ІІ пленарне засідання 1 сесії селищної ради 8 скликання

У перші робочі дні напружено працювали члени колективу  селищної ради, які готували матеріали до ІІ пленарного засідання І сесії. Адже в найкоротші строки необхідно прийняти важливі для подальшої роботи документи. І хоч уже є певний досвід у громад, які пішли шляхом децентралізації раніше, та питань залишається багато. Тому до їх вирішення слід підходити розумно й виважено. Що й  прагнуть зробити члени робочої групи з підготовки документів.

За підсумками ІІ пленарного засідання депутати затвердили штатний розпис та склад виконавчого комітету, також прийняли Програму економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2017 рік та Бюджет на 2017 рік.

Статут, Регламент роботи та Положення про старосту вирішено розглянути на ІІІ пленарному засіданні 10 січня.