Інформація для внутріншньопереміщених осіб у Томашпільській громаді

На Вінниччині переселенці зможуть отримати допомогу з обласного бюджету – депутати обласної Ради погодили зміни до Порядку використання коштів

На черговій 36 сесії обласної Ради депутати ухвалили зміни до Положення про порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам. Тепер матеріальну допомогу з обласного бюджету можуть отримувати переселенці, які зареєстровані на Вінниччині та мають відповідну довідку.

09:13:44 31.01.2023

Довідка ВПО та підтвердження стажу роботи. Інфографіка.

Громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яка покинула своє постійне місце проживання з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту та повсюдних проявів насильства (з АР Крим та м. Севастополя, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей та м. Києва), може отримати довідку про взяття на облік ВПО, яка є документом, що підтверджує факт внутрішнього переміщення.

11:14:29 27.10.2022