Новини Томашпільської селищної ради

Об’єднані громади – повноправні учасники освітнього управлінського процесу

Одночасно із стартом реформи децентралізації в Україні відбувається активний перерозподіл повноважень у сфері освіти між районними відділами освіти та об’єднаними громадами: до створених ОТГ переходять функції управління закладами дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

14:58 15.09.2017

Медпрацівники первинної ланки взяли участь у командно-штабних навчаннях  з цивільного захисту

На початку вересня медпрацівники первинної ланки селищного  та  районного центрів  первинної медико-санітарної допомоги  взяли участь у командно-штабних навчаннях  з цивільного захисту  населення .

09:32 08.09.2017

Нетребівчани вдячні за турботу

1 вересня стало святом не лише для дітей шкільного віку, але й для маленьких вихованців Нетребівського дитячого садочку «Берізка».

10:05 07.09.2017

День знань с.Ракова

Білі банти, букети квітів, перший дзвінок і урочиста лінійка на 1 вересня - традиційні символи першого дня осені, Дня знань.

09:39 07.09.2017

Здрастуй, школо! Здрастуй, рідний клас!

Швидко промайнуло для школярів гаряче літо, сповнене тепла, сонця, веселих розваг і відпочинку. А вже 1 вересня їх покликав до школи малиновий перелив дзвінка, що сповістив про початок нового навчального року.

08:38 04.09.2017

Вітання з Днем знань!

Щиро вітаю Вас, педагогічний колектив та учнів школи з новим  навчальним роком та Днем знань!

08:00 01.09.2017

24 серпня - День селища Томашпіль

Шановні томашпільчани! Сьогодні приємно відзначити, що наше селище не знижує темпів свого розвитку. Томашпіль розбудовується та облагороджується. Наші мешканці можуть це спостерігати. За поточний рік ми встигли чимало. На сьогодні місцева влада вирішує проблеми, спрямовані в мабутнє.

10:13 23.08.2017