Інформація для населення від інших установ та організацій

В Україні почав роботу Центр соціально-психологічної підтримки "Простір життя" для людей з ігровою залежністю

26 березня в Україні за підтримки соціально-відповідального бізнесу відкрилась перша спеціалізована установа для комплексної допомоги людям з ризиком ігрової залежності, їх сім'ям та близьким, а також реалізації науково-освітніх проєктів з профілактики лудоманії - Центр соціально-психологічної підтримки "Простір життя. Life Space".

12:06 04.04.2024

Армія відновлення на Вінниччині

Проєкт «Армія відновлення» успішно розвивається на Вінниччині та охоплює майже всі райони області. У рамках проєкту людей, які тимчасово втратили роботу, залучають до виконання суспільно корисних робіт. За виконання таких робіт люди отримують заробітну плату.

14:56 03.04.2024

Конкурс на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2024 рік

На виконання Указу Президента України від 27.09.2011 № 928 «Про стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва» Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурс на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2024 рік.

10:22 03.04.2024

Запобігаємо пожежам в екосистемах, спаленню сміття та сухостою

Початок весни відкриває сезон пожежонебезпечного періоду, під час якого масово виникають пожежі в екосистемах – у лісових та степових зонах. Посушливі погодні умови сприяють збільшенню пожеж в екосистемах.

14:51 02.04.2024

Урядовий проект “єРобота” - гранти для започаткування та розвитку підприємництва, навчання

В рамках реалізації державного проєкту “єРобота” з метою популяризації грантових програм, зокрема, з надання грантів для ветеранів, Міністерством економіки України підготовлено відеоролики.

14:07 02.04.2024

Про методичні матеріали з проведення уроків волонтерства

Молоді люди в Україні продовжують стикатися з багатьма проблемами та викликами, що виникли через війну, тому сьогодні волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства, а участь у ній молоді є надзвичайно важливою.

08:27 13.03.2024

Подати декларацію держслужбовця швидко та зручно: підтвердьте належність до сім’ї декларанта в Дії

Полегшуємо подання декларації публічного службовця до Національного агентства запобігання корупції (НАЗК). Тепер не потрібно просити членів сім’ї шукати документи та стояти в чергах, щоб отримати довідки для заповнення декларації. Надсилайте запит у Дію та отримуйте інформацію за кілька кліків.

10:18 12.03.2024

14.03.2024 відбудеться інформаційних захід щодо початку роботи Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

Департамент агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації повідомляє, що 14 березня 2024 рокубуде проведений інформаційно-просвітницький захід щодо початку роботи Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

16:31 06.03.2024

Премія імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Держкомтелерадіо з 1 березня по 1 травня 2024 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. До конкурсу подаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної сфери, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за півроку до їх висунення.

16:35 04.03.2024