Новини Томашпільської селищної ради

Запалали вогні на святковій ялинці

Я святий Миколай і забув про свій рай, Щоб на землю зійти, чемних діток знайти. Ходжу від хати до хати, питаю в мами і в  тата, Чи є у них чемна дитина – дівчатко мале чи хлопчина. Для кожного маю в торбинці найкращі у світі гостинці, –

11:47 20.12.2017

Подарунок до річниці створення Томашпільської громади

До річниці створення Томашпільської об`єднаної громади та в День місцевого самоврядування томашпільчанка Ольга Іванівна Задвірна, вручила селищному голові Валерію Немировському власноруч вишитий рушник з віршем Тараса Григоровича Шевченка.

16:46 12.12.2017

Добровільне об`єднання

Рішеннями Антонівської, Пилипи-Борівської, Жолоб`янської, Рожнятівської, Яланецької, Пеньківської, Паланської сільських рад надано згоду на добровільне приєднання до Томашпільської селищної об`єднаної територіальної громади.

10:28 07.12.2017

Про  затвердження  звіту  про  виконання селищного бюджету за 9 місяців 2017 року

Відповідно до пункту 23 статті 26 Закону України “Про місцеве  самоврядування в Україні” і статей 28 та 80  Бюджетного  кодексу України  та виходячи  із стану виконання  селищного бюджету, селищна рада  ВИРІШИЛА:

09:47 06.12.2017

Інформація щодо закладів освіти, що отримують публічні кошти

Відділ освіти Томашпільської селищної ради на виконання пункту  3 статті 30 Закону України «Про освіту» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 38-39, ст.380), інформує щодо закладів освіти, що отримують публічні кошти.

08:29 30.11.2017