Перейменуванню вулиць бути

Дата: 14.12.2015 12:10

Одне із питань, винесених на 2 сесію 7 скликання Томашпільської селищної ради, стосувалося перейменування тих вулиць селища, які носять назви, пов’язані з комуністичним режимом.  Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного(нацистського) тоталітарних режимів в Україні», прийнятого Верховною Радою України в квітні 2015 року, окремі вулиці селища мають бути перейменовані. Процес перейменування уже запущений . Наступним кроком, згідно з рішенням селищної ради, є створення при селищній раді компетентної комісії у складі депутатів, членів виконкому, працівників селищної ради, представників громадськості селища, яка опрацює пропозиції, що надійшли від громадян, винесе на громадське обговорення нові назви вулиць, що підлягають перейменуванню. До складу комісії згідно з розпорядженням селищного голови увійшли Залюбівська В.Г. – голова комісії, депутат селищної ради, Щербатий А.І. – юрис-консульт, депутат селищної ради, Балдинюк В.В. – секретар, депутат селищної ради,  Шпикуляк М.М., Людва М.М. – депутати селищної ради, Щербатюк О.О. – член виконкому селищної ради, Антонишин П.В. – директор НВК « Томашпільська школа – гімназія І – ІІІ ступенів», вчитель історії, Бабій І.П. – вчитель історії, пенсіонер, краєзнавець, Марчак Т.Б. – бібліотекар Томашпільської селищної бібліотеки.