Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Засідання опікунської ради

Напруженим видалося перше у цьому році засідання опікунської ради, що діє при Томашпільській селищній раді та до якої входять не тільки соціальні працівники, педагоги, медики, а й юрист селищної ради і старший інспектор сектору патрульної поліції.  Воно й не дивно. Адже на порядку денному – важливі питання: затвердження плану роботи ради на 2016 рік, ознайомлення з інформацією про стан утримання та виховання дітей під опікою та піклуванням  у минулому році, виховання та утримання дітей у неблагополучних сім’ях, що проживають на території селищної ради, та  призначення піклувальника над хворою жінкою-інвалідом.
Під час засідання обговорено і прийнято рішення з 1-го, 3-го і 4-го питань. Внесено доповнення та прийнято в цілому рішення з 2-го питання.
Особливо активно обговорювалося питання про становище дітей у неблагополучних сім’ях та в сім’ях, де вихованням займаються матері-одиначки, що ведуть не зовсім моральний спосіб життя. До таких родин, що вже були в полі зору відповідних служб і працівників селищної ради, додалися ще кілька, що будуть час від часу перевірятися, контролюватися, щоб вияснити – ставити їх на облік як неблагополучні або в складних життєвих обставинах чи ні.
Члени опікунської ради підтримали пропозицію про те, що з метою попередження правопорушень серед неповнолітніх необхідно проводити профілактичні рейди, до яких залучати представників усіх служб, що діють на території селищної ради і причетні до роботи з дітьми та молоддю.

 « повернутися до списку новин