Грантові та освітні можливості для розвитку особистості та підприємництва

Інфографіка про переваги програми “Власна справа” (до 250000 грн)

В межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату” експерти ГО «Електронна республіка» у співпраці з Державний центр зайнятості та за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розробили інфографіку з порадами, як успішно скористатися перевагами програми “Власна справа” у 2023 році.

14:31 22.08.2023

Безкоштовне навчання за програмою розвитку для людей з інвалідністю, які мають ідею створення бізнесу

Компанія iHUB в рамках  проєкту Capable Ukraine проводить безкоштовне навчання  за  програмою розвитку для людей з інвалідністю, які мають ідею створення бізнесу, або вже працюючий  бізнес на початковій стадії. В рамках Програми учасники  отримають інтенсивну підготовку через інтерактивні тренінги, індивідуальне та  групове менторство, консультування,  а також психологічну та мотивовану підтримку.

14:47 16.08.2023

Програма бізнес підтримки соціальних молодіжних підприємств «Мріємо та діємо»

За підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) спільно з міжнародною некомерційною організацією IREX, у партнерстві з програмою Будуємо Україну Разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network реалізується Програма бізнес підтримки соціальних молодіжних підприємств «Мріємо та діємо».

14:45 16.08.2023

Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці

У межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянськ ого суспільства в У країні на 2021–2026 роки МКІП, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Мінінфраструктури та Нацсоцслужба спільно з ІСАР “Єднання”, У країнським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права продовжують проведення розпочатої у 2020 році інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».

14:13 08.08.2023

Для тих хто тільки думає про відкриття власної справи

Навчальний центр підприємництва та інновацій в Україні  StartupUkraine спільно з Міжнародною організацією з міграції за фінансування Уряду Німеччини за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW розпочинає безкоштовну навчальну програму для підтримки підприємців мікро- та малого бізнесу, а також для тих хто тільки думає про відкриття власної справи на тему: «Як створювати та розвивати бізнес в Україні?».

14:01 08.08.2023