ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖИТЕЛІВ ТОМАШПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 03.03.2018 08:00

У зв’язку із введенням кризового стану в газорозподільній системі України, Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада звертається до всіх жителів з проханням зменшити температурний режим в оселях та обмежити споживання природного газу у домогосподарствах.

Власників газових котлів просимо зменшити температуру в приміщеннях на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі.

Як наголосили у НАК "Нафтогаз", це дозволить знизити потребу в газі на 8-9%, і цього буде достатньо, щоб російський шантаж не вдався.

"Ваша допомога у зменшенні потреби в газі буде дуже доречною. Сьогоднішній день - найкритичніший.Ми працюємо з місцевими владами, щоб комунальні тепловики у найближчі дні робили так само для будинків з централізованим опаленням", - зазначається у повідомленні НАК "Нафтогаз".

Сподіваємось на Ваше розуміння!!!