Новини Томашпільської селищної ради

Дата: від до Скинути

Увага! Запроваджуються додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період Великодніх свят та поминальних днів

Відповідно до протоколу селищної комісії ТЕБ та НС №11 від 17.04.2020 року,  на виконання протокольного доручення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №24 від 17.04.2020 року, прийнято рішення про введення на території Томашпільської селищної обєднаної територіальної громади  додаткових обмежувальних заходів на період Великодніх свят та поминальних днів.

11:18 17.04.2020

Газорозподільна система Вінниччини під загрозою через низький рівень розрахунків

Рівень розрахунків за надані послуги розподілу газу на Вінниччині у березні склав лише 60 %. При цьому споживання газу залишається інтенсивним, адже сім’ї споживачів під час карантину залишаються вдома, користуються газом та іншими комунальними послугами.

11:07 09.04.2020

Роз'яснення Уряду щодо обмежень на період карантину для людей, старших 60 років

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, які старше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

15:52 08.04.2020

Продуктові набори отримала найменш соціально захищена категорія мешканців Рожнятівки, Пеньківки, Ракови.

Сьогодні працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» продовжили здійснювати доставку продуктових наборів, що надала Національна мережа продуктових магазинів АТБ, до найбільш вразливої категорії мешканців Рожнятівки, Пеньківки, Ракови.

16:41 07.04.2020

Щодо забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби

30 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято  Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 540-ІХ (далі Закон).

15:07 07.04.2020

Допомогу отримують найбільш вразливі верстви населення Томашпільської ОТГ

Міністерство соціальної політики спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ з 03.04.2020 року розпочали роботу із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекцієї COVID-19.

16:43 06.04.2020

До уваги жителів Томашпільської ОТГ!

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області роз’яснює порядок дій у разі загрози або виникнення надзвичайних, нестандартних побутових ситуацій та попередження можливих людських втрат:

13:38 06.04.2020

Верховна Рада ввела адміністративну та кримінальну відповідальність за  порушення правил карантину при коронавірусі

Верховна Рада ввела адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил карантину при коронавірусі

Томашпільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує, що штраф за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм може становитиме  від 17 тис. до 32 тис. гривень.

13:25 06.04.2020