Новини Томашпільської селищної ради

Дата: від до Скинути

За лютий субсидіанти отримають від Уряду готівку для оплати комунальних платежів

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято 6 лютого Кабінетом Міністрів України. Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

08:23 12.02.2019

Українцям скасовуватимуть субсидію у разі місячної прострочки за комуналку, що перевищує 340 грн

Відповідно до постанови уряду, субсидію на оплату житлово-комунальних послуг скасують у разі, якщо органи соціального захисту отримають інформацію, що отримувач такої субсидії має прострочену на більш ніж 1 місяць заборгованість понад 20 неоподатковуваних мінімумів (340 гривень).

08:21 12.02.2019

Кабмін схвалив законопроект, спрямований на створення сприятливих умов для отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини

На засіданні 6 лютого Кабінет Міністрів схвалив законопроект, спрямований на створення сприятливих умов для отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини. Це один з кроків, які здійснює Уряд для підтримки народжуваності в країні та відповідального батьківства.

08:19 08.02.2019

Фізичні особи, які звільняються від сплати земельного податку

Згідно з п.281.1 ст. 281 Податкового кодексу України від сплати податку звільняються: •    інваліди першої і другої групи; •    фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; •    пенсіонери (за віком); •    ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; •    фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

15:52 06.02.2019

ЩО ТАКЕ БУЛІНГ І ЯК З ЦИМ БОРОТИСЯ

НОВИЙ ЗАКОН, НАПРАВЛЕНИЙ НА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ, ПЕРЕДБАЧАЄ ЧІТКІ АЛГОРИТМИ ДІЙ У ВИПАДКУ ЦЬКУВАНЬ У зв’язку із набуттям чинності нового Закону, що був прийнятий ВРУ 17 грудня 2018 року, Міністерство юстиції України, в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!», розпочинає кампанію «Стоп булінг!». Відтак, на офіційному сайті Мінюсту опубліковані необхідні роз’яснення: БУЛІНГ – це дія або бездіяльність, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого була або могла бути заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

14:17 06.02.2019

Депутати проголосували за збільшення тарифів на воду та водовідведення

30 позачергова сесія Томашпільської селищної ради, що відбулася сьогодні, зібрала на своє засідання 20 із 26 депутатів. Народні обранці затвердили звіт заступника начальника фінансового відділу Наталі Щербатої про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 2018 рік, внесли зміни до Програми соціально-економічного розвитку та бюджету селищної ОТГ на 2019 рік, розглянули звернення Могилів-Подільської місцевої прокуратури щодо встановлення обмеження на продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території об’єднаної громади… Всього депутатами було розглянуто 69 питань порядку денного. Та без сумніву, найдискусійнішим стало клопотання дирекції «Томашпільводоканал» про надання згоди на підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення для населення та організацій Томашполя.

15:57 05.02.2019

До уваги мешканців Томашпільської громади!!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТОМАШПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ! З метою належного господарського  обліку просимо з’явитися фізичних осіб, власників земельних ділянок на території Томашпільської селищної ОТГ до приміщення селищної ради з наступними документами: -    Паспорт та ідентифікаційний код.

10:23 05.02.2019

До уваги мешканців Томашпільської громади!!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТОМАШПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ!  СЕЛИЩНА РАДА ДОВОДИТЬ ДО ВАШОГО ВІДОМА, ЩО БІЛЬШІСТЬ ЖИТЕЛІВ НЕ СПЛАТИЛИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК ЗА 2018 РІК ТА ПОПЕРЕДНІ РОКИ. Повідомляємо, що фізичні особи (громадяни) несуть відповідальність за не своєчасне та не повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання.

10:18 05.02.2019

Про вихідні дні 2019 року в Україні та оплату праці

Календар свят в Україні на 2019 рік передбачає 11 офіційних вихідних. На додачу вихідними будуть і деякі робочі дні у випадку, коли державні свята випадуть на суботу-неділю або вівторок чи четвер (в останньому випадку робочі дні переноситимуться на суботу).

15:13 01.02.2019

Сьогодні відбулося перше в 2019 році засідання виконавчого комітету селищної ради

Розпочалося засідання виконкому із приємного – селищний голова Валерій Немировський вручив грамоту та грошову винагороду члену виконавчого комітету, начальнику ДП «Томашпільський райавтодор» Василю Чорному та подякував за співпрацю в розчищені під’їзних автошляхів від снігу.

11:24 31.01.2019