Новини Томашпільської селищної ради

Відбулась 13 сесія селищної ради

На 13 сесію селищної ради 8 скликання, що відбулося 10 листопада, було винесено  53  питання, які стосувалися різних сторін життєдіяльності Томашпільської  селищної об’єднаної  територіальної громади.

10:39 13.11.2017

ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ І МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

День працівників культури і майстрів народного мистецтва відзначається в нашій державі щорічно разом із Днем української писемності та мови.  За православним календарем — це ще й день вшанування пам’яті преподобного Нестора Літописця — письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії.

15:10 10.11.2017

Я МАЮ ПРАВО !

Долучайтесь до національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО !» Звертайтесь за правовою допомогою. Захищаймо права разом! http:pravo.minjust.gov.ua ,

14:04 08.11.2017

Розвиток самоорганізації в ОТГ та залучення громадян до бюджетного процесу

27 вересня до Томашпільської селищної ради  від Асоціації малих міст України в рамках проекту «Підтримка ролі громадськості в управлінні місцевим розвитком в Україні», який реалізується за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта,  завітала команда  експертів, а саме:

14:02 31.10.2017

Військова служба за контрактом

Томашпільський районний військовий комісаріат, здійснює відбір військовозобов’язаних та громадян призовного віку для укладання контрактів про проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України,

16:25 30.10.2017

Спортивні новини

З  4-10 жовтня в м. Будапешт (Угорщина) проходив чемпіонат Європи з рукопашного бою серед чоловіків та жінок.

15:28 30.10.2017