Лист - звернення

Дата: 27.02.2015 10:33

Лист- звернення голові Томашпільської селищної ради Немировському В.Ф.

Ми, що нижче підписалися громадяни Томашпільської територіальної громади, звертаємося до Вас з ініціативою про перейменування деяких вулиць, провулків, площі нашого селища. Наша ініціатива має право на реальне втілення,адже 10 жовтня цього року Вінницька обласна рада ухвалила рішення № 734 «Про демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків», де, зокрема, зазначено, що органам місцевого самоврядування рекомендовано ухвалити рішення про демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених особам комуністичного режиму, причетним до здійснення політичних репресій, Голодомору 1932-1933 років та перейменування назв вулиць, площ, провулків та інших топонімічних назв, які носять імена ідеологів, організаторів, виконавців комуністичних злочинів в Україні.

У зв’язку з цим та задля збереження української національної пам’яті, подолання наслідків тоталітарного режиму, вшанування тих, чиє життя, діяльність до останку були присвячені служінню українському народові та Україні, просимо винести на громадське обговорення необхідність перейменування вулиць Томашполя:

Леніна на Соборна

Радянська та провулок Радянський на Зальцмана та провулок Зальцмана,

Володарського на вул. Михайла Стельмаха

Урицького на вул. Семена Сельського

Рози Люксембург на вул. Данила Нечая

Калініна на вул. Василя Стуса

Комсомольська на вул. Віктора Саванчука

Площі Ленінського комсомолу на пл. Небесної Сотні.

Піднімаємо також клопотання на виділення земельної ділянки на пл. Ленінського Комсомолу  (Небесної Сотні) для встановлення пам’ятного  знака загиблим героям Майдану та бойових дій на сході України.

2  грудня 2014 року