Допомога воїнам

У вівторок  7 березня  до Томашпільської селищної ради приїхав військовий капеллан  підрозділу «Сармат» полку «Дніпро - 1» Дмитро Бігун. Він прибув до нашого селища вже не вперше.
Дмитро Бігун – учасник АТО з 2014 року. Коли розпочалися бойові дії на Сході України, він одним із перших духовних отців пішов добровольцем до війська, побував у майже всіх гарячих точках зони АТО. 7 – 8 грудня 2016 року брав участь у Х Всеукраїнському зїзді військових капеланів УГКЦ.
В розмові  капелан  подякував Валерію Немировському  та волонтеру з Томашполя Оксані Кобзар за постійну й дієву підтримку підрозділу та надання допомоги особовому складу, переважно добровольцям, які в цей час виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції, підкреслив важливість  такої підтримки для воїнів – захисників незалежної України, її волі й суверенності. Цього разу допомога поїхала до Авдіївки.