Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Щоб був порядок і біля місць вічного спочинку

Не одне десятиліття проіснував кам’яний паркан старого  томашпільського кладовища, що  нижче нової школи. Місцями від нього залишилася одна згадка. Не раз доводилося працівникам різних установ селища, як тільки оголошували місячники благоустрою, прибирати там територію від сміття, що його скидали жителі прилеглих вулиць за той дірявий паркан. 
І ось цього року селищний голова Валерій Немировський ініціював будівництво нового паркану. Його підтримали депутати селищної ради, і роботи розпочалися. Їх взялася виконувати Томашпільська дільниця Тульчинського ПАТ «РБУ-6», якою керує В.М. Дудник. До речі,  Василь Миколайович - депутат селищної ради по вулиці, де знаходиться об’єкт. 
Робітники вже розібрали залишки старого муру, залили котлован, почали спорудження підмурівку під новий паркан, що має бути з гранітного каменю. Всі роботи виконуються швидко і якісно. Є надія, що до провідної неділі новий паркан буде встановлено і нащадкам тих, хто  покоїться на цьому кладовищі, не буде соромно перед  пам’яттю померлих. А місцевій владі – спасибі за турботу не лише про живих, але й про тих, кого давно вже нема з нами.

 « повернутися до списку новин