Новини Томашпільської селищної ради

Привітали працівників освіти

27 вересня в Томашпільському районному будинку культури  відбулося районне свято, приурочене Дню працівників освіти, яке зібрало в дружнє тепле коло велику вчительську родину та стало справжнім виявом людяності і доброти, поваги до праці педагога.

15:01 28.09.2017

Кубок мера з гандболу

З 30 вересня по 1 жовтня в Томашполі пройде ВІДКРИТИЙ КУБОК ОБЛАСТІ З ГАНДБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД "КУБОК МЕРА"

14:05 28.09.2017

Відбулося засідання виконавчого комітету

На засіданні виконавчого комітету Томашпільської об’єднаної територіальної громади, яке відбулося 27.09.2017 року взяли участь 13 членів виконкому із 18-ти.

16:34 27.09.2017

День партизанської слави

25 вересня у Томашпільському селищному будинку дитячої творчості   відзначили День партизанської слави.

13:24 27.09.2017

Підсумки об’їзду закладів культури об'єднаної громади

Відповідно до розпорядження селищного голови від  06.09.2017 року №177«Про перевірку готовності закладів культури до роботи в осінньо – зимовий період 2017 – 2018 року», 19 вересня комісією селищної ради здійснено об’їзд будинків культури, бібліотек сіл Ракова, Горишківка, Нетребівка.

11:17 24.09.2017

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

Вперше в Томашполі у Міжнародний день миру відбулась акція спрямована на підтримку миру в сучасному світі. У ній взяли участь дошкільнята дит­садка «Сонечко» та молодші школярі Томашпільської школи - гімназії. Лунали вірші та пісні про мир, дружбу, Україну, про мрії дітей.

11:15 21.09.2017

Сімейний патронат в Україні

В Україні, окрім вже існуючих форм сімейного виховання, сімей усиновлювачів та опікунів, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, з’явилась  нова форма – патронатна сім’я,

15:48 20.09.2017

Проведення 9-ї обласної  спартакіади в смт.Томашпіль

Проведення 9-ї обласної спартакіади в смт.Томашпіль

15 вересня на Томашпільському стадіоні «Колос» привітали учасників 9-ї обласної спартакіади працівників дорожньої галузі Вінницької області  голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник, народний депутат України Іван Спориш, секретар Томашпільської селищної ради Валентина Залюбівська, керівники району.

14:52 18.09.2017