Новини Томашпільської селищної ради

Дата: від до Скинути

Уряд прийняв рішення про заборону пасажирських перевезень та обмежив кількість учасників масових заходів 10 особами

На виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

09:36 17.03.2020

Шановні жителі Томашпільської ОТГ!

Просимо з розумінням поставитися до проведення карантинних заходів, запроваджених на території України і в тому числі нашої громади, які направлені на зменшення загрози виникнення захворювання на коронавірус.

16:43 16.03.2020

Щотижнева  нарада

Щотижнева нарада

Першим на порядку денному сьогоднішньої виробничої наради було найактуальніше і найбільш хвилююче питання поширення коронавірусу.

16:02 16.03.2020

Вітали з професійними святами землевпорядників та працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування

Сьогодні важко уявити наше життя без стабільної роботи багатофункціональних  служб житлово-комунального господарства та підприємств побутового обслуговування населення.

13:49 16.03.2020

Виляни зібралися на загальні збори громадян за місцем проживання

Нещодавно село Вила увійшло до складу Томашпільської об’єднаної територіальної громади. Свій звіт до уваги жителів Вил, голови Томашпільської ОТГ Валерія Немировського та представників сільськогосподарських формувань представила в.о. старости Тетяна Олійник.

14:24 13.03.2020

Про скликання 43 чергової сесії селищної ради

Відповідно до розпорядження Томашпільського селищного голови № 58 від 10.03.2020 року "Про скликання  43 чергової сесії селищної ради 8 скликання", частини 7 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту селищної ради, 19 березня 2020 року о 10-00 годині в селищному будинку культури Томашпільської селищної ради відбудеться   засідання 43 чергової сесії селищної ради 8 скликання.

12:00 13.03.2020

Відбулися загальні збори громадян за місцем проживання в Пеньківській територіальній громаді

Загальні збори громадян за місцем проживання в Пеньківському старостинському окрузі були небагатолюдними. Заслухати звіт про роботу у 2019 році в.о. старости Марії Петрончак завітали небайдужі жителі села, голова Томашпільської ОТГ Валерій Немировський, керуюча справами виконкому селищної ради Інна Шклярук, представники ТОВ «Кряж і К».

12:55 12.03.2020