У розділі висвітлюється інформація про навчальні заклади, які надіслали свою інформацію про набір студентів у 2023 році

Камʼянець-Подільський державний інститут запрошує на навчання

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Камʼянець-Подільський державний інститут» запрошує на навчання абітурієнтів НРЗВО «Камʼянець-Подільський державний інститут» є закладом вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем магістр за спеціальностями: Історія та археологія, Економіка (ОПП «Економіка та соціальна психологія», «Економіка і психологія») Публічне управління та адміністрування); бакалавр за спеціальностями: Економіка (ОПП «Економічна кібернетика»), Соціальна робота (ОПП «Соціальний Захист та реабілітація», ОПП 232 «Соціальне забезпечення»), Цифрові технології, Психологія (ОПП «Пенхологія», «Реабілітаційна психологія»), Облік і оподаткування, Фінанси, банківська справа та страхування та фондовий ринок.

08:37 26.02.2024

Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХНАДУ) запрошує на навчання

Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХНАДУ) пропонує низку спеціальностей з урахуванням регіонального контенту, що особливо актуально для внутрішньо переміщених осіб. Університет надає можливість перекваліфікуватися під регіональні особливості, що значно полегшить пошук роботи для внутрішньо переміщених осіб, а також для тих, хто втратив місце роботи через повномасштабне вторгнення росії.

08:27 07.06.2023

НАСОУ запрошує на навчання

Національна академія статистики, обліку та аудиту запршує на навчання випускників 9 та 11 класів.

17:27 22.05.2023

Факультет права, публічного управління та адміністрування Вінницького педагогічного університету запрошує на навчання до магістратури

У Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського на факультеті права, публічного управління та адміністрування здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти ступеня вищої освіти магістра за спеціальностями: 281 "Публічне  управління та адміністрування", 081 "Право", 073 "Менеджмент в юридичній діяльності".

17:45 08.05.2023

Військово-морський ліцей імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

Військово-морський ліцей імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного (м.Одеса) запрошує на навчання юнаків та дівчат, які у цьому році закінчують 9 класів загальноосвітньої школи та яким виповнюється 15-16 років. Молоді люди мають бути придатні за станом здоров’я.

17:12 08.05.2023

Військовий коледж сержантського складу (м.Полтава) запрошує на навчання випускників

Полтавський військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут оголошує про набір учнів. Відповідно до умов вступу у 2023 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі національного мультипредметного тесту або вступних іспитів. Юнаки та дівчата безкоштовно отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями) “Комп’ютерні науки”, “Телекомунікації та радіотехніка”.

09:57 18.04.2023

Вступ до майбутнього: онлайн-лекції для абітурієнтів 2023 року

Для молодих людей, зокрема школярів, що у 2023 році закінчують здобуття загальної середньої освіти та мають намір вступати до закладів вищої освіти України, громадською організацією "Молодіжна організація "Молоде покоління" суспільно з Національним Фестивалем “Код Нації” було ухвалено рішення про проведення марафону зустрічей, на яких експерти у галузі освіти, представники ВНЗ та вступники минулих років допоможуть абітурієнтам 2023 року з’ясувати всі деталі та нюанси вступу до закладів вищої освіти у 2023 році, проведення НМТ-2023, визначення пріоритетів та значення вагових коефіцієнтів і звісно поділяться дієвими лайфхаками щодо написання мотиваційних листів.

11:17 28.03.2023

Полтавський Військовий коледж сержантського складу запрошує на навчання

У цей складний для країни час професія військовослужбовця стала найактуальнішою серед молоді. Тому Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут, що знаходиться у Полтаві, запрошує на навчання вмотивованих юнаків.

16:23 23.03.2023