ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Закон України "Про зверенння громадян"

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян»звернутися до Томашпільської селищної ради можна у такий спосіб:

• надіслати письмове звернення поштою. Адреса для листування: 24200, смт. Томашпіль, пл. Т.Шевченка, 1. У письмовому зверненні необхідно зазначити прізвище, ім'я, по батькові, місцепроживання, суть звернення. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
  • особисто або через уповноважену особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства, за адресою: 24200, смт. Томашпіль, пл. Т.Шевченка, 1. (години роботи відділу - понеділок - п'ятниця з 8-00 до 17-00, обідня перерва – з 12-00 до 13-00).
  • подати електронне звернення. Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку. У електронному зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено коректну електронну адресу, на яку заявникуможе бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Адреса офіційної електронної пошти Томашпільської селищної ради: tomashpilotg@gmail.com

На виконання Закону України «Про звернення громадян», прийнято розпорядження голови Томашпільської селищної ради від 24.12.2021 року № 333 «Про  затвердження  графіків  особистого  прийому громадян керівництвом Томашпільської селищної ради та старостами старостинських округів»

«Гаряча» телефонна лінія Томашпільськоїселищної ради (04348) 2-14-82

У селищній раді працює телефон довіри - 0982963009