A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада
Вінницька область

Питання до розгляду 31 сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

(27.03.2019 р.)

 • Про звіт виконавчого комітету Томашпільської селищної ради  про виконання делегованих повноважень у 2018 році.
 • Про підсумки спортивно-масової роботи в Томашпільській селищній об’єднаній територіальній громаді у 2018 році та завдання на 2019 рік.
 • Про стан реалізації «Стратегічної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Томашпільській ОТГ», прийнятої на 2018 – 2020 роки. 
 • Про створення соціальної служби таксі та затвердження  Положення про організацію роботи .
 • Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку            Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади.
 • Про внесення змін до рішення 16 чергової сесії селищної ради 8 скликання від 22.12.2017 року «Про  бюджет селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік». 
 • Про надання дозволу  Томашпільському комбінату комунального підприємства на списання основних засобів, а саме житлового будинку, що знаходиться в смт. Томашпіль, провул. Івана Франка, 9,    у зв’язку з непридатністю для подальшої експлуатації через пожежу. Підстава: клопотання дирекції Томашпільського ККП.
 • Про внесення змін  до рішення селищної ради від 05 02. 2019 року № 1031 «Про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Томашпільський ЦПМСД» Томашпільської селищної ради. 
 • Про затвердження зразка акта депутата Томашпільської селищної ради.
 • Про затвердження  нової редакції  Статуту КНП « Томашпільський центр первинної медико-санітарної допомоги».
 • Про затвердження акту прийому-передачі (автомобіль ГАЗ) та передачі в оперативне управління КП "Томашпільводоканал"
 • Про  затвердження плану роботи селищної ради на ІІ квартал 2019 року.
 • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Ракова Раківського старостату Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області
 • Про надання дозволу гр.. Хвостецькому Олександру Вікторовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,22 га, що знаходиться в с. Ракова, вул. Дружби, 30,  у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. 
 • Про надання дозволу гр.. Цимбалюк  Віті  Валеріївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,24га, що знаходиться в с. Ракова, вул. Подільська, 7,  у власність із земель присадибного фонду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 • Про надання дозволу гр.. Садовій Марії Томашівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,20 га, що знаходиться в с. Ракова, вул. Зарічна,  у власність  для ведення особистого селянського господарства. 
 • Про надання дозволу гр. Притулі Людмилі Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,07 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Ігоря Гаврилюка,83. Підстава: спадщина.
 • Про надання дозволу гр.. Краківській Олені Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0035га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Грушевського,2,  у власність для індивідуального гаражного будівництва. 
 • Про надання дозволу гр.. Піскуновій Вірі Іванівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,01га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Квіткова,  у власність для індивідуального гаражного будівництва. Підстава: заява Піскунової В.І. 
 • Про надання гр.. Бурдейному Олександру  Васильовичу земельної ділянки площею 0,0756 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», Томашпільської об’єднаної територіальної громади, у власність для ведення особистого селянського господарства у зв’язку з уточненням площі.
 • Про затвердження гр.. Микитенко – Ковальській Анні Анатоліївні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок площею 0,15 га, наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та 0,1327 га, наданої для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться в смт. Томашпіль, вул. Гоголя.
 • Про затвердження гр.. Щербатюк Анні Романівні технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для подальшої передачі у власність площею 0,0804 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. М.Леонтовича, 44, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка). 
 • Про затвердження гр.. Трач Нелі Михайлівні технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для подальшої передачі у  власність площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Білянська, 40, наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) та 0.2430 га, наданої для ведення особистого селянського господарства. 
 • Про затвердження гр.. Шестопальку Миколі Юрійовичу технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для подальшої передачі  у власність площею 0,0754 га, що знаходиться в с. Ракова,  вул.. Молодіжна, 4, наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).
 • Про затвердження гр.. Зугравому Василю Васильовичу технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для подальшої передачі у власність площею 0,0711 га, що знаходиться в смт. Томашпіль,    вул..Володарського, 33, , наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка). 
 • Про затвердження гр.. Стадніку  Юрію Андрійовичу технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для подальшої передачі у власність площею 0,1500 га, що знаходиться в смт. Томашпіль,    вул..Коцюбинського, наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. 
 • Про затвердження Томашпільській селищній раді технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для подальшої передачі у власність площею 0,5004 га, що знаходиться в смт. Томашпіль,    вул.Грушевського,  наданої для іншого сільськогосподарського призначення.
 • Про затвердження гр.. Бандиш Наталії Іванівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,40 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», Томашпільської об’єднаної територіальної громади, з подальшою передачею у власність для ведення особистого селянського господарства. 
 • Про затвердження гр.. Бабію Миколі  Івановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,20 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», Томашпільської об’єднаної територіальної громади, з подальшою передачею у власність для ведення особистого селянського господарства.
 • Про затвердження гр.. Бабінському Віталію Павловичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,20 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», Томашпільської об’єднаної територіальної громади, з подальшою передачею у власність для ведення особистого селянського господарства. 
 • Про затвердження гр.. Опоці Тетяні  Миколаївні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3100 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», Томашпільської об’єднаної територіальної громади, з подальшою передачею у власність для ведення особистого селянського господарства. 
 • Про затвердження гр.. Розі Михайлу  Михайловичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4000 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», Томашпільської об’єднаної територіальної громади, з подальшою передачею у власність для ведення особистого селянського господарства. 
 • Про затвердження гр.. Стасюку Анатолію Федоровичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5000 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», Томашпільської об’єднаної територіальної громади, з подальшою передачею у власність для ведення особистого селянського господарства. 
 • Про затвердження гр.. Колодію Володимиру Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4000 га, що знаходиться в с. Нетребівка, урочище «Садок», Томашпільської об’єднаної територіальної громади, з подальшою передачею у власність для ведення особистого селянського господарства. 
 • Про затвердження гр.. Краківському Сергію Олександровичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Робітничо-Селянська, для будівництва індивідуальних гаражів.  
 • Про виділення гр.. Гуменній Валентині  Андріївні земельної ділянки площею 0,0024 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Молодіжна,9, для індивідуального гаражного будівництва. 
 • Про виділення гр.. Бондару Геннадію Юрійовичу земельної ділянки  орієнтовною площею 0,0024 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул..Грушевського, для індивідуального гаражного будівництва. 
 • Про виділення гр.. Прадивляному Ігорю Івановичу земельної ділянки площею 0,01 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Лесі Українки ( на території колишнього райсільгоспкомунгоспу), для індивідуального гаражного будівництва. Підстава: заява Прадивляного І.І. (для утримання автобуса).
 • Про вилучення в гр. Якубик Вікторії Вікторівни земельної ділянки  площею 0,15 га , що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Білянська, яка була надана для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд. Підстава: заява Якубик В.В. 
 • Про надання  гр. Макогонюк Яні Юліївні земельної ділянки  площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Білянська,  для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд. Підстава: заява Макогонюк Я.Ю.
 • Про надання гр.. Бачинському Володимиру Олексійовичу земельної ділянки площею 0,11 га, що знаходиться в с. Нетребівка і була в оренді в його покійної матері Бачинської Олени Дмитрівни, для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Бачинського В.О.
 • Про надання гр.. Фроловій Галині Григорівні земельної ділянки загальною площею 0,12 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Лесі Українки, і рахувалася за покійною свекрухою Фроловою Зінаїдою Павлівною. Підстава: заява Фролової Г.Г.
 • Про вилучення в гр. Щербатого Юрія Павловича земельної ділянки  площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль,  яка була надана для індивідуального городництва. Підстава: заява Щербатого Ю.П. 
 • Про вилучення в гр. Лукіянова Петра Михайловича земельної ділянки  площею 0,20 га, що знаходиться в смт. Томашпіль і була надана для індивідуального городництва. Підстава: заява Лукіянова П.М. 
 • Про вилучення в гр. Слободянюк Галини Йосипівни земельної ділянки  площею 0,19 га, що знаходиться в с. Ракова. Підстава: заява Слободянюк Г.Й. 
 • Про надання гр. Нянькіній Надії Опанасівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,4500 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Ігоря Гаврилюка і на якій розміщені об’єкти нерухомого майна, що належать заявникові на праві власності, безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства. 
 • Про надання гр. Дмитренку Олексію Миколайовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Ігоря Гаврилюка, безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Дмитренка О.М. учасник АТО.
 • Про виділення гр.. Подпонаровській Галині Іванівні земельної ділянки площею 02.00 га для ведення особистого селянського господарства на території Томашпільської селищної ради.
 • Про виділення гр.. Ткачук Наталії Іванівні земельної ділянки площею 02.00 га для ведення особистого селянського господарства на території Томашпільської селищної ради. Підстава: учасник АТО. 
 • Про виділення гр.. Ткачуку Руслану Вікторовичу земельної ділянки площею 02.00 га для ведення особистого селянського господарства на території Томашпільської селищної ради. Підстава: учасник АТО.
 • Про звільнення гр. Мазура Олександра Анатолійовича  від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль його неповнолітнього сина Мазура Єгора Олександровича, 21.04. 2014 року народження. Підстава: АТО  
 • Про звільнення гр. Лазор Оксани Вікторівни  від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її неповнолітньої доньки Довгої Вікторії Костянтинівни, 18.01. 2014 року народження. Підстава: малозабезпечена сім’я.  
 • Про звільнення гр. Стецун Тетяни Миколаївни  від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її неповнолітнього сина Стецуна Дмитра Ярославововича, 01.06. 2013 року народження. Підстава: малозабезпечена сім’я. 
 • Про звільнення гр. Колодинської  Віти Олегівни  від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її неповнолітніх дітей Колодинської Олени Андріївни, 30.03. 2016 року народження, та Колодинського Миколи  Андрійовича, 15.12.2013 року народження. Підстава: багатодітна сім’я.  
 • Про звільнення гр. Барабаш Олени  Миколаївни  від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її неповнолітньої доньки Барабаш Анастасії Василівни, 18.12.2012 року народження. Підстава: малозабезпечена сім’я. 
 • Про звільнення гр. Гончарової Катерини Анатоліївни  від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її неповнолітнього сина Гончарова Георгія Олександровича, 08.05.2017 року народження. Підстава: малозабезпечена сім’я. 
 • Про звільнення гр. Мельник  Маргарити Леонідівни  від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її неповнолітньої доньки Мельник Ангеліни Андріївни, 13.07.2014 року народження. Підстава: малозабезпечена сім’я.
 • Різне.
   
gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримаєте ви трансляцію засідань сесії Томашпільської селищної ради?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь