Інформація для населення від інших установ та організацій

Томашпільські електромережі повідомляють

У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на підстанціях та повітряних лініях електропередач, буде здійснюватися вимкнення електроенергії з 09.00 год до 16.30 год:

10:21 07.09.2022

Алгоритм оплати лікарняних і декретних за кошти ФССУ в умовах війни

Понад 1,2 мільйона українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному з початку війни. ФССУ виплатив для них майже 7 мільярдів гривень за листками непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату, або Фонд нарахував напряму для тих працівників, чиї роботодавці не змогли подати заяву через бойові дії.  Як відбувається оплата лікарняних в умовах війни?

16:16 06.09.2022

11:15 02.09.2022

До відома підприємств аграрної галузі!

Міністерство аграрної політики та продовольства України відкрило для реєстрації єдину онлайн платформу для підтримки агровиробників – Державний аграрний реєстр або ДАР (dar.gov.ua)

10:36 02.09.2022

Перший відділ Тульчинського РТЦК та СП доводить до Вашого відома статтю 23 «відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації» Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»:

- Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані: - заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;

09:43 02.09.2022

Дії громадян України у разі втрати паспорта під час війни

На сьогодні документом, що підтверджує громадянство та визначає приналежність особи до держави, є паспорт. В Україні такими документами є внутрішній паспорт громадянина України – ID-картка або книжечка зразка 1994 року, а також закордонний паспорт.

14:29 01.09.2022

Внаслідок бойових дій постраждали 545 працівників, 160 з них загинули

З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 545 постраждалих працівників (+9 за останній тиждень).  З них під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії загинуло 160 українців. Найбільша кількість потерпілих серед працівників підприємств, зареєстрованих:

15:55 29.08.2022

10:07 22.08.2022