Святкує Нетребівка.

Дата: 10.07.2017 16:33

В  давні часи у предків наших
Коли сонце Богом величали,
Родилося прекрасне свято
Яке Купалом люди всі назвали.

В час прекрасний, коли пахнуть стиглі хліба, а розкішні верби купають свої віти у ставкові воді, у Нетребівці звичаєм стало, вітати всіх зі святом Івана Купала.
7 липня,  на центральній площі села о 20 годині вечора розпочалось веселе свято Купала. В програму свята ввійшли: Святковий концерт та веселі конкурси . На наше свято завітали:  Купало з Купайлонькою, чаклун, водяник, русалки, відьма з чортенятком , вогневик та чарівні циганочки. Дівчатка - україночки водили коло біля Мариноньки, звучали пісні у виконанні Колодій Валентини, Разієвської Марії, Гаврилюк Олени, Колодій Ольги, Ніколаєвих Ані та Оксани, Дубчик Валентини, та сімейного тріо Мендришор  Діани, Валерії та Мирослави.
Запалало купальське вогнище – символ очищення:
Гори, гори,  Вогне! Хай недоля стогне ,
Хай радіє Щастя. Гори, вогне, ясно!
З привітанням  та побажаннями до громади звернулася в. о . старости с. Нетребівка Дубчик Валентина Михайлівна та  за традицією нашого села, надала право першими перестрибнути купальське вогнище  парам які прожили разом 50 років : Колодій Петро та Олена, Донець Володимир та Ганна.
40-років Сауляк Андрій та Галина, Махиня Віталій та Галина.
30 років: Бабінські Віталій та Світлана, Бандиш Володимир та Галина    Бурдейні Олександр та Олена, Козаченко Микола та Євгенія.
20 років: Бабій Віталій та Тетяна.
10 років: Босакевичі Микола та Наталя, а також молодята які невдовзі стануть на весільний рушник Інна Стасюк з нареченим Сергієм. Всім присутнім було вручено цінні подарунки. Також подарунками були відзначенні ювіляри липня. Музика і запальні танці тривали до четвертої години ранку.
Хочеться подякувати спонсорам свята : Голові Томашпільської об`єднаної громади Валерію Немировському та ПрАТ «ПК «Поділля» Гавріш О.О. Окрема подяка Скрипнику Олегу за проведення дискотеки.