ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Томашпільської селищної ради (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
- особисто (з наданням консультації): кабінет № 21;
- поштою на адресу: 24200, Вінницька область, смт.Томашпіль, площа Тараса Шевченка, 1, Томашпільська селищна рада (на конверті вказувати "Публічна інформація");
- факсом: (04348) 2-14-82;
- телефоном: (04348) 2-14-82;
- електронною поштою: tomashpilotg@gmail.com
- для роботи з документами запитувачів з обмеженими фізичними можливостями спеціальним робочим місцем визначено хол (перший поверх) селищної ради (розпорядження голови селищної радивід 31 грудня 2020 року № 368).

Розпорядок роботи: з 08:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00, вихідні дні - субота, неділя.

Форма для подання інформаційного запиту

Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, факсом, електронною поштою або надана по телефону. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в приміщенні селищної ради (скріншот, ксерокс, фото).

Якщо запитувана запитувачем інформація передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк, згідно розпорядження голови селищної ради від 31 грудня 2020 року № 369 «Про затвердження Порядку відшкодування та розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію Томашпільській селищній раді».

Кошти перераховувати:
Одержувач: Томашпільська селищна рада
ЄДРПОУ 04326218
Р/р №
Банк: Держказначейська служба Україним. Київ
Призначення платежу: ____________ відшкодування витрат на копіювання (друк) за запитом (витратні матеріали).

Щоквартальні звіти щодо задоволення запитів на інформацію.

1 квартал 2021 року

2 квартал 2021 року