Конкурси 2017 року

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
на заміщення вакантної посади головного  спеціаліста фінансового відділу Томашпільської селищної ради.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікування оголошення.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

Наявність громадянства України.

Наявність вищої освіти фінансово-економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр.

Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, Конституції та законів України, постанов  Верховної  Ради  України,  актів Кабінету Міністрів України, наказів  Мінфіну та інших  актів законодавства, що регламентують бюджетні  відносини  і фінансово-господарську діяльність бюджетної установи.

Вільне володіння державною мовою.

Навики ведення   бухгалтерського  обліку  фінансово-господарської діяльності бюджетної установи та складення звітності  з  досвідом роботи в сфері бухгалтерії не менше 3-ьох років.

Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.

Додаткова інформація щодо участі в конкурсі та умови проведення конкурсу на заміщення вакантної розміщена на офіційному сайті Томашпільської селищної ради: tom_sr@i.ua або за адресою: смт.Томашпіль, пл..Тараса Шевченка, 1 (телефон для довідок  2-25-63).

________________________________________06/09/2017__________________

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти Томашпільської селищної ради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
-повну вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
-знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, освіти;
-мають стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи  за фахом в інших сферах економіки не менше 3 років;
-вільно володіють державною мовою;
-вміють працювати на комп’ютері в режимі впевненого користувача.

________________________________________26/07/2017__________________