Безкоштовна правова допомога військовим і їх родинам

Кожен військовослужбовець має можливість безкоштовно отримати консультації та роз’яснення з правових питань, а також кваліфіковану допомогу у підготовці документів щодо соціальних пільг і гарантій. Юридична підтримка фахівців не обмежується лише розглядом питань, пов’язаних із військовою службою, зокрема, звернутися можна й у цивільних та сімейних справах.

14:28 13.03.2024

Інформація щодо проєкту «Автошкола для осіб з інвалідністю»

Нині серед громадян України користується попитом послуга з отримання посвідчення водія. Серед охочих кермувати автівкою є й люди з інвалідністю. Саме тому в Україні було створено автошколи для осіб з інвалідністю. «Автошколи для осіб з інвалідністю» – це флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ.

16:43 04.03.2024

Користуйтесь чат-ботом “Буду мамою” для вагітних

В рамках співпраці платформи «Охорона здоров’я» Всеукраїнської асоціації ОТГ та ГС «Ліки контроль» представляємо спеціальний чат-бот “Буду мамою” для вагітних, який надає інформацію про безоплатні медичні послуги під час ведення вагітності і пологів, які доступні за програмою медичних гарантій.

13:34 04.03.2024

Доступна безкоштовна послуга раннього втручання

Раннє втручання - це сімейноорієнтована послуга, у якій поєднано медичну, психологічну, соціальну і педагогічну складові, яка надається мільтидисциплінарною командою фахівців дітям раннього віку (від народження до чотирьох років включно) і спрямовується на раннє виявлення та/або профілактику порушень розвитку дітей, підтримку їхніх батьків чи інших законних представників.

10:27 22.02.2024

Додаткова грошова допомога від Всесвітньої продовольчої програми ООН для осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю

Всесвітня продовольча програма (ВПП) — гуманітарна організація ООН, яка надає продовольчу допомогу у вигляді грошових переказів, ваучерів (сертифікатів) та/або продуктів харчування постраждалим українцям.

14:35 14.02.2024

Хто з ВПО зможе отримувати допомогу на проживання

Всі внутрішньо переміщені особи (ВПО), які отримували допомогу на проживання до 1 лютого, продовжать її отримувати до 1 березня. Для цього не потрібно нікуди звертатись. Продовження виплати відбудеться автоматично.

10:03 08.02.2024

ДАЙДЖЕСТ КОРИСНИХ ПОСИЛАНЬ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ, ВЕТЕРАНОК ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ

Фахівцями Міністерства у справах ветеранів України розроблено низку роз’яснювальних інфографік, покрокових інструкцій та корисних посилань, які стануть у нагоді українським Захисникам і Захисницям, членам їхніх родин.

13:10 15.01.2024

Інформація з протидії торгівлі людьми

В офісі Омбудсмена України (Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини) розроблено інформаційні матеріали як запобігти торгівлі людьми:

13:13 19.12.2023

"РОДИНАМ ЗАХИСНИКІВ" - ІНФОРМАЦІЙНА БРОШУРА ВІД МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, РОЗРОБЛЕНА ДЛЯ СІМЕЙ ВОЇНІВ, ЯКІ БОРОНЯТЬ НАШУ ДЕРЖАВНІСТЬ

Брошура містить відповіді на найпопулярніші запитання, зокрема, до кого звертатися у тій чи іншій ситуації, необхідні контакти та ряд корисних порад, що можуть бути використані при спілкуванні з військовими.

16:56 15.11.2023