Інформація для населення від інших установ та організацій

1000 пакунків для догляду за дитиною отримають громади Вінниччини від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

У рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу сформовано комплекти засобів гігієни та косметики для мам і немовлят. Пакунки для догляду за дитиною передадуть у громади Вінницької області.

13:58:40 28.11.2022

Роз’яснення щодо державної реєстрації народження дитини в умовах воєнного стану

Директорат розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики інформує про порядок та особливості державної реєстрації народження дитини в умовах воєнного стану.

13:29:53 28.11.2022

Про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо: роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію; отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізації, якщо документ отриманий на непідконтрольній території; встановлення контакту з дитиною, яку вивіз один із батьків за кордон; заповнення форми розшуку дитини або заявки на отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни; інші питання, пов’язані з порушеннями прав людини. Тут ви можете повідомити:

16:20:32 17.11.2022

Безпека користування обігрівальними приладами

У періоди інтенсивного використання обігрівальних приладів небезпека виник¬нення пожеж набирає особливо загрозливих масштабів. У цей період загибель людей ста¬новить понад 70% загальної кількості протя¬гом року. І не остання з причин цих смертей - саме обігрівальні прилади.

11:46:18 16.11.2022

Номер е-лікарняного сумісника потрібно вносити у заяву до знаку крапки

Застраховані особи, які працевлаштовані у кількох роботодавців, мають право на отримання допомог за лікарняними від Фонду соціального страхування України за кожним місцем роботи.  Однак, якщо працівник є сумісником, оформлення роботодавцем заяви-розрахунку за його електронним лікарняним має специфіку. Зокрема, внесення до заяви номеру е-лікарняного сумісника із врахуванням номеру його копії (крапка та цифра після неї) призведе до помилки – таку заяву буде автоматично відхилено.

11:44:16 16.11.2022

УВАГА ДО ВЛАСНИКІВ СОБАК ТА КОТІВ!

На території Томашпільської ОТГ таВапнярської ОТГ спеціалістами ветеринарної медицини,шляхом подвірних обходів, проводяться профілактичні щеплення тварин проти сказу!!! У зв’язку з загрозливою ситуацією з сказом тварин на території громад, прохання забезпечити доступ спеціалістів ветеринарної медицини до своїх домашніх тварин для проведення щеплення проти сказу.

10:55:49 16.11.2022