Перевірте надійність паролів доступу до камер відеоспостереження

Дата: 28.06.2022 09:53

До уваги представників підприємств, установ організацій незалежно від форми власності Томашпільської територіальної громади!

Рекомендації щодо встановлення стійких паролів доступу до камер систем відеосп остереження

1. Змініть пароль за замовчуванням га використовуйте надійний пароль

Очевидно, ті камери безпеки, які використовують пароль за замовчуванням, ймовірно, будуть зламані. Користувачі повинні змінити пароль за замовчуванням і використовувати надійний пароль, який містить цифру, букви верхнього та нижнього регістру, спеціальні символи, мінімальна рекомендована довжина паролю має складати 12 символів.

2. Оновіть прошивку

Всі IP-камери, NVR, DVR повинні бути оновлені до останньої версії, щоб ваше обладнання мало новітні функції безпеки, щоденно знаходяться вразливості до ПО камер відеоспостереження з метою не допущення їх до експлуатації дотримуйтесь актуального ПО.

3. Змініть стандартний порт HTTP і TCP

Зміна порту HTTP і TCP може значно підвищити безпеку камери. Порти HTTP та TCP використовуються для віддаленого доступу до мережі та відео. Ви можете змінити стандартні порти в діапазоні від 1025 до 65535. Після зміни порту значно знизиться ризик того що зловмисники зможуть отримати доступ до вашого обладнання.

4. Увімкнути шифрування HTTPS/SSL

Якщо камера підтримує доступ через веб-браузер, ви повинні створити сертифікат SSL, щоб увімкнути HTTPS. Після увімкнення https інформація між камерою та клієнтами (включаючи NVR, веб-браузер, NAS, програмне забезпечення тощо) починає шифруватися.

5. Увімкнути ІР-фільтр

Ви можете увімкнути ІР-фільтр на своєму маршрутизаторі, щоб тільки призначена IP-адреса могла отримати доступ до камери.

За наданою інформацією віннницької обласної військової адміністрації