Новини Томашпільської селищної ради

Ніхто не забутий, ніщо не забуто

Минули вже не роки – десятиліття минули з того дня, коли тихий літній ранок 22 червня 1941 року сколихнули смертоносні страхітливі вибухи перших авіабомб, які скинули фашистські літаки на мирні міста – Київ, Мінськ, Севастополь… .

09:41 23.06.2017

Відбулась 8 сесія селищної ради

На 8 сесію селищної ради 8 скликання, що відбулося 22 червня, було винесено 4питання, які стосувалися різних сторін життєдіяльності Томашпільської  селищної об’єднаної  територіальної громади.

09:34 23.06.2017

Відбулась 7 сесія селищної ради

На 7 сесію селищної ради 8 скликання, що відбулося 14 червня, було винесено 32 питання, які стосувалися різних сторін життєдіяльності Томашпільської  селищної об’єднаної  територіальної громади.

10:29 19.06.2017

День медичного працівника

18 червня в Україні  відзначається День медичного працівника. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини.

12:43 16.06.2017

Про медичну реформу!

Велику роль в проведенні структурних перебудов медичної галузі відіграє інформаційно-комунікаційний супровід тих змін, що відбуваються в охороні здоров’я.

09:34 09.06.2017

Райдуга в дитячих долонях

Світ барвистий, веселковий, різнокольоровий, наче скроплений ранковою росою, обцілований сонячними промінцями, розквітнув 1 червня на центральній площі Томашполя у Міжнародний день захисту дітей.

14:48 06.06.2017