Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Оголошення

Перелік податкових агентів для справляння туристичного збору відповідно до Рішення 30 позачергової сесії Томашпільської селищної ради №1027 від 05.02.2019 року:

1. ФОП Палій Галина Максимівна, Код КВЕД 55.10 Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування.

ОГОЛОШЕННЯ  ПРО КОНКУРС

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу Томашпільської селищної ради. До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають: -    Вищу освіту фінансово-економічного спрямування  за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. -    Знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, Конституції та законів України, постанов  Верховної  Ради  України,  актів Кабінету Міністрів України, наказів  Мінфіну та інших  актів законодавства, що регламентують бюджетні  відносини  і фінансово-господарську діяльність бюджетної установи; -    Вільно володіють державною мовою; -    Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.  -    Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 3 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

15:55 14.08.2019

Розпорядження селищного голови про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 року

11:22 24.05.2019

Оголошення про наміри реконструкції котельні Раківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Відділ освіти Томашпільської селищної ради планує здійснити реконструкцію котельні Раківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за адресою 24262 Вінницька область Томашпільський район с.Ракова вул. Центральна 1 з встановленням твердопаливного котла потужністю 190 кВт.

09:39 24.05.2019