Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Свято  спорту і здоров’я

В одинадцятий раз у Томашполі проходив районний легкоатлетичний пробіг, присвячений Олімпійському дню бігу. Недільний ранок 29 травня зібрав  на площі біля центральної районної лікарні більше тисячі шанувальників цього олімпійського виду спорту на традиційний марафон, що його організував відділ фізичної культури і спорту райдержадміністрації за підтримки й активного сприяння сільських і селищних голів, керівників установ і організацій району. Приємно, що до цих неофіційних змагань долучилися люди різного віку, які сповідують здоровий спосіб життя і що серед них багато дітей.
Привітали їх зі святом спорту й здоров’я голова Томашпільської райдержадміністрації Олександр Закорченний, заступник голови районної ради Лариса Нароган та селищний голова Томашполя Валерій Немировський. Старт змаганням дав начальник відділу фізичної культури і спорту Григорій Слободян.
Найактивнішими учасниками пробігу стали, звичайно, школярі. Як відзначила суддівська колегія, наймасовіше була представлена Томашпільська загальноосвітня школа-гімназія та колектив працівників районного медичного центру загальної практики сімейної медицини на чолі з головним лікарем Світланою Семенюк, яка, до речі, зайняла призове місце у своїй віковій категорії. 
Переможцям та призерам всіх вікових груп вручено дипломи, олімпійську атрибутику, цінні подарунки, а наймолодшим учасникам – ще й солодощі від спонсорів змагань – ТОВ «АК «Зелена долина», ПП В.Ткаченка та Асі Чорної, магазину «Владімір».

 « повернутися до списку новин