Новини Томашпільської селищної ради

Чи можна брати відпустку батькам під час карантину у школах?

На період оголошення карантину матері дитини віком до 14 років роботодавець зобов’язаний надати відпустку. Але слід звернути увагу, що ця відпустка – без збереження заробітної плати. До слова, батько, дідусь, бабуся чи інша людина, яка фактично виховує дитину, також мають право на відпустку, і також неоплачувану.

11:54 06.04.2020

Державна податкова служба України роз’яснила питання щодо нарахування, обчислення та сплати Єдиного соціального внеску на період запровадження карантину

На який період відбувається звільнення платників від нарахування, обчислення та сплати ЄСВ? З 1 по 31 березня та з 1 по 30 квітня 2020 року. Хто звільняється від сплати ЄСВ? Тимчасово звільняються від нарахування, обчислення та сплати ЄСВ лише за себе: ?? фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування; ?? особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а саме наукову, літературну, артистичну, художню, освітню або викладацьку, а також медичну, юридичну практику, в тому числі адвокатську, нотаріальну діяльність, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід від цієї діяльності; ?? члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах. При цьому, такі платники єдиного внеску на власний розсуд вирішують, чи користуватися їм цим правом.

08:59 06.04.2020

Верховна Рада України звільнила від орендної плати фактично усіх наймачів, які не могли використати орендоване майно через обставини, за які вони не відповідають

Відповідні зміни внесені до Цивільного кодексу законом, який сьогодні ухвалила в цілому Верховна Рада (проект №3275). Згідно з п.14 «Прикінцеві та перехідні положення» ЦК, «з моменту установлення карантину, введеного постановою Кабінету Міністрів «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11 березня 2020 року №211 (з наступними змінами і доповненнями) і до його завершення в установленому законом порядку наймач звільняється від плати за користування майном відповідно до ч.6 ст.762 ЦК.

08:53 06.04.2020

Турбуватись не потрібно — пенсії по інвалідності виплатять автоматично

Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області інформує, що відповідно до прийнятого нещодавно ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби", усі пенсійні виплати на період карантину будуть продовжені автоматично.

08:49 06.04.2020

Як під час карантину оформити та отримати грошову допомогу при народженні дитини?

Про те, як оформити та отримати грошову допомогу при народженні дитини дистанційно в умовах карантину.   Детальна інструкція: 1. Перейдіть на веб-сайт Міністерства соціальної політики України:  https://e-services.msp.gov.ua/ 2. Авторизуйтесь за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або електронної пошти. Будьте уважні: при виборі другого варіанту Вам доведеться завітати до органу соцзахисту населення, щоб особисто підписати документи. Тому рекомендуємо оформити підпис онлайн через ПриватБанк, якщо Ви ще не зробили цього. Як зробити електронний підпис - читайте тут:  cutt.ly/UtWZaDY 3. Заповніть електронну заяву на призначення допомоги.

08:28 06.04.2020

Запобігання поширення коронавірусної інфекції

Томашпільська селищна рада повідомляє, що нами здійснюється увесь комплекс заходів визначений для запобігання поширення коронавірусної інфекції на території селищної ради, зокрема здійснюється дезінфекція території, магістральних вулиць  та зупинок, а також під’їздів багатоповерхівок та прибудинкової території дезінфікуючими засобами, що дозволені для цих цілей (1% розчин хлорного вапна).

08:27 06.04.2020

Роз’яснення щодо відповідальності за порушення при поводженні з твердими побутовими відходами

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПОНЯТТЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ Культура поводження з побутовими та іншими відходами в Україні залишається на вкрай низькому рівні. Засмічення населених пунктів, лісів, регулярне виникнення стихійних звалищ, тощо, набули загрозливих масштабів.

11:58 05.04.2020

"СтопВірус" надав благодійну допомогу Томашпільській ЦРЛ

Не лише словом, а й ділом надає допомогу жителям Вінниччини колишній міський голова Вінниці та Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Заручившись його професійною, компетентною підтримкою, у тісній та результативній співпраці з селищним головою Томашпільської об'єднаної громади Валерієм Немировським, в рамках реформи децентралізації, протягом кількох минулих років, вдалося досягти позитивних результатів в соціально-економічному розвитку громади.

12:20 04.04.2020