Новини Томашпільської селищної ради

Привітали з ювілеєм

Сьогодні  95 – річний  ювілей завітав до шановного в рідному селі Велика Русава останнього в нашій територіальній громаді ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника бойових дій  Петра Сафроновича Войткова.

13:44 20.07.2022

Справжній тренер – так багато у цьому слові!

19 липня  в Україні відзначають День тренера. Цей день – офіційне свято спортивних тренерів. Він допомагає досягати спортивних результатів, вчить ставити цілі та досягати їх, виховує силу волі, відповідальність, командний дух, пунктуальність, зібраність, стежить за нашим здоров'ям, режимом, харчуванням, сном. Ця людина відчуває ваш настрій, вміє підбадьорити вчасно, завжди вас підтримає та зрозуміє, бо ВІРИТЬ У ВАС! Кожна людина має дуже важливе багатство - здоров'я. У сучасних умовах гіподинамії нам просто необхідно займатися фізичними навантаженнями та зміцнювати м'язи, щоб підтримувати гарне самопочуття та настрій. Популярність різних видів спорту (як професійних, так і аматорських) останнім часом неймовірно зросла. Звичайно ж, якщо ви – професійний спортсмен, то тренер для вас, швидше за все, став уже давно рідною людиною.

14:38 19.07.2022

СЕРЦЕБИТТЯ ВІННИЦЯ 14.07.2022 р.

У зв’язку з трагічними подіями  14 липня 2022 року у Вінниці, коли рашисти серед білого дня обстріляли ракетами  цивільні об’єкти, в результаті чого загинули  мирні люди, серед них і діти, в області  15 липня оголошене Днем жалоби.

14:16 15.07.2022

Позначка зв’язку хвороби або травми із виробництвом в е-лікарняному встановлюється лікарями Фонду

Застраховані особи отримують від Фонду соціального страхування України компенсацію втраченого за час лікування заробітку незалежно від причин настання тимчасової непрацездатності (виключення – непрацездатність, викликана сп’янінням, протиправною діяльністю тощо). Однак якщо у загальних випадках розмір допомоги від ФССУ буде залежати від тривалості страхового стажу, то в разі травмування під час виконання посадових обов’язків чи профзахворювання Фонд профінансує допомогу в обсязі 100% середнього доходу незалежно від стажу.

16:22 14.07.2022

Повідомлення про проведення хімічної обробки посівів

Повідомляємо, що  17.07.2022р., 18.07.2022 19.07.2022р., 20.07.2022, 21.07.2022р., з 20 .00 години вечора по 06.00 годину ранку в залежності від погодних умов по населених пунктах с.Липівки та с.Олександрівки Немирівське ВП ПрАТ «Зернопродукт МХП» планує проведення хімічного обробітку посівів кукурудзи, а саме:

13:37 14.07.2022

Про скликання 29 сесії Томашпільської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 12 липня 2022 року №148 "Про скликання 29 позачергової сесії Томашпільської селищної ради", 15 липня 2022 року відбудеться засідання 29 сесії селищної ради онлайн. Початок о 9:00 год.

13:31 14.07.2022

Повідомлення про проведення хімічної обробки посівів

ПрАТ «ПК «Поділля» повідомляє, що з 16 по 20 липня буде проводити обробіток Кукурудзи інсектицидом Кораген нормою 0,15 л/га наземними оприскувачами в період з 20:00 год. вечора до 06:00 год. ранку і на площах, які ближче 500м від населених пунктів обробка кукурудзи буде проводитись розкиданням Трихограми з допомогою ДРОНІв.

15:49 12.07.2022

Як вчасно розпізнати та протидіяти торгівлі людьми?

В умовах активних бойових дій в Україні багато людей вимушено залишають домівки в пошуках мирного життя і виїжджають в більш безпечні регіони та за кордон. В результаті втрачають роботу і вимушені шукати нову.

14:58 12.07.2022

Томашпільські електромережі повідомляють

У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на підстанціях та повітряних лініях електропередач, буде здійснюватися вимкнення електроенергії з 13.00 год до 16.00 год:

13:18 12.07.2022

ТУЛЬЧИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ оголошує прийом студентів на 2022-2023 навчальний рік

Коледж готує молодших бакалаврів. Разом з дипломом про спеціальну освіту випускники отримують свідоцтво про повну загальну середню освіту. Набір проводиться на основі базової та повної загальної середньої освіти на державній та платній основі. Форми здобуття освіти: денна та заочна.

16:37 11.07.2022