ГО " Надія Томашпілля"

Громадська організація «НАДІЯ ТОМАШПІЛЛЯ»

Код ЄДРПОУ - 36331713

Дата заснування - 18.06.2012

Основний вид діяльності - 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у.

Голова - Шклярук Інна Анатоліївна

Адреса - Україна, 24200, Вінницька область, Томашпільський район, смт Томашпіль, пл. Тараса Шевченка, 1

Контактний телефон - +380969497548

Електронна пошта - nadiatomashpilla@gmail.com

Громадська організація «Надія Томашпілля» заснована на добровільних засадах у відповідності до Закону України «Про об’єднання громадян».

Відповідно до СТАТУТУ організація здійснює свою діяльність по наступних напрямках:

• сприяє розвитку громадських ініціатив з метою самоорганізації населення смт Томашпіль для вирішення актуальних проблем громади селища
  • вивчає і аналізує соціально-економічне становище смт Томашполя;
  • вивчає пріоритети потреб жителів селища;
  • складає план соціально-економічного розвитку селища;
  • розробляє та реалізує проекти, що спрямовані на розвиток селища;
  • співпрацює з державними та іноземними органами і установами, підприємствами, суб’єктами підприємницької діяльності, громадськими організаціями, політичними партіями, засобами масової інформації.

Залучено кошти для потреб Олександрівського старостату

У 2023 році залучено кошти БО "БФ "МХП-Громаді" на забезпечення потреб Олександрівського старостату. На отримані 15 тис.грн. було придбано: мотокосу, бензопилу, састило для мотокоси, тачка будівельна та будівельні матеріали (фарба, цемент, церезіт).

10:23 08.09.2023

Організовані культурно-масові заходи для дітей-ВПО (кінець 2022 року)

Наприкінці 2022 року з метою підтримки дітей з числа ВПО за сприяння приватної особи Анастасії Панчак було залучено кошти міжнародних партнерів в сумі 57955,34 грн. Таким чином були організовані культурно-масові заходи до новорічний свят та до Дня св.Миколая із залученням аніматорів та присутнім роздані якісні смачні подарунки.

15:02 06.09.2023

Реалізований проект спільно із ВФ "Право на захист" (2022 рік)

У 2022 році було залучено 73137,20 грн від ВФ "Право на захист" для реалізації проекту з поліпшення умов проживання людям похилого віку та особам з інвалідністю у Відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування КУ "Центр надання соціальих послуг" Томашпільської селищної ради.

14:43 06.09.2023

Підтримка ЗСУ (постійно оновлюється)

Із початком повномасштабного вторгнення рф на територію України, громадською організацією "Надія Томашпілля" постійно залучаються кошти небайдужих мешканців громади та місцевих підприємств для закупівлі необхідних матеріалів та обладнання, необхідних нашим захисникам:

12:35 05.09.2023

Реалізований проект із будівництва пам`ятного знаку «БОРЦЯМ ЗА СВОБОДУ ТА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ» (2016 рік)

У 2016 році спільно із Томашпільською селищною радою реалізувалний проєкт «Герої вічно житимуть серед нас» (будівництво пам`ятного знаку «БОРЦЯМ ЗА СВОБОДУ ТА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ»).

12:28 05.09.2023

Реалізований проект із встановлення сонячних батарей (2012 рік)

У 2012 р. ГО взяла участь та реалізувала проект розвитку ПРООН/ЄС «МРГ-ІІ» «Енергозберігаючі заходи в приміщені ДНЗ «Сонечко» шляхом капітального ремонту, влаштування покрівлі та фотомодулів», загальною вартістю – 366 тис.грн

12:12 05.09.2023