Конкурси 2019 року

_________________27.11.2019р.______________

ІНФОРМАЦІЯ
про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр" Томашпільської селищної ради Вінницької області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року  № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», рішення селищної ради «Про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Томашпільської селищної  ради Вінницької області»  з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Томашпільської селищної ради Вінницької області Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Томашпільської селищної  ради Вінницької області (далі – ІРЦ).
Місцезнаходження: вул. Ігоря Гаврилюка, 29 (1-ий поверх)  смт Томашпіль Вінницької обл.
Найменування посади:
директор Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Томашпільської селищної  ради Вінницької області
Умови оплати праці:
Посада директора ІРЦ прирівнюється до посад педагогічних працівників. Директор інклюзивно-ресурсного центру призначається на посаду строком на три роки на конкурсній основі та звільняється з посади засновником за погодженням з  органом управління освітою Томашпільської селищної ради.
Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора ІРЦ: вища освіта ступеня магістра за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія” („Практична психологія”) та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.
Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:
- копію паспорта громадянина України;
- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
- заповнена особова картка (форма П-2 ) із заповненою автобіографією;

- дві фотокартки розміром 3 х 4 см;
- копію трудової книжки;
- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.
- інші документи (за бажанням).
Документи подаються особисто або поштою особою, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі до Томашпільської селищної ради за адресою: пошт. індекс 24200, смт Томашпіль, площа Тараса Шевченка, 1 (каб.№2).
Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на веб-сайті Томашпільської селищної  ради та в інформаційному бюлетені  Томашпільської селищної ради «Томашпільська громада». У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена дата на поштовому штемпелі.
 Інформація про дату проведення конкурсного відбору буде повідомлено додатково (інформування  відбудеться методом вказаним в заяві претендента). .
Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.
За довідковою інформацією звертатись за тел. 2-19-78 (Людва Михайло Михайлович).

Протокол N1 від 03.01.2020р.

Протокол N2 від 27.01.2020р.

_________________14.08.2019р.______________

ОГОЛОШЕННЯ  ПРО КОНКУРС
Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу Томашпільської селищної ради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
-    Вищу освіту фінансово-економічного спрямування  за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.
-    Знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, Конституції та законів України, постанов  Верховної  Ради  України,  актів Кабінету Міністрів України, наказів  Мінфіну та інших  актів законодавства, що регламентують бюджетні  відносини  і фінансово-господарську діяльність бюджетної установи;
-    Вільно володіють державною мовою;
-    Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.
-    Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 3 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-19-78.

Вимоги до кандидатів

ІНФОРМАЦІЯ
про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Центр первинної  медико - санітарної допомоги» Томашпільської селищної ради

Рішення про оголошення конкурсу

Оголошення про вимоги до претендентів на вакантну посаду (згідно протоколу №1)

Протокол №2 Розгляд заяви та допуск претендента

Протокол №3  Про  заслуховування  конкурсної пропозиції

Відеозапис конкурсної пропозиції

Томашпільською селищною радою прийнято рішення  про оголошення конкурсу на заміщення вакантної  посади головного лікаря  комунального некомерційного підприємтва «Центр первинної  медико - санітарної допомоги» Томашпільської селищної ради.
Пропозиції (в письмовому  вигляді згідно п.11 затвердженого Порядку) щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Томашпільської селищної ради  протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.
Інформацію про пакет необхідних документів  для  участі  у конкурсі, кваліфікаційні вимоги  щодо головного лікаря комунального медичного закладу тощо можна отримати  після  формування персонального складу конкурсної комісії  за адресою смт. Томашпіль, пл.Тараса Шевченко,1   виконавчий комітет Томашпільської селищної ради.
Довідки можна отримати за телефоном 2-25-63,  на сайті  http://tomashpil.rada.org.ua в розділі  Конкурси на заміщення  посад.

____________________________05.02.2019року_____________________________