Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

1939 – 1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо.

Рік за роком збігли за водою часу, і цього річ відзначаємо уже 71-шу річницю вікопомної дати – 9 травня 1945 року, коли над поверженим Берліном замайорів прапор перемоги над нацизмом.
Роки забрали з собою у вічність тисячі воїнів, які кували перемогу, та залишили вони по собі найвеличніший пам’ятник – мир і свободу своєму краєві.
Напередодні урочистого свята на центральній площі Томашполя зібралися жителі селища, керівники району, селищний голова, працівники установ, організацій, закладів райцентру, гості із територіальних громад району, щоб вшанувати воїнів-ветеранів, віддати данину пам’яті загиблим героям, згадати далекі вже роки, що залишили по собі біль, втрату рідних і близьких, горе, кров і смерть, згадати і захисників Вітчизни, які відійшли у вічність у післявоєнний час, і тих, хто піднімав країну із руїн у мирні дні.
Хвилиною мовчання вшанували присутні полеглих воїнів і померлих у післявоєнні роки, а потім до підніжжя Меморіалу слави лягли вінки і живі квіти від побратимів по зброї, від вдячних нащадків – дітей, внуків і правнуків. Серед них – і вінок від селищного голови Томашполя Валерія Немировського.« повернутися до списку новин