Новини Томашпільської селищної ради

Стати підприємцем відтепер можна онлайн за 10 хвилин

На порталі «Дія», який запустило Міністерство цифрової трансформації України, вже доступні онлайн 27 публічних послуг, серед яких – і перші спрощені послуги для фізичних осіб – підприємців. «Кожен українець і я особисто стикався з, м'яко кажучи, непорозуміннями, отримуючи ту чи іншу державну послугу. Переведення послуг в онлайн –прогресивна ініціатива, мета якої – змінити взаємодію держави з людьми. Держава повинна стати сервісом. Зрештою, для цього ми й працюємо», – зазначив Президент України Володимир Зеленський. Можливість отримати публічні послуги від держави просто, швидко й не виходячи з дому є надзвичайно важливою в період вимушеного карантину.

15:34 03.04.2020

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ТОМАШПІЛЬСЬКОЇ ОТГ!

Селищна комісія з ТЕБ і НС повідомляє, що у зв'язку з поширенням в Україні коронавірусної інфекції, 3 квітня 2020 року розпочнеться тестування швидкими тест- системами на коронавірус  COVID-19 громадян ОТГ, які нещодавно повернулись з-за кордону до місць проживання.

17:54 02.04.2020

Забороняється припиняти електропостачання громадянам на період дії карантину – Держенергонагляд

Держенергонагляд звернувся до операторів систем розподілу електричної енергії й електропостачальних організацій та наголосив на необхідності дотримання вимог законодавства і відповідно до нього не обмежувати та/або не припиняти постачання електричної енергії споживачам на період дії карантину.

09:15 02.04.2020

Організація роботи  працівників під час карантину, не порушуючи трудове законодавство

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона-вірусом SARS-CoV-2, з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року  Кабінетом Міністрів України з 12 березня 2020 р. на усій території України установлений карантин.

09:04 02.04.2020

Визначено умови, за яких торговельним ринкам дозволено працювати під час поширення коронавірусної інфекції в Україні

Постановою головного державного санітарного лікаря дано рекомендації органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування щодо можливості відкриття продуктових ринків, якщо в населення є проблеми з доступом до харчових продуктів та при дотриманні на ринках таких умов: - здійснювати торговельну діяльність можуть лише зареєстровані оператори ринку харчових продуктів; - перебувати на 20 квадратних метрах торговельної площі може щонайбільше один відвідувач; - забезпечити можливість покупцям у чергах тримати дистанцію не менш ніж 1,5 метра; - забезпечити персонал засобами індивідуального захисту; - забезпечити дотримання протиепідемічних заходів; - для ринків вихідного дня забезпечити відстань між місцями торгівлі не менш ніж 3 метри.

08:58 02.04.2020

З 1 квітня 2020 року на всіх рибогосподарський водних об’єктах Вінницької області починається весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів

Вінницький рибоохоронний патруль нагадує про заборонені знаряддя лову та відповідальність за їх використання. В нерестовий період дозволяється любительське і спортивне рибальство з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом, на спеціально визначених ділянках водойм.

16:25 01.04.2020

ПОЖЕЖІ В ЕКОСИСТЕМАХ!

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження.

10:49 31.03.2020

Рекомендації з безпечного проведення весняно-польових робіт в період поширення коронавірусу COVID-19

З метою безпечного проведення комплексу весняно-польових робіт та запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, з урахуванням ймовірного розвитку  складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» Вінницька обласна державна адміністрація направляє РЕКОМЕНДАЦІЇ з безпечного проведення весняно-польових робіт на території Вінницької обласної та розроблені Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання та громадянам по проведенню заходів з дезінфекції для запобігання захворювання на COVID-19.

09:21 31.03.2020

УВАГА! НАРАХУВАННЯ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НЕЗВАЖАЮЧИ НА НАЯВНІСТЬ ПОТОЧНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗІ СПЛАТИ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Шановні томашпільчани, в умовах проведення карантинних заходів COVID-19 звертаємо увагу, нарахування пільг та субсидій здійснюється незважаючи на наявність поточної заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги. Рівень оплати за житлово-комунальні послуги і наявність або відсутність заборгованості НЕ ВПЛИВАЄ на право одержання призначених пільг і субсидій протягом терміну їх отримання, тобто, до завершення поточного опалювального періоду.

09:01 30.03.2020