Новини Томашпільської селищної ради

Останній шлях Кобзаря

30 травня в Томашполі побував з презентацією двох філателістичних експозицій «Останнім шляхом Кобзаря» та  «Україна – козацька держава» -

11:14 31.05.2017

До уваги власників авто.

З метою організації надання послуг громадянам, які проживають внаселених пунктах, де відсутні стаціонарні територіальні центри Нацполіції, існує можливість здійснювати виїзні прийоми громадян для надання наступних послуг:

16:24 30.05.2017

Відбулося засідання виконавчого комітету

30.05.2017 року в приміщенні Томашпільської селищної ради відбулося засідання  виконавчого комітету Томашпільської об`єднаної територіальної громади, у якому взяли участь 12 членів виконкому із 18-ти.

15:35 30.05.2017

Герої вічно житимуть серед нас

Розпочались роботи по встановленню пам`ятного знаку "БОРЦЯМ ЗА СВОБОДУ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ" в рамках реалізації проекту Томашпільської селищної ради "Герої вічно житимуть серед нас"

10:47 24.05.2017

Добровільне приєднання

Добровільне об`єднання в нашому районі завершилось і відповідно до законодавства України розпочалось добровільне приєднання.

10:10 24.05.2017

«Будуємо громаду разом»

Під таким гаслом  в с. Горишківка, що входить до Томашпільської об’єднаної територіальної громади, відбулася зустріч представників проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (Пульс),

15:17 23.05.2017

День вишиванки

ВИШИВАНКА – символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, порядності, чесності, любові, святковості, оберіг, одяг сили.

15:34 19.05.2017

До уваги томашпільчан!

З 29-го травня в зв'язку із проведенням планових робіт з ремонту, реконструкції та обслуговування системи газопостачання високого тиску, заміни обладнання, буде припинено газопостачання Томашпільського району.

08:46 17.05.2017