Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

XVІІІ дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги»

 У Львові завершився Всеукраїнський відбірковий тур XVІІІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги». Участь у такому відомому в Україні фестивалі - вже велике досягнення, адже у ньому свої таланти представляли учасники з Вінницької, Тернопільської, Закарпатської, Волинської, Полтавської, Житомирської, Чернігівської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Хмельницької, Чернівецької, Рівненської та Донецької областей. 


    Як переможці обласного етапу, у ньому брали участь вихованці Томашпільського селищного будинку дитячої творчості: фольклорно - етнографічний ансамбль «Вербиченька» ( керівник Людмила Синиця) та ансамбль танцю «Шарм» (керівник Мирослава Олійник) , а також обдаровані солісти ансамблю «Вербиченька» Іринка Кривов'яз та Софійка Перець. Чудові виступи наших талановитих виконавців вразили всіх глядачів та членів журі. Діти презентували патріотичні пісні і танці. 
     За результатами фестивалю призове місце виборола Іринка Кривов'яз і стала  лауреатом ІІІ ступеня. Дипломантами Всеукраїнського конкурсу  «Сурми звитяги» стали фольклорно- етнографічний ансамбль «Вербиченька»  і  ансамбль танцю «Шарм». 
     Тож вітаємо юних артистів, бажаємо їм нових здобутків і перемог.

 « повернутися до списку новин