Новини Томашпільської селищної ради

Дата: від до Скинути

Жителі Рожнятівського старостинського округу зібралися на загальні збори громадян за місцем проживання

10 березня жителі Рожнятівського старостинського округу зібралися на загальні збори громадян за місцем проживання, щоб заслухати звіт про роботу у 2019 році в.о. старости Олександра Ниніка.

17:54 11.03.2020

Акція «КВІТУЧЕ МІСТЕЧКО» від народної депутатки Лариси Білозір, спільно з ГО «Життя та розвиток громад»

Якщо ви небайдужі до життя своєї громади, любите рідне містечко та готові долучитись до його оновлення - запропонуйте схему з формування квітника в центрі вашого населеного пункту та отримайте фінансування від організаторів акції для придбання необхідного посадкового матеріалу (розсади, насіння) та інвентарю для реалізації екоідеї.

09:28 11.03.2020

Шевченківські дні в Томашпільській ОТГ

Традиційно з нагоди відзначення 206-ї річниці від дня народження та 159-х роковин з дня смерті Великого Кобзаря в Томашпільській територіальній громаді відбулися Шевченківські дні. Селищним головою Валерієм Немировським, заступниками, керівниками установ та працівниками селищної ради  піднесено квіти до підніжжя пам'ятника Великому Кобзарю, який був, є  і назавжди залишиться найголовнішою постаттю у становленні нашої держави.

08:59 11.03.2020

Щотижнева традиційна нарада

Сьогодні ранкова нарада, що зазвичай проходить на початку тижня, розпочалася з подяки керівникам та працівникам комунальних служб селищної ради та жителям села Нетребівка за швидке реагування та якісну роботу з усунення несправностей свердловини, що забезпечує водою половину господарств села.

13:13 10.03.2020

Нетребівчани зібралися на загальних зборах громадян за місцем проживання

Днями жителі Нетребівського старостинського округу зібралися, щоб заслухати звіт в.о. старости Валентини Дубчик про роботу в 2019 році. Як відзначила Валентина Михайлівна у звітному році забезпечено безперебійне функціонування закладів соціально-культурної сфери, охорони здоров'я та освіти.

11:05 10.03.2020

Запрошуємо долучитися до національного проекту "Родинна слава"

Родина – одна із найбільших цінностей, створених людством за всю історію свого існування. Український інформаційно-видавничий центр «Галактика»  спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава», покликаного привернути увагу до зміцнення інституту сім’ї в нашому суспільстві, основного елементу, який є оберегом людських цінностей.

08:43 10.03.2020

Селищний голова Валерій Немировський вітає чарівних жінок зі святом весни

Чарівні жінки! Селищний голова Томашпільської об'єднаної територіальної громади Валерій Немировський, чоловічий колектив селищної рада, старостатів та депутатського корпусу вітає Вас з Міжнародним жіночим святом – 8 березня!

08:58 08.03.2020

У Кислицькому відбулися загальні збори громадян за місцем проживання

У переддень Міжнародного жіночого дня в сільському будинку культури жителі Кислицького зібралися на збори громадян, щоб заслухати звіт в.о. старости Віктора Цимбала. На жаль, близько чотирьох десятків громадян взяли участь у зборах. У своєму звіті в.о. старости відзначив, що непростим виявився рік для Кислицького старостинського округу, але досягти певних результатів все ж вдалося. Забезпечено безперебійне функціонування закладів соціально-культурної сфери, охорони здоров'я та освіти.

17:14 07.03.2020

В селищному будинку культури вітали прекрасне жіноцтво

5 березня в Томашпільському будинку культури урочисто відзначали Міжнародний жіночий день 8-го березня. Лунала святкова музика, зал сяяв жіночими усмішками, ясним світлом привітних очей. Всьому жіноцтву Томашпілля дарували пісні, танці, щирі слова любові, тепла і доброти чоловічий дует в складі Олега Стебельського та Олександра Васильківського, малята ЗДО «Сонечко» і танцювальний ансабль Шарм» будинку творчості.

15:12 07.03.2020