Навчальний семінар

26 травня 2016 року Томашпільський селишний голова Валерій Немировський взяв участь  у виїзному семінарі для учасників проекту «Реалізація місцевих ініціатив у громадах Вінницької області,як передумова успішного розвитку території», що проходив в Тростянці.
З вступним словом до присутніх звернулася Тетяна Пашиніна - директор Центру підвищення кваліфікації державних службовців, керівників державних підприємств, установ і організацій Вінницької облдержадміністрації, модератор семінару.
З вітальним словом  та побажаннями гарних вражень і плідної роботи до присутніх звернулися голова Тростянецької районної ради Юрій Солодкий, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Добрянський та селищний голова Людмила Червонецька.
Далі досвідом Німеччини щодо активізації громади,налагодження діалогу у форматі «влада-громада»,розвиток та  реалізація місцевої ініціативи в населених пунктах Баварії поділився пан Юрген Вальхсхьофер.