Інформація для населення від інших установ та організацій

Томашпілське лісництво заготовило дрова для томашпільчан

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про озаготівлю дров паливних для забезпечення потреб населення. Розподіл дров паливних відбувається з метою резервування обсягів даного ресурсу для подальшого його придбання населенням для побутових потреб.

09:58 01.07.2022

«Центри допомоги врятованим» - Можливість отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн

Міністерство культури та інформаційної політики України, Департамент соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації, з метою надання комплексної допомоги особам, які у зв’язку з війною постраждали від насильства, зокрема сексуального, інформує про можливість отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн («Центри допомоги врятованим»):

09:17 01.07.2022

Якщо змінився постачальник газу, кому передавати показання лічильника?

Незалежно від того, хто є вашим постачальником газу, «Нафтогаз України» чи будь- яка інша компанія, показання лічильника необхідно, як і раніше, передавати газорозподільній компанії - АТ «Вінницягаз».

14:29 28.06.2022

Незабаром розпочнуться роботи із збору врожаю зернових культур. Нагадуємо правила пожежної безпеки.

Для попередження випадків травмування та організацій належних умов праці при проведенні польових робіт,в умовах воєнних/бойових дій на території України, роботодавцям та керівникам сільськогосподарських підприємств потрібно вживати наступних заходів:

11:16 08.06.2022