Інформація для населення від інших установ та організацій

Про методичні матеріали з проведення уроків волонтерства

Молоді люди в Україні продовжують стикатися з багатьма проблемами та викликами, що виникли через війну, тому сьогодні волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства, а участь у ній молоді є надзвичайно важливою.

08:27 13.03.2024

Подати декларацію держслужбовця швидко та зручно: підтвердьте належність до сім’ї декларанта в Дії

Полегшуємо подання декларації публічного службовця до Національного агентства запобігання корупції (НАЗК). Тепер не потрібно просити членів сім’ї шукати документи та стояти в чергах, щоб отримати довідки для заповнення декларації. Надсилайте запит у Дію та отримуйте інформацію за кілька кліків.

10:18 12.03.2024

14.03.2024 відбудеться інформаційних захід щодо початку роботи Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

Департамент агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації повідомляє, що 14 березня 2024 рокубуде проведений інформаційно-просвітницький захід щодо початку роботи Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

16:31 06.03.2024

Премія імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Держкомтелерадіо з 1 березня по 1 травня 2024 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. До конкурсу подаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної сфери, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за півроку до їх висунення.

16:35 04.03.2024

Інструменти впливу на правопорушників задля убезпечення суспільства

Пробація представляє собою систему наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

12:04 29.02.2024

Про виконання вимог "правил охорони електричних мереж"

Згідно вимог "Правил охорони електричних мереж", затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 1997 року, далі - "Правила", для забезпечення збереження державної власності, створення нормальних умов експлуатації повітряної ЛЕП, запобіганню аваріям та недопущення нещасних випадків з людьми, встановлено охоронну зону вздовж ПЛ, що є земельною ділянкою і повітряним простором, обмеженими вертикальними уявними площинами, що розташовані з обох боків лінії від крайніх проводів за невідхиленого їхнього положення у вигляді земельної ділянки, межа якої знаходиться на відстані 30 метрів від крайніх проводів повітряної ЛЕП.

13:00 27.02.2024

На загальних зборах Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування створили Спеціальний фонд для підтримки ЗСУ

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів загальні збори Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС). Участь у засіданні взяли Вінницький міський голова Сергій Моргунов, уповноважені представники органів місцевого самоврядування – члени Асоціації, голови постійних комісій Вінницької обласної Ради, керівники департаментів обласної адміністрації, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

11:49 26.02.2024

Крижопільський виправний центр №113 надає послуги

Відповідно до письмового звернення №464 від 22.02.2024 року начальника державної установи «Крижопільського виправного центру (№ 113)» (далі - установа), доводимо до відома керівників підприємств, установ та фізичних осіб-підприємців, що установа  надає послуги по розпилюванню деревини, виконує замовлення на виготовлення столярних виробів з дерева для дитячих майданчиків, парків відпочинку та присадибних ділянок, а також приймає замовлення на виготовлення  ящикотари, піддонів, виробів для бджільництва (вуликів, рамок) та  рубки дров.

11:47 26.02.2024