A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада
Вінницька область

Новини Томашпільської селищної ради

У цьому розділі можна ознайомитись з новинами Томашпільської селищної ради.

Осіння кампанія з імунізації диких мясоїдних тварин

Томашпільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій  області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Вінницької області та зідно із розпорядженням Головного державного ветеринарного інспектора України від 03.09.2018 № 100 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні» впродовж першої декади жовтня 2018 року буде проводитися планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин. Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом у лісових та сільськогосподарських угіддях.  Тому велике прохання до жителів Томашпільського району  не хвилюватися, побачивши принаду (розмір із сірникову коробку) або літак, який розкидає принади, у жодному випадку не чіпати брикети та не переносити з місця. Брикети є безпечними. Збудник сказу у вакцині є, але він ослаблений, тобто захворіти на сказ від контакту з брикетом і вакциною неможливо. У звязку з погодними умовами терміни вакцинації можуть змінюватися.  

13:14 25.09.2018

Про проведення Місячника цивільного захисту в Томашпільській об’єднаній територіальній громаді

  Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», згідно розпоряджень голови обласної державної адміністрації від 17.01.2018 № 20 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2018 рік», та голови районної державної адміністрації від 26.01.2018 № 27 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Томашпільської районної ланки територіальної підсистеми державної системи цивільного захисту на 2018 рік», враховуючи лист Департаменту цивільного захисту обласної державної адміністрації від 07.09.2018 № 02.1-04-950 «Щодо проведення Місячника Цивільного захисту», з метою роз’яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій прийнято розпорядження Томашпільського селищного голови Валерія Немировського №173 від 19 вересня 2018року "Про проведення Місячника цивільного захисту в Томашпільській об’єднаній територіальній громаді" в період з 19 вересня по 17 жовтня 2018 року та затверджено План проведення Місячника цивільного захисту в Томашпільській об’єднаній територіальній громаді, що додається.

11:02 24.09.2018

У Міжнародний день миру діти Томашпільської громади під час флешмобу створили символічного голуба миру

Сьогодні на центральній площі Томашполя відбулося свято «Хай живе мир у всьому світі», учасниками якого стали гуртківці будинку дитячої творчості, учні Томашпільської школи-гімназії та Раківської школи, а також маленькі вихованці дитячого садочка «Сонечко».

14:35 21.09.2018

«Маршрути успіху» у Томашполі: громада ділиться досвідом

Децентралізаційна реформа є однією з найбільш успішних та перспективних в Україні. Її подальший розвиток – одне з найважливіших завдань на сьогоднішній день, яке ставить перед собою не лише Асоціація міст України, а й громади, що вже стали на шлях об’єднання, та ті, які цього лише прагнуть. Саме тому в 2017 році була започаткована загальнонаціональна Програма обмінних візитів «Маршрути успіхів». У рамках Програми 18 вересня  до Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади завітала делегація с. Агрономічного та сусідніх з ним сіл Вінницького району, які теж мріють створити свою об’єднану громаду.

11:28 19.09.2018

ПРИВІТАЛИ РЯТУВАЛЬНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Щорічно 17 вересня відзначається День рятівника. Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб,  які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства,  життя людей від вогню та стихії.  З нагоди професійного свята до Томашпільського районного сектору Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій №28 завітали голова селищної ради Валерій Немировський, його заступник Іван Німерчук та керуюча справами виконкому Інна Шклярук. Вітаючи мужніх рятувальників зі святом, очільник об’єднаної громади подякував їм за професійність, сумлінне виконання службових обов’язків. «Робота рятувальників – людей справді героїчної професії – завжди пов’язана з ризиком, потребує постійної концентрації сил, повної віддачі та мужності. Дозвольте, шановні, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від біди».

13:58 17.09.2018

Затверджено містобудівну документацію

 Томашпільська селищна рада повідомляє, що розпорядженням Томашпільської районної адміністрації №232 від 10 вересня 2018 року затверджено містобудівну документацію, а саме "Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель та закладів комунального обслуговування (реконструкція системи водовідведення смт. Томашпіль (будівництво очисних споруд) за межами смт. Томашпіль на території Томашпільської селищної ради (із земель державної власності сільськогосподарського призначення - ріллі загальною площею 1,6 га)». Надалі пройде наступний етап – відведення земельної ділянки.

08:52 17.09.2018

Відбулася 25 чергова сесія Томашпільської селищної ради

Відповідно до розпорядження Томашпільського селищного голови №165 від 31.08.2018 року «Про скликання  25 чергової сесії селищної ради 8 скликання», частини 7 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту селищної ради,  14 вересня 2018 року о 10.00 годині в кабінеті Томашпільського  селищного голови відбулося засідання 25 чергової сесії селищної ради 8 скликання, яке провела секретар селищної ради Валентина Залюбівська. Під час зібрання було розглянуто всі питання порядку денного та прийнято ряд важливих для розвитку Томашпільської об’єднаної територіальної громади рішень.

15:20 14.09.2018

Детінізація ринку праці є одним з головних завдань на шляху розвитку економіки України та захисту прав людей!

5 вересня Уряд ухвалив розпорядження „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування ряд заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками. Цей нормативний акт розроблено Міністерством соціальної політики за результатами наради з питань детінізації ринку праці, яку провів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

14:20 14.09.2018

Світличка «У Матусі» відсвяткувала восьмиріччя

В Україні дошкільні заклади, що діють при храмах, можна порахувати на пальцях однієї руки. Одним із них є чудова світличка «У Матусі», яка 8 років тому з ініціативи настоятеля Томашпільського костелу о. Станіслава відкрила свої двері для малечі. Тут дітвора, не лише римо-католицького віросповідання, а й православного, пізнають світ в атмосфері дружелюбності, духовності та смирення. І ось сьогодні, з  нагоди 8 річниці з дня відкиття, юні вихованці світлички зібралися в костелі Матері Божої з гори Кармель на святкову Божу службу, де отримали спеціальне благословення настоятеля.  І як годиться, на свято запросили гостей. Серед них – голова селищної ради Валерій Немировський, депутат обласної ради, голова ГО «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір, ініціаторка та натхненниця відкриття світлички Олена Годна. Малеча віншувала гостей віршами, пісеньками, молитвами та духмяним короваєм. І який же день народження без подарунків?! А їх сьогодні було чимало: різнокольорові сучасні іграшки, навчальні матеріали та розвиваючі ігри, а ще спеціальний дитячий килимок, на якому із задоволенням одразу почала гратися дітвора, - подарунки від Лариси Миколаївни. Валерій Федорович є постійним меценатом світлички, зокрема, та костелу, загалом. Він разом зі своєю дружиною Наталією Євстафієвною постійно поповнюють запаси продуктів харчування світлички.І сьогоднішній день не став винятком. Дитячій радості не було меж!

15:25 13.09.2018

ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗБОРУ ПРОПОЗИЦІЙ!

Томашпільська селищна  рада в рамках підписання Угоди мерів розпочала роботу по написанню Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК). План дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК) – це комплекс стратегічних проектів щодо вдосконалення всіх сфер і галузей ОТГ з урахуванням можливих джерел та механізмів їх фінансування, а також їх впливу на зменшення викидів СО2, пом’якшення наслідків зміни клімату та адаптації до 2030 року.

15:14 13.09.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримаєте ви трансляцію засідань сесії Томашпільської селищної ради?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь