Новини Томашпільської селищної ради

Дата: від до Скинути

Проконтролювати свій трудовий стаж та сплату страхових внесків працівник може самостійно!

Право громадян України на працю забезпечується державою. Працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою. Після укладення трудового договору працівник за умови виконання роботи, визначеної у договорі, та дотримання деяких інших умов, набуває право на певні гарантії: отримання заробітної плати,  користування щорічною оплачуваною відпусткою, матеріальне забезпечення в порядку соціального страхування в старості, у разі хвороби, повної або часткової втрати працездатності, у разі безробіття  і т. інше.

09:35 13.12.2018

НА ВІННИЧЧИНІ ПРЕДСТАВНИКИ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ ДОКУМЕНТИ ОСІБ У ВІЙСЬКОВІЙ ФОРМІ

Відповідно до рішення Ради оборони області від 30 листопада 2018 року, у зв’язку із введенням воєнного стану на Вінниччині, заборонено носіння цивільними особами військової форми одягу та її елементів, крім військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших військових формувань, утворених відповідно до Законів України.

16:46 12.12.2018

В УКРАЇНІ ДІЄ СИСТЕМА СОЦІАЛЬНИХ ПІЛЬГ ТА ГАРАНТІЙ РЕЗЕРВІСТАМ

В Україні створена та функціонує система соціальних пільг та гарантій резервістам, як за контрактом, так і оперативного резерву. Про це 5 грудня, під час брифінгу повідомив начальник відділу впровадження служби в резерві мобілізаційного управління Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковник Михайло Щербіна.

16:43 12.12.2018

Оголошення про засідання 29 чергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

Відповідно до розпорядження Томашпільського селищного голови №245 від 19.12.2018 року "Про скликання  29 чергової сесії селищної ради 8 скликання", частини 7 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту селищної ради,  21 грудня 2018 року о 10.00 годині в кабінеті Томашпільського  селищного голови відбудеться   засідання 29 чергової сесії селищної ради 8 скликання. З проектом порядку денного можна ознайомитись за посиланням

15:56 12.12.2018

Домашнє насильство – це не внутрішньосімейна справа чи  особливості родинного спілкування. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати!

В Україні існують закони, які захищають Вас від насильства. Одним із основних таких законів є Закон України «Про попередження насильства в сімї». Відповідно до цього Закону, людина має право на захист від домашнього насильства та отримання необхідної допомоги. За даними Інституту соціологічних досліджень Національної Академії Наук в Україні існує страшна статистика, згідно якої, в 95% випадків жертвами насильства в сім’ї стають жінки, а в 75 % – діти. Жорстоке ставлення до дітей визнано однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини у світі. Без подолання цього згубного явища неможливо створити умови для повноцінного розвитку дитини, реалізації її особистості.

13:06 12.12.2018

РОЗІРВИ КОЛО – ЗУПИНИ НАСИЛЬСТВО!

Сьогодні дуже часто ми говоримо про те, що насильства в сім’ї не повинно бути. Проте, майже так само часто чуємо про випадки вчинення насильства чоловіка над жінкою, батьків над дітьми. Телефони безкоштовної національної “гарячої лінії” – 8 800 500 335 або 116 123  ( з мобільного – безкоштовно)

11:50 12.12.2018

Відбулася 28 позачергова сесія Томашпільської селищної ради

Сьогодні під головуванням очільника Томашпільської ОТГ Валерія Немировського відбулося засідання 28 позачергової сесії селищної ради 8 скликання.  Перед відкриттям сесії, Валерій Федорович привітав депутатів із днем місцевого самоврядування, що святкувався минулої п’ятниці, побажав усім успіхів у розвитку об’єднаної територіальної громади. Від імені депутата обласної ради Лариси Білозір  привітала присутніх самоврядців і її помічник Валентина Сутика, яка зачитала вітальну листівку та передала подарунок для Томашпільської  селищної ради – кольоровий принтер. Під час засідання позачергової сесії депутати не лише внесли зміни до Програми соціально-економічного розвитку Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади та бюджету на 2018 рік, а й затвердили План діяльності селищної ради з підготовки регуляторних актів, надали дозвіл на виготовлення технічної документації та її затвердження  13 жителям громади.

11:25 10.12.2018

Самоврядців Томашпільської ОТГ привітали з професійним святом

7 грудня працівники місцевого самоврядування святкували своє професійне свято. З цієї нагоди на адресу Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади та її очільника Валерія Немировського надійшли вітальні листівки від Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та депутата Вінницької обласної ради, голови постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адмінстративно-територіального устрою Лариси Білозір.

13:38 08.12.2018

Шановні депутати, працівники місцевих рад району, ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування! Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші територіальні громади і всю Україну щасливою і багатою! Бажаємо наполегливості, мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

11:57 07.12.2018