Інформація для населення від інших установ та організацій

До уваги мешканців Липівського та Олександрівського старостинського окургів

ПрАТ "Зернопродукт МХП" повідомив про проведення хімічних обробітків посівів В населених пунктах с.Липівка та с.Олександдрівка 04.07.2022, 05.07.2022, 06.07.2022, 07.07.2022, 08.07.2022 з 20:00 по 06:00 години, в залежності від погодніх умов, на полях Немирівського ВП ПрАТ "Зернопродукт МХП" планує проведення хімічного обробітку посівів соняшника, а саме

10:32:32 01.07.2022

Томашпілське лісництво заготовило дрова для томашпільчан

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про озаготівлю дров паливних для забезпечення потреб населення. Розподіл дров паливних відбувається з метою резервування обсягів даного ресурсу для подальшого його придбання населенням для побутових потреб.

09:58:04 01.07.2022

«Центри допомоги врятованим» - Можливість отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн

Міністерство культури та інформаційної політики України, Департамент соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації, з метою надання комплексної допомоги особам, які у зв’язку з війною постраждали від насильства, зокрема сексуального, інформує про можливість отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн («Центри допомоги врятованим»):

09:17:04 01.07.2022

Якщо змінився постачальник газу, кому передавати показання лічильника?

Незалежно від того, хто є вашим постачальником газу, «Нафтогаз України» чи будь- яка інша компанія, показання лічильника необхідно, як і раніше, передавати газорозподільній компанії - АТ «Вінницягаз».

14:29:31 28.06.2022