Відбулася 51 позачергова сесія селищної ради 8 скликання

Дата: 25.04.2024 15:24

25 квітня 2024 року, відбулося пленарне засідання позачергової 51 сесії Томашпільської селищної ради восьмого скликання під головуванням очільника громади Валерія Немировського. У роботі пленарного засідання взяли участь 16 депутатів із 26 обраних, запрошені.

Перед початком засідання Валерій Федорович з гордістю повідомив депутатам, що напередодні він мав за честь зустрітися із заступником командира 3-ї окремої штурмової бригади, який вручив йому Подяку для Томашпільської ТГ за вагомий внесок у підвищення боєздатності підрозділу та майбутню Перемогу України за підписом командира бригади полковника Андрія Білецького. Голова зазначив, що ця вдячність від військовослужбовців за фінансову допомогу, яку наша громада надала штурмовикам у лютому поточного року для підкріплення матеріальної бази бригади. Він подякував усім присутнім за постійну підтримку ЗСУ, та запевнив, що наша громада й надалі по мірі можливості продовжуватиме фінансово підтримувати наших Захисників і Захисниць.
До порядку денного засідання, зі змінами та доповненнями, було винесено 46 питань, які напередодні були вивчені і погоджені на засіданнях постійних комісій селищної ради.
Першими, традиційно, були розглянуті бюджетні питання. Депутати затвердили звіт про виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 3 місяці 2024 року. Затвердили проект рішення про  відшкодування різниці в тарифах для населення  на послуги водопостачання та водовідведення за 1-й квартал 2024 року КП «Томашпільводоканал». Внесли зміни до рішень: 47 позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 18.01.2024 року № 3301 «Про Програму відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів Томашпільської територіальної громади  в 2024 році»; 23 сесії селищної ради 8 скликання від 15.02.2022 року № 2559 «Про Програму підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі  в русі  національного спротиву на території Томашпільської селищної ради на 2022-2025 роки»;   48 сесії селищної ради 8 скликання від 22.02.2024 року № 3343 «Про затвердження Програми розвитку та підтримки  комунального некомерційного підприємства  «Томашпільська ЦРЛ» на 2024-2027 роки»; 45 сесії від 14.12.2023 року №3247 «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної  громади на 2024 рік». Проголосували за передачу міжбюджетного трансферту до районного бюджету; 9 сесії селищної ради 8 скликання від 25.06.2021 року № 1073 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Томашпільської селищної ради».
Далі депутати прийняли проект рішення про визначення спеціально уповноваженого органу охорони культурної спадщини на території Томашпільської територіальної громади.
Проголосували за встановлення нових тарифів на послуги  з користування громадською вбиральнею в селищі Томашпіль, а також з надання ритуальних послуг населенню Томашпільським комунальним підприємством (інформувала економіст КП «Томашпільське» Таїса Ковальська).
Окрім того прийняли рішення про приєднання частини вулиці Коцюбинського до вулиці Володимира Симеренка в селищі Томашпіль. Затвердили протокол про результати електронного аукціону.
Проголосували за передачу комунального майна у повне господарське відання та на баланс комунальному підприємству "Томашпільське інвестиційне агенство".
Більша частка прийнятих рішень стосувалася питань землеустрою: затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність;  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває  в оренді; внесення змін до договору оренди землі; розгляд заяви щодо надання земельних ділянок у власність; надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність учасникам бойових дій; надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки; надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок;  затвердження актів перевірки земельних ділянок (інформував начальник відділу земельних ресурсів Павло Кшнір).
У розділі різне депутати проголосували за затвердження звіту про оцінку майна нежитлової виробничої будівлі. За затвердження умов  оренди комунального майна Томашпільської територіальної громади, що міститься в Переліку першого типу шляхом проведення аукціону (інформував головний спеціаліст юрисконсульт відділу юридичного та кадрового забезпечення Петро Дєдов). Прийняли рішення про передачу майна з Томашпільського КП  на КП «Томашпільводоканал» (інформував перший заступник голови селищної ради Віталій годний).
По завершенні пленарного засідання очільник громади Валерій Немировський подякував депутатів за плідну та конструктивну роботу, побажав усім сил і натхнення у спільній праці на благо розвитку економіки громади та наближення нашої спільної Перемоги.

Відбулася  51 позачергова сесія селищної ради 8 скликання