ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Інформація про  необхідність проведення пожежно-профілактичних відпрацювань на території Томашпільської ТГ на протязі 2024 року

У зв’язку із збільшенням пожеж та пожежонебезпечним періодом відділом організації пожежно-профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Тульчинського РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області проводяться заходи щодо запобігання та протидії пожежам на об’єктах та в приватному секторі населених пунктах Томашпільської ТГ на протязі 2024 року.

16:26 16.01.2024

Інформація про проведення пожежно-профілактичних відпрацювань на території Томашпільської ТГ протягом 2023 року

В ході проведення профілактичних заходів, щодо недопущення пожеж, травмуванні та загибелі людей в наслідок пожеж, недопущенні загибелі людей на водних об’єктах сформовано відповідні списки осіб, які входять до «групи ризику», а саме, одинокопроживаючих осіб похилого віку, осіб що зловживають спиртними напоями, багатодітних сімей та неблагонадійних сімей. Встановлено можливі місця відпочинку людей на водних об’єктах. Відповідно до сформованих списків та шляхом дворового обходу домоволодінь з жителями громади проведено інструктажі на протипожежну тематику із вказанням власникам домогосподарств на виявлені недоліки, також частково доведено вимоги Правил охорони життя людей на водних об’єктах України. Громадянам роздано застережні листівки та проведено інструктажі.

16:16 16.01.2024

У вітряну погоду контролюйте наявність тяги в димових та вентиляційних каналах

Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» нагадує - у вітряну погоду порушується тяга в димових та вентиляційних каналах. Більше того, є загроза утворення так званої «зворотної тяги». За таких умов підвищується небезпека накопичення всередині приміщень смертельно небезпечного чадного газу.

10:27 29.11.2023

У зв’язку з ситуацією яка складається навколо Запорізької АЕС

Дорогі друзі та жителі Томашпільської територіальної громади! У зв’язку з ситуацією яка складається навколо Запорізької АЕС та становить екологічну катастрофу для навколишнього середовище, що знаходяться в зоні ураження та за  її межами, дану ситуацію ми також можемо відчути на собі, але  наслідки для нашого регіону будуть залежить від багатьох чинників, напрям вітру, температура навколишнього середовища, час доби і багато іншого, нам з вами потрібно буде лише зберігати спокій, не піддаватись паніці та виконувати рекомендації, які будуть надаватись вам, для виконання певних заходів ми матимемо час, запастись водою, продуктами харчування, зробити герметизацію будинку і тд,  щоб захистити себе та своїх рідних від негативного впливу радіації.

11:05 27.06.2023