Новини Томашпільської селищної ради

Шановні жителі Томашпільської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з Днем праці – з Першотравнем, святом, яке завжди нагадує нам про пробудження весни, додає наснаги, оптимізму і надії на покращення добробуту кожного з нас.  Перше травня - день трудівника, солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві. Зичимо щастя, здоров’я, весняного тепла, благополуччя і життєвих гараздів! Натхнення вам і творчої праці! Хай це свято принесе вам і вашим близьким радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у ваших оселях ! Нехай життєвий і трудовий шлях кожного наповниться оптимізмом та увінчується максимумом досягнень!

09:56 01.05.2020

РОЗІРВИ КОЛО. Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!

Домашнє насильство – це фізичне, психологічне, сексуальне та економічне приниження, залякування, утиски з метою здійснення постійного контролю однією людиною над іншою. Це поширена проблема у усьому світі серед усіх верств населення. У 90 % випадків найбільше від домашнього насильства страждають жінки та діти. В сімї одночасно можуть зустрічатись декілька видів домашнього насильства, і воно може зачіпати всіх членів родини.

16:32 28.04.2020

АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ. «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств.

В Україні, як і в усьому світі, економічний розвиток громад напряму залежить від діяльності малого та середнього бізнесу, який сплачує податки у місцеві бюджети. Але нині, коли через карантин зачинені усі ринки, невеликі фермерські господарства та сімейні кооперативи не мають можливості збувати власну продукцію, а значить – отримувати прибутки і платити податки.

11:32 28.04.2020

Допомога, що рятує: Проміжний звіт Оперативного штабу Лариса Білозір про підтримку медиків під час епідемії

Цими днями свій проміжний звіт про роботу Оперативного штабу для підтримки медиків та інших служб Тульчинського, Томашпільського, Шаргородського, Чернівецького та Мурованокуриловецького районів під час епідемії COVID-19, опублікувала народний депутат Лариса Білозір.

09:19 28.04.2020

Відбулася 44 позачергова сесія селищної ради 8 скликання

17 квітня 2020 року в селищному будинку культури відбулася 44 позачергова сесія Томашпільської селищної ради 8 скликання, в якій взяли участь 22 депутати із 38, запрошені в.о. старост сіл ОТГ та керівники підзвітних установ.

10:42 21.04.2020

Спецфонд Володимира Гройсмана "СтопВірус" надав благодійну допомогу жителям району

Наразі не лише в світі, а й в містах та селах України ведеться боротьба з підступним і невидимим ворогом COVID-19. Через загрозу поширення коронавірусу держава перебуває в складній епідеміологічній ситуації. Однак завдячуючи небайдужим, свідомим та ініціативним громадянам певні кроки у протидії коронавірусу, все-таки, здійснюються.

12:58 18.04.2020