площею 47,1 кв.м., що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Ігоря Гаврилюка, 26».
12.    Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Томашпільської селищної ради Вінницької області.
13.    Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Вапнярківської ЗОШ І – ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області.
14.     Про виділення релігійній  громаді Нерукотворного образу Христа Спасителя смт. Томашпіль Православної  церкви України у постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 0.20 га для будівництва  та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій. (Заява голови парафіяльної ради)
15.     Про надання гр.  Немировській Раїні Йосипівні  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність  загальною площею 0,12 га в  смт. Томашпіль, вул. Коцюбинського, 56, для ведення особистого селянського господарства. (Заява Немировської) 
16.     Про надання гр.  Немировському В’ячеславу Михайловичу  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність  загальною площею 0,15 га в  смт. Томашпіль, вул. Коцюбинського,  для ведення особистого селянського господарства. (Заява Немировського) 
17.     Про надання гр.  Єгоровій Людмилі Анатоліївні  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність   площею 0,22 га в смт. Томашпіль, вул.  40-річчя Перемоги, 31, із них 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,07 га – для ведення особистого селянського господарства. (Заява  Єгорової) 
18.    Про надання гр.  Соколовській Тетяні Леонідівні  дозволу  на виготовлення проєкту відведення  земельної ділянки    площею 0,30 га в с. Антонівка, провул. Т. Шевченка, 13, наданої в тимчасове користування на умовах оренди, із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,05 га- для ведення особистого селянського господарства. (Заява Соколовської) 
19.    Про надання гр.  Бойку Володимиру   Васильовичу  дозволу  на виготовлення проєкту відведення  земельної ділянки    площею 0,36 га в с. Антонівка, вул. Миру, 29,  із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,11 га- для ведення особистого селянського господарства. (Заява Бойко. Договір дарування) 
20.    Про надання гр.  Болдеску Олександру Вікторовичу  дозволу  на виготовлення проєкту відведення  земельної ділянки  у власність   площею 0,25 га в с. Антонівка, вул. Миру для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. 
21.    Про надання гр.  Григорук Людмилі Анатоліївні  дозволу  на виготовлення проєкту відведення  земельної ділянки у власність   площею 0,33 га в с. Антонівка, вул. Б. Хмельницького, 53,  із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,08 га- для ведення особистого селянського господарства. (Заява Григорук) 
22.    Про надання гр.  Ліщишину Миколі Миколайовичу  дозволу  на виготовлення проєкту відведення  земельної ділянки у власність   площею 0,25 га в с. Вила, вул. Зарічна б/н,  із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд . (Заява Ліщишина) 
23.    Про надання гр.  Дмитрику Анатолію Валеріановичу  дозволу  на виготовлення проєкту відведення  земельної ділянки у власність   площею 0,76 га в с. Пеньківка, вул. Жовтнева, 44,  із них 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та 0,51 га – для ведення особистого селянського господарства. (Заява Дмитрика)
24.     Про надання гр.   Побережнюк Світлані Франківні  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність   орієнтовною площею  0,06 га на території Томашпільської селищної ради за межами населеного пункту в урочищі «Кадуба» для індивідуального садівництва. ( Заява Побережнюк)  
25.     Про надання дозволу гр.. Аверченкову Василю Вікторовичу та Шліхтенку Володимиру Вікторовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років орієнтовною  площею 0,12 га в смт. Томашпіль, вул.. Криворучка, 72 для обслуговування нежитлової будівлі ( складу). (Договір купілі – продажу нежитлової будівлі). 
26.    Про надання гр.  Ясінській Ніні Петрівні  дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки    площею 0,16 га в с. Ракова, вул.  Молодіжна, що була надана для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. (Заява  Ясінської) 
27.    Про надання гр.  Сморшковій Тетяні Василівні  дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки   на території Пилипи-Борівського старостату площею 2,01 в умовних кадастрових гектарах з цільовим призначенням - для ведення товарного сільськогосподарського. (Заява  Сморшкової) 

28.     Про затвердження  технічної документації з грошової оцінки земель населеного пункту с. Вапнярки Паланського старостинського округу Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області. 

29.     Про затвердження  технічної документації з грошової оцінки земель населеного пункту с. Паланка  Паланського старостинського округу Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області.  

30.     Про затвердження  технічної документації з грошової оцінки земель населеного пункту с. Касянівка  Паланського старостинського округу Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області.  

31.     Про затвердження  гр. Кручок Оксані Віталіївні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність у с. Ракова, вул. Веселкова  площею 0,2600 га із земель комунальної власності  Томашпільської селищної ради Томашпільського району Вінницької області для ведення особистого селянського господарства. 

32.    Про затвердження  гр. Костаревичу Станіславу Валентиновичу проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність у смт. Томашпіль, вул. Робітнича  площею 0.1395 га із земель запасу  Томашпільської селищної ради Томашпільського району Вінницької області для ведення особистого селянського господарства. 

33.    Про затвердження гр. Кащук  Ользі Григорівні технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості) у с. Рожнятівка, вул.. Богдана Хмельницького 49 Рожнятівської сільської ради Томашпільського району Вінницької області площею 0.2173 га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд. 
34.     Про затвердження гр. Кушніру Володимиру Івановичу технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості) у смт. Томашпіль, вул. Набережна,31 Томашпільської селищної ради Томашпільського району Вінницької області площею 0.0739 га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).  
35.    Про затвердження гр. Нагірняк Галині  Іванівні технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості) у с.  Пеньківка, вул. Гагаріна, 20 Томашпільського району Вінницької області площею 0.2307 га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). 
36.     Про затвердження гр. Олійнику  Івану Васильовичу технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості) у с.  Вила, вул. Миру, 67 Томашпільського району Вінницької області площею 0.25 га для подальшої передачі у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). 
37.     Про затвердження гр. Стаховій Марії Кузьмівні технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості) у с. Кислицьке, вул. Ковпака, 11 Томашпільського району Вінницької області площею 0.50 га із них 0,25 га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та 0,25 га – для ведення особистого селянського господарства.

38.    Про затвердження гр. Шкляруку Віктору Степановичу технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості) у смт. Томашпіль, вул. Робітнича, 127 на території Томашпільської селищної ради Томашпільського району Вінницької області площею 0.15 га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд.  
39.     Про внесення змін до рішення 45 позачергової   сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 28.05. 2020 року №1936, виданого Будяк Настасії  Миколаївні, в частині  площі земельної ділянки в с. Нетребівка, а саме: в пункті 1 площу 0,45 га замінити на « площу 0,53 га для ведення особистого селянського господарства». Підстава (в зв’язку з уточненням площі).
40.     Про внесення змін до рішення 45 позачергової   сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 28.05. 2019 року №1983, виданого Бородатій Людмилі Олегівні, в частині  площі земельної ділянки, а саме: площу 0,07 га замінити на « площу 0,15 га». Підстава (в зв’язку з уточненням площі) 
41.    Про внесення змін до рішення 12  сесії  Томашпільської селищної ради 22 скликання від 26.05. 1997 року, виданого Підкопаєвій Мирославі Андріївні,  а саме: текст рішення викласти в такій редакції: «передати гр.. Олійник Мирославі Андріївні земельну ділянку в смт. Томашпіль, вул.. Космонавтів  загальною   площею 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд». Підстава (в зв’язку зі зміною прізвища після одруження)

42.     Про скасування рішення № 1882  43 чергової сесії селищної ради 8 скликання від 19.03. 2020 року, виданого гр.. Киричук Наталці  Миколаївні, що проживає в с. Нетребівка, Молодіжна, 4, про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер 0523983300:02:000:0401) площею  2.00 га із земель комунальної  власності на території Томашпільської селищної ради з метою подальшої передачі безоплатно  у власність для ведення особистого селянського господарства.
43.     Про скасування рішення № 1883  43 чергової сесії селищної ради 8 скликання від 19.03. 2020 року, виданого гр.. Мілінчук Людмилі Миколаївні, що проживає в с. Нетребівка, вул.. Миру, 18, про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер 0523983300:02:000:0401) площею 1.5 га із земель комунальної  власності на території Нетребівського старостинського округу Томашпільської ОТГ  з метою подальшої передачі безоплатно  у власність для ведення особистого селянського господарства.
44.     Про скасування рішення № 1884  43 чергової сесії селищної ради 8 скликання від 19.03. 2020 року, виданого гр.. Розі Наталі Дмитрівні, що проживає в с. Нетребівка, вул.. Шевченка, 35, про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер 0523983300:02:000:0401) площею 1.5 га із земель комунальної  власності на території Нетребівського старостинського округу Томашпільської ОТГ  з метою подальшої передачі безоплатно  у власність для ведення особистого селянського господарства.
45.     Про скасування рішення № 1885  43 чергової сесії селищної ради 8 скликання від 19.03. 2020 року, виданого гр.. Блашко Ганні Семенівні, що проживає в с. Нетребівка,  про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер 0523983300:02:000:0401) площею 1.5 га із земель комунальної  власності на території Нетребівського старостинського округу Томашпільської ОТГ  з метою подальшої передачі безоплатно  у власність для ведення особистого селянського господарства. 
46.    Про вилучення у гр.. Медвецького Євгенія Костянтиновича земельної ділянки в смт. Томашпіль, вул. Івана Богуна (в районі жомової ями)  площею 0,04 га і була  надана ведення особистого селянського господарства.  
47.     Про надання гр..  Медвецькій Сніжані Сергіївні   у власність земельної ділянки в смт Томашпіль, вул. Івана Богуна (в районі жомової ями) площею 0,04 га для ведення особистого селянського господарства. 
48.    Про надання громадянам, що проживають на території Томашпільської ОТГ та України,  земельних ділянок   площею до 2,00 га на території Томашпільської селищної ради за межами населеного пункту для ведення особистого селянського господарства (згідно зі списком):                           

-    Бобчак Аліні Іванівні, смт. Томашпіль, Ігоря Гаврилюка, 10а;
-    Бобчак Аліні Іванівні в інтересах неповнолітньої дитини Бобчак Софії Віталіївни, смт. Томашпіль, Ігоря Гаврилюка, 10а;
-    Черваню Миколі Даниловичу, смт. Томашпіль, Черняховського 4/24;
-    Нимерчук Ірині  Вікторівні, смт. Томашпіль, Коцюбинського, 39а;
-    Нимерчуку Андрію Анатолійовичу, смт. Томашпіль, Коцюбинського, 39а;
-    Нимерчуку Вадиму Анатолійовичу, смт. Томашпіль,  Миколи Леонтовича;
-    Костюк Людмилі Василівні, смт. Томашпіль, Гагаріна, 35;
-    Єгорову Сергію Вікторовичу, смт. Томашпіль, 40-річчя Перемоги, 31;
-    Симчуку Олександру Сергійовичу, смт. Томашпіль, Івана Франка, 70;
-    Симчуку Ярославу Сергійовичу, смт. Томашпіль, Івана Франка, 70;
-    Оляніній Наталії Георгіївні, смт. Томашпіль,  Івана Франка, 70;
-     Бугайчуку Володимиру Анатолійовичу, Івана Франка, 190;
-    Бугайчук Зінаїді Іванівні, смт. Томашпіль, Івана Франка, 190;
-    Вільганюк Анжелі Олександрівні, смт. Томашпіль, Б. Хмельницького, 30;
-    Кушнір  Наталії  Володимирівні, смт. Томашпіль, Івана Франка,58/16; 
-    Ясінському Михайлу Михайловичу, с. Ракова, Шкільна, 16а;
-    Костюк Наталії Костянтинівні, смт. Томашпіль, Черняховського, 4/42;
-    Даніловському Василю Володимировичу, смт. Томашпіль, Гагаріна, 35;

49.     Різне.

50.     Про затвердження річного звіту про виконання бюджету Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.

51.     Про внесення доповнень до Програми соціального та економічного розвитку Томашпільської селищної об’єднаної територіальної  громади на 2020 рік, затвердженої рішенням 40 сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 24.12.2019 року № 1680. 
52.      Про внесення змін до рішення 40 сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання від 24.12.2019 року № 1681 «Про місцевий бюджет Томашпільської селищної об’єднаної  
53.    Про надання дозволу Томашпільському комунальному підприємству на списання приміщення по вирощуванню зелених насаджень та насосного обладнання.

  
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримаєте ви трансляцію засідань сесії Томашпільської селищної ради?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь