Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Підсумки об’їзду закладів культури об'єднаної громади

      Відповідно до розпорядження селищного голови від  06.09.2017 року №177«Про перевірку готовності закладів культури до роботи в осінньо – зимовий період 2017 – 2018 року», 19 вересня комісією селищної ради здійснено об’їзд будинків культури, бібліотек сіл Ракова, Горишківка, Нетребівка.


      Під час об’їзду комісія відвідала всі заклади, поспілкувалася з працівниками, оглянула приміщення, перевірила стан ведення документації, роблячи акцент на проблемних моментах, наголошуючи на нововведеннях. 
     У більшості закладів культури обігрів приміщень буде проводитись газовим, частково твердим паливом (дрова), електроопаленням (каміни середньої та малої  потужності).
Найкраще до роботи в осінньо – зимовий період 2017 – 2018 років підготувалися заклади культури Раківського старостату, непогано підготувалися і нетребівчани, підтягуються до них і працівники культури Горишківського старостату.
     Сподіваємось, що найближчим часом недоліки, які були виявлені під час об їзду, будуть усунені, а діяльність закладів культури відповідатиме критеріям рейтингових оцінок.« повернутися до списку новин