Відкрито інформаційний куточок «Моя громада – мій добробут»

В Томашпільській селищній бібліотеці відкрито інформаційний куточок «Моя громада – мій добробут», де висвітлюються перші кроки  по утворенню громад в нашій області.

Досвід вже більш досвідчених районів в злитті громад та представлений для загального читання інформаційний бюлетень нашої громади «Томашпільська громада».
Бібліотека оголошує акцію «Прочитай книгу та передай другому», яка популярна в світі під назвою «Буккроссинг», що означає подорож книги, або книгообмін. За умовами акції кожен бажаючий може принести в бібліотеку свою книгу, яку прочитав, залишити її, а в заміну взяти іншу.
Також при бібліотеці створено клуб «Моє хобі» для жителів селища старшого віку любителів вишивати, в’язати та шити. Перше заняття призначено на 22 серпня, в програмі: знайомство членів клубу, виставка книг та журналів по цій темі, перегляд сайтів з рукоділля. Запрошуються всі бажаючі.